<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
SALOMONS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 45.001 kr.
For 3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-12 Plass : 2-1-12

1 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -1 -1 -5 -35 500
Sjø Bris 2140 1 Plass 40 500
4 år RØD HP v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 28/4 - 05 / 3 2120 30,2 113
e. Stjerne Sara v. Sjefen G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 02/11 - 03 / 2 2100 34,0ag 62
Stall Sjø Bris G. Flåten Momarken Travbane 7 09/10 - 04 / 3 2140 34,7ag 309
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 3 26/9 - 09 / 9 2160 31,8 107
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 06 / 3 2100 32,2a 240
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -3 -0 -0 -0 -40 000
Per B. 2 Plass 40 000
5 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 1 01/8 - 09 / 14 2160 32,4 40
e. Ullstine v. Lykke Gutten Å. Tengsareid Biri Travbane 0 29/6 - 03 / 4 2100 36,7 g 51
Horni AS /Vøyenenga Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 15 2160 34,9 g 41
Å. Tengsareid Alf Stordal (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 1 18/5 - 04 / 4 2100 32,0 g 55
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 14/3 - 09 / 5 2140 dg 41
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -7 -39 000
Hællemåne Da Mia 3 Plass 44 000
8 år SVART HP v.Særpefanten K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 30/12 - 01 / 2 2140 34,4 g 275
e. Østfold Frida v. Alm Svarten K. Bjørnerød Biri Travbane 3 21/12 - 02 / 6 2100 33,3ag 184
Unn Neset-Harald Neset K. Bjørnerød Drammen Travbane - 04/12 - 04 / 8 2100 dg a 437
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 2 19/11 - 02 / 5 2100 33,4ag 173
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 7 08/11 - 02 / 8 2100 35,8ag 178
4 2019: -3 -0 -2 -0 -0 -15 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Granly Storm 4 Plass 42 500
6 år BRUN V v.Stiv Kuling C. Engebråthen Momarken Travbane 2 18/4 - 03 / 1 2140 30,3 171
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 2 05/4 - 07 / 2 2100 33,1 722
Gunnar M. Hegg /Hof C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 03 / 11 2140 34,8 g 513
C. Engebråthen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 8 2120 36,0 P
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 02/3 - 20 / 5 2100 36,6 P
5 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -11 -0 -1 -0 -7 -26 000
Vinn Erle 5 Plass 44 000
8 år SVART HP v.Krageboen G. Austevoll Biri Travbane 2 26/4 - 03 / 6 2120 32,4 417
e. Vintalill v. Atom Vinter G. Austevoll Momarken Travbane - 18/4 - 03 / 3 2140 dg 551
Cathrine Slaaen Øyhaugen-Kjetil Andre Øyhaugen E. Høitomt Biri Travbane 0 12/4 - 03 / 5 2120 35,3 g 476
G. Gundersen Cathrine Slaaen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 21/3 - 06 / 4 2100 35,0ag 228
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 22/2 - 03 / 3 2100 39,3 g 692
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -0 -16 000
H.M. Norne Rose 2160 1 Plass 70 000
12 år MØRKBR HP v.Norne H. Holm Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 08 / 7 2100 br a 156
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 31/12 - 03 / 10 2100 35,7ag 484
Silje Hesland /Oslo H. Holm Bjerke Travbane - 25/9 - 04 / 2 1609 dg a 120
H. Holm Silje Hesland I. Melby Leangen Travbane 0 17/9 - 06 / 7 2180 30,0 90
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane - 05/9 - 02 / 7 2160 dg 132
7 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2018: -11 -1 -0 -0 -3 -25 000
Sands Terna 2 Plass 57 900
8 år BRUN HP v.Særpefanten O. Østre Drammen Travbane 0 11/4 - 03 / 1 2100 34,9ag 374
e. Kleppan Sjura v. Braute O. Østre Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 5 1609 31,9ag 161
Toril Haraldsen /Sandefjord O. Østre Jarlsberg Travbane - 10/3 - 03 / 5 2120 dg 117
H. Tvedt Toril Haraldsen O. Østre Klosterskogen Travbane 4 28/2 - 04 / 7 2120 33,3 g 164
Hvit m/sort V og ermer, reklame. Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 18/2 - 03 / 6 2120 34,0 538
8 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -27 000 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -16 000
Party Løve 3 Plass 45 500
5 år HUSKBRUN H v.Skibber L. Kolle Bjerke Travbane 7 30/4 - 03 / 2 2140 32,0 1164
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 05/4 - 07 / 9 2120 32,5 g 280
Stall Best Og Tørst & Kim A. Kråkemo L. Kolle Bjerke Travbane 0 13/3 - 08 / 7 2160 33,8 g 81
L. Kolle Frode Akselsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 28/2 - 04 / 4 2100 33,9 95
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 5 20/2 - 08 / 14 2160 33,0 149
9 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -33 000 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -29 000
Odins Zamurai 4 Plass 62 000
4 år MØRKBR V v.Slåttodin G. Austevoll Momarken Travbane 5 22/4 - 03 / 4 2140 31,6 73
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 05/4 - 07 / 4 2120 32,2 36
Tanja Johansen /Åsgårdstrand G. Austevoll Bjerke Travbane 2 13/3 - 08 / 10 2160 32,3 182
G. Austevoll Tanja Johansen (P) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 28/2 - 05 / 7 2100 33,2a 156
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 31/1 - 06 / 3 2100 33,0a 180
10 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -22 000 2018: -17 -0 -1 -2 -10 -43 500
Santans 5 Plass 70 500
5 år MØRKBR V v.Joker Elden A. Bye Drammen Travbane 7 27/4 - 05 / 4 1700 31,8ag 164
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Momarken Travbane 0 09/4 - 02 / 7 2140 31,0a 531
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Momarken Travbane 3 12/3 - 07 / 9 2160 32,6 508
P. Sem Trygve Bjørge P. Sem Bjerke Travbane 0 06/3 - 04 / 6 2100 32,4a 353
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Biri Travbane 3 15/2 - 02 / 4 2100 32,0ag 151
11 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -44 000 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -6 000
Etne Spretten 6 Plass 50 000
5 år MØRKBR V v.Bork Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 23/4 - 08 / 12 2080 31,7 g 45
e. Kleppe Åse v. Alm Viktor Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 31/3 - 04 / 1 2160 31,0 g 20
Svein Kåre Kaldheim /Etne Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 17/3 - 07 / 4 2160 31,3 22
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 24/2 - 09 / 6 2180 33,7 15
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 10/2 - 07 / 8 2180 33,1 25
12 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -41 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Odin Ø.K. 7 Plass 72 000
6 år MØRKBR V v.Bork Odin O. Østre Biri Travbane 1 26/4 - 03 / 5 2120 31,4 16
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven O. Østre Jarlsberg Travbane 2 08/4 - 05 / 9 2100 29,3a 154
Annette Stordal /Lierskogen O. Østre Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 08 / 10 2120 31,8 65
O. Østre Annette Stordal (A) H. Holm Bjerke Travbane 5 13/3 - 08 / 6 2160 32,5 80
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame H. Holm Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 04 / 2 2100 35,1 g 47