<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:13 V5-5


Varmblods 2140 m. Voltestart.
For 3-12-årige høyest 8.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bullshana T.T. 1 Plass 0
3 år BRUN HP v.Bullchip V. Hop Bjerke Travbane P 17/4 - 20 / 6 2160 19,8 P
e. Shanakee v. Armbro Goal* (US) K. Pedersen Bjerke Travbane 12/9 - 21 / 5 1640 32,2 B
Tom Egil Kaspersen-Trine Kaspersen V. Hop Bjerke Travbane 05/9 - 20 / 5 1640 31,4 B
Vidar Hop (T) Trine Kaspersen
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -7 000
Silverblixt 2 Plass 7 000
4 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) G. Austevoll Momarken Travbane 0 22/4 - 07 / 9 2140 20,0 186
e. Lucille v. Capital Idea* (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 05/9 - 09 / 12 2140 br g 342
Einar Talberg-Bjørg Talberg G. Austevoll Momarken Travbane 3 19/8 - 08 / 8 2140 19,4 218
Eirik Høitomt (T) Einar Talberg G. Austevoll Bjerke Travbane 8 25/7 - 09 / 5 2140 21,6 g 293
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Momarken Travbane 0 10/7 - 08 / 12 2140 19,0 133
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Final Bow 3 Plass 3 000
3 år BRUN HP v.Ken Warkentin (US) G. Flåten Momarken Travbane 4 22/4 - 07 / 2 2140 19,3 247
e. Dream Lashes v. Victory Abroad* (US) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 15/3 - 20 / 1 2100 21,0 g P
Stall Final Bow G. Flåten Jarlsberg Travbane 02/9 - 20 / 3 2100 25,9 B
Geir Flåten (T)
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Chaperon Rouge 4 Plass 6 000
4 år RØD HP v.Love You* (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane 7 22/4 - 07 / 1 2140 19,6 74
e. Pole Position v. Brief Encounter (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 10/7 - 08 / 4 2140 18,6 154
Team Rødhette P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 01 / 3 2100 18,9 139
Odd Arne Sagholen (T) Per Oleg Midtfjeld (T) G. Austevoll Momarken Travbane P 06/3 - 20 / 2 2140 22,9 P
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 18/10 - 20 / 1 1640 26,2 B
5 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -7 581 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sugar Fine Lady 5 Plass 7 581
3 år BRUN HP v.Sugar Fine Photo U. Ohlsson Örebro - 25/4 - 02 / 10 2140 dg 69
e. Secret Dream v. Dream Vacation* (US) H. Tvedt Årjäng 3 07/4 - 01 / 5 2140 19,6 203
Arne Steen /Askim O. Østre Momarken Travbane P 04/12 - 20 / 2 2140 24,3 P
Herman R. Tvedt (T) Diana L. Olsson (B) O. Østre Bjerke Travbane 15/8 - 20 / 1 1640 27,5 g B
Hvit m/sort V og ermer, reklame. O. Østre Bjerke Travbane 01/8 - 20 / 2 1640 25,9 B
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Oasis Tile 6 Plass 0
3 år BRUN HP v.Cantab Hall (US) S. Hammersborg Bjerke Travbane P 10/4 - 20 / 4 2140 21,5 g P
e. NewYorkTiffany F. (S) v. Viking Kronos* (IT) S. Hammersborg Bjerke Travbane 31/10 - 20 / 4 1640 24,0 g B
Stall Oasis Tile S. Hammersborg Biri Travbane 31/8 - 20 / 5 2100 28,1 B
Lars Anvar Kolle (T) Steinar Hammersborg (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
7 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
World Of Love 7 Plass 4 000
3 år BRUN HP v.Maharajah* (S) S. Eilefsen Momarken Travbane 3 22/4 - 07 / 3 2140 19,2 82
e. Come Charming v. Alesi Om (IT) S. Eilefsen Momarken Travbane P 28/3 - 20 / 3 2140 20,4 P
Tor Andersson S. Eilefsen Jarlsberg Travbane 02/9 - 22 / 2 2100 26,2 B
Stian Eilefsen (T) S. Eilefsen Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 1 2100 29,9 g B
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma S. Eilefsen Bjerke Travbane 02/5 - 20 / 3 1640 29,9 r N
8 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -8 000 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 894
Royal Unibrew* (S) 8 Plass 10 894
4 år BRUN H v.Prince De Charme* (FR) M. Sørvik Jarlsberg Travbane 5 28/4 - 08 / 10 2100 17,7a 543
e. Honeymoon F.* (S) v. Viking Kronos* (IT) R. Aarlie Bjerke Travbane - 02/1 - 08 / 2 2140 dg 174
Sverige H. Holm Jarlsberg Travbane - 02/11 - 02 / 11 2100 dg a 667
Dag-Sveinung Dalen (T) Martine O. Sørvik (T) H. Holm Momarken Travbane 7 09/10 - 08 / 5 2140 22,2ag 144
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Holm Klosterskogen Travbane - 24/9 - 07 / 8 2100 dg a 306
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solveig Salt 9 Plass 0
3 år BRUN HP v.Broadway Hall (US) G. Antonsen Bjerke Travbane P 17/4 - 20 / 4 2140 19,9 P
e. Princess Salt v. Pine Chip* (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 05/9 - 20 / 1 1640 25,5 B
Stall Solveig Salt G. Antonsen Momarken Travbane 19/8 - 22 / 1 2140 26,7 B
Gøran Antonsen (T)
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Proud Design 10 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Formula One* (US) S. Hammersborg Biri Travbane P 12/4 - 20 / 1 2100 20,9 P
e. Sherbie v. Sherbrooke Hanover* (US) L. Kolle Biri Travbane 19/10 - 22 / 5 2120 26,2 B
Anita Bernhardsen-Hans Petter Kvarsnes S. Hammersborg Biri Travbane 30/9 - 22 / 1 2100 27,7 B
Åsbjørn Tengsareid (T) Steinar Hammersborg (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Real Man 11 Plass 3 000
5 år BRUN H v.Gasman G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 28/4 - 08 / 6 2100 17,5a 101
e. Lyngsigne Rush (DK) v. Wall Street Banker* (US) G. Austevoll Drammen Travbane P 04/4 - 20 / 1 2100 21,9 P
Stall Jupiter A. Kaasa Jarlsberg Travbane 30/9 - 22 / 2 2100 26,3 B
Gunnar Austevoll (T) Arild Kaasa (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 15/9 - 20 / 3 1700 32,9 B
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
12 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ina Ki 12 Plass 7 000
4 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 3 28/4 - 01 / 2 2100 16,2a 500
e. Wienna Laylock v. Smasher* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 5 13/2 - 08 / 8 2140 20,6 366
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen B. Steinseth Biri Travbane P 14/12 - 20 / 1 2100 21,7 P
Bjørn Steinseth (T)
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj