<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2


Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 38.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -16 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
N.Y. Make It Count 1 Plass 16 000
4 år BRUN V v.Muscle Mass* (US) D. Dalen Biri Travbane 0 12/4 - 02 / 8 2100 20,1a 161
e. Carpe Annynova (DE) v. S.J.'s Photo* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 4 06/3 - 09 / 4 2140 18,5 116
Tommy Røssland /Gjøvik D. Dalen Biri Travbane 1 22/2 - 07 / 2 2100 20,1a 138
Dag-Sveinung Dalen (T) Karina Ulvin Vudduaune (T) D. Dalen Biri Travbane P 15/2 - 20 / 2 2100 22,6 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
2 2019: -3 -0 -0 -2 -0 -15 635 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -948
Matadore* (S) 2 Plass 16 583
4 år M.BRUN V v.Farifant (IT) R. Nilsen Årjäng - 14/4 - 01 / 9 2160 dg g 30
e. Najad Ribb* (S) v. Super Arnie* (US) U. Ohlsson Färjestad 3 01/4 - 01 / 9 2140 17,2 43
Sverige R. Nilsen Färjestad 3 25/3 - 01 / 1 2140 18,9 345
Dagfinn Aarum (T) Roy Atle Ruud Nilsen (A) R. Nilsen Årjäng - 16/9 - 01 / 3 2140 dg ag 231
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek R. Nilsen Årjäng 0 07/9 - 07 / 8 1640 22,0 g 216
3 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -7 500 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -13 656
Sandra's Boy Resa 3 Plass 30 156
5 år BRUN V v.More Chips (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 02 / 9 2100 16,3a 295
e. Cool Match v. Armbro Plush (CA) E. Høitomt Momarken Travbane 3 18/4 - 02 / 1 2140 16,3a 188
Sandra Buurskov-Regine Buurskov A. Akselsen Jarlsberg Travbane - 08/4 - 02 / 5 2100 dg a 813
Eirik Høitomt (T) Sonja-Irene Johansen O. Østre Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 02 / 9 2100 18,9a 2729
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Kjenner Arvika 0 26/6 - 02 / 3 2100 22,1 g 132
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -0 -2 -1 -38 000
Lastmanstanding 4 Plass 38 000
4 år MØRKBR V v.Thai Tanic D. Dalen Leangen Travbane 0 21/4 - 10 / 12 2160 br g 29
e. Oh Calcutta (US) v. Broadway Hall (US) I. Melby Leangen Travbane 4 08/10 - 01 / 4 2160 20,0 g 87
Siri Sprauten Slettås-Frank Slettås I. Melby Leangen Travbane 3 17/9 - 01 / 7 2160 17,3 50
Åsbjørn Tengsareid (T) Jens Kristian Brenne (T) T. Mjøen Leangen Travbane 1 03/9 - 02 / 4 2140 17,3a 96
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Brækken Leangen Travbane 3 26/8 - 07 / 3 2140 20,2 92
5 2019: -5 -1 -1 -1 -1 -27 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Primero Greentown 5 Plass 27 000
5 år BRUN V v.Cantab Hall (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 29/4 - 04 / 1 2100 16,6a 67
e. Magnifique S.E. (S) v. Love You* (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 18/4 - 02 / 3 2140 16,7a 96
Stall Greentown P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 28/2 - 07 / 10 2100 17,5a 67
Lars Anvar Kolle (T) Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 08/2 - 02 / 6 2100 dg a 40
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 22/1 - 07 / 2 2140 19,0 r 25
6 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -9 000 2018: -7 -0 -0 -1 -4 -18 000
Blue Gift 6 Plass 27 000
4 år BRUN HP v.Blue York Yankee* (US) O. Østre Momarken Travbane 6 18/4 - 02 / 5 2140 16,8a 200
e. Free Gift (S) v. Gift Box* (US) O. Østre Bjerke Travbane 3 03/4 - 08 / 5 2140 18,4 223
Monica Haugen /Greåker O. Østre Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 02 / 7 2100 20,0a 186
Vidar Hop (T) Jan-Arne Raab (T) O. Østre Momarken Travbane 5 22/1 - 07 / 3 2160 20,7 154
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Bjerke Travbane 6 19/12 - 03 / 1 2100 19,4a 374
7 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -8 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frick 7 Plass 25 000
5 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) O. Østre Bjerke Travbane 2 25/4 - 02 / 6 2100 17,0a 347
e. Fricky v. Mr. Commissioner (US) O. Østre Sørlandets Travpark 5 14/4 - 07 / 5 2140 21,2ag 91
Merete Stenshorne-Gjermund Gravdal E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 05/4 - 02 / 3 2100 dg a 123
Ole Johan Østre (T) Gjermund Gravdal E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 15/3 - 20 / 5 2100 21,0 P
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame T. Solberg Bjerke Travbane - 18/10 - 01 / 7 2140 dg 247
8 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -11 490 2018: -6 -0 -1 -0 -4 -18 000
Revenue Speed 8 Plass 29 490
4 år BRUN V v.Revenue* (S) O. Sagholen Momarken Travbane 4 18/4 - 02 / 4 2140 16,4a 259
e. Chip Lady v. Chipmate* (US) O. Sagholen Årjäng 7 07/4 - 08 / 3 2140 19,5 g 223
Arild Langseter-Kristine Skaug O. Sagholen Momarken Travbane 5 28/3 - 05 / 5 2140 18,0a 194
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 4 28/2 - 07 / 2 2100 17,6a 617
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 26/12 - 08 / 10 2100 19,1a 376