<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
MONTÉLØP - KVAL TIL RAPPFOTS ÆRESLØP
KVAL TIL RAPPFOTS ÆRESLØP - MONTÉLØP
Kaldblods 1640 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr., 40 m. ved 800.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -15 -0 -3 -1 -4 -49 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 1 Plass 320 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin K. Johansen Magnor Travbane 2 01/5 - 06 / 9 1620 26,9 111
e. Jilly v. Spikeld P. Midtfjeld Biri Travbane 2 26/4 - 06 / 4 1609 27,4a 431
Trine Wilberg-Rune Wilberg T. Solberg Momarken Travbane 0 18/4 - 05 / 12 1660 28,7 g 361
Silje Hogner (A) Rune Wilberg T. Solberg Bjerke Travbane 0 06/4 - 01 / 11 2160 28,1 279
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl T. Solberg Biri Travbane 0 30/3 - 03 / 6 2100 28,7 819
2 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -20 -1 -2 -3 -6 -71 500
Mintor 2 Plass 336 879
8 år BRUN V v.Alm Viktor J. Sjøqvist Momarken Travbane 0 12/3 - 01 / 13 2180 br r 196
e. Minella v. Minpil D. Dalen Bjerke Travbane 5 08/2 - 04 / 2 1609 26,9a 380
Terje Visnes /Siggerud A. Valstad Bjerke Travbane 4 23/1 - 02 / 4 2160 29,2 288
Inga Lamvik Terje Visnes D. Dalen Bjerke Travbane 5 31/12 - 05 / 4 1609 28,4a 274
Svart m/gule seler&ermring,hv søm,rek D. Dalen Momarken Travbane 3 11/12 - 03 / 2 2160 29,3 141
3 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 3 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber H. Edvardsen Biri Travbane 3 22/3 - 04 / 4 2120 30,8 127
e. Eira v. Hof Lundin H. Edvardsen Momarken Travbane 3 12/3 - 01 / 6 2180 31,1 683
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 08/2 - 04 / 8 1609 28,1ag 458
Hedda Edvardsen Jane Kathrin Johansen (A) E. Rennesvik Momarken Travbane 0 22/1 - 05 / 4 1640 29,6 g 628
Grå m/hvit stjerne & hvite ermringer A. Valstad Bjerke Travbane 0 14/11 - 07 / 3 2100 28,4a 809
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -0 -0 -0 -3 -10 447
Viktor K. 1 Plass 725 319
11 år SVART H v.Alm Viktor A. Valstad Bjerke Travbane 0 13/3 - 03 / 4 2160 29,8 892
e. Snedig v. Minpil A. Valstad Momarken Travbane 6 08/1 - 01 / 5 2180 32,9 g 520
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Momarken Travbane 0 04/11 - 03 / 9 1680 28,1 300
Anita Valstad Hagmann (S) Jon Magne Vik A. Valstad Klosterskogen Travbane - 01/10 - 03 / 2 1700 dg a 566
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Bjerke Travbane 0 12/9 - 06 / 11 2100 27,3ag 2243
5 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -25 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -9 500
Alm Sander 2 Plass 435 635
7 år BRUN H v.Slått Eld R. Kruse Momarken Travbane 2 22/4 - 01 / 6 2140 24,0a 449
e. Alm Sandra v. Rigel Jo E. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/4 - 05 / 9 2100 28,4a 262
Robert Kruse /Mysen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 24/3 - 05 / 10 1700 27,4a 66
Liv Pedersen (A) Robert Kruse (A) L. Pedersen Bjerke Travbane 5 13/3 - 03 / 2 2140 29,0 429
Rød/hvit skrådelt, røde ermer, rek R. Kruse Momarken Travbane 5 12/2 - 06 / 4 2160 29,3 447
6 2019: -7 -0 -1 -1 -3 -23 000 2018: -25 -3 -5 -3 -7 -146 991
Hugo 3 Plass 535 044
10 år BRUN V v.Spikeld M. Kanstad Klosterskogen Travbane 0 08/4 - 01 / 7 1740 28,0 598
e. Hugina v. Ulfrigg M. Kanstad Biri Travbane 6 22/3 - 04 / 10 2160 30,4 64
Kent Ove Stenberg /Svelvik M. Kanstad Bjerke Travbane 0 13/3 - 03 / 6 2160 28,3 g 241
Maja Kanstad (S) Glenn Kramer Stenberg (T) M. Berås Jarlsberg Travbane 2 01/3 - 01 / 12 2160 27,3 191
Hvit, svarte sk.klaff & omv.kile, rekl M. Kanstad Biri Travbane 4 22/2 - 04 / 8 2140 29,4 174
7 2019: -12 -1 -2 -3 -1 -70 878 2018: -26 -6 -0 -4 -5 -216 375
Strikkeprinsen 4 Plass 735 753
11 år RØD V v.Håkon Jo* M. Sørvik Bjerke Travbane 3 30/4 - 08 / 10 2200 25,9 126
e. Marina Lill v. Marine Svarten A. Molin Romme 1 27/4 - 04 / 6 2160 26,6 40
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Färjestad 0 19/4 - 06 / 9 1660 24,1 g 1113
Martine O. Sørvik (T) Bjørn Humborstad (A) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 3 08/4 - 01 / 4 1740 27,1 g 80
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek B. Humborstad Romme 0 29/3 - 06 / 4 2140 26,4 698
8 2019: -8 -0 -1 -0 -4 -27 000 2018: -22 -1 -3 -3 -8 -91 000
Holt Gnist 5 Plass 456 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) A. Robertsen Bjerke Travbane - 30/4 - 08 / 6 2180 dg 638
e. Bø Terna v. Lykkebron* J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 08/4 - 01 / 3 1720 28,2 561
Jan Inge Drageset /Hof D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 01 / 4 2100 31,7ag 78
Josefine Eilertsen (S) Jan Inge Drageset (A) J. Eilertsen Bjerke Travbane 2 13/3 - 03 / 1 2140 28,4 330
Svart m/grå sidefelt,turkis ermr.rekl. M. Sørvik Jarlsberg Travbane 4 01/3 - 01 / 9 2140 29,5 g 1019
9 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -21 -3 -7 -5 -4 -223 301
Kvikk Tojo 6 Plass 614 628
12 år MØRKBR H v.Bokli Eld L. Trudvang Biri Travbane 0 08/3 - 06 / 4 2140 27,1 539
e. Kvikki v. Lund Jerker A. Valstad Bjerke Travbane 0 05/12 - 08 / 9 2160 28,3 279
Tonje Johanne Eng /Løken C. Hande Bjerke Travbane 2 14/11 - 09 / 10 1609 25,3a 694
Louise Vebostad Trudvang (A) Tonje Johanne Eng C. Hande Biri Travbane 5 13/10 - 02 / 9 1620 27,2 g 95
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek C. Hande Jarlsberg Travbane 3 28/9 - 01 / 7 1609 25,3a 108
10 2019: -6 -1 -1 -2 -0 -37 000 2018: -16 -2 -0 -2 -4 -71 000
Kolnes Tom 7 Plass 774 253
9 år SVART H v.Bork Odin E. Nedrebø Forus Travbane 1 23/4 - 01 / 1 1600 24,9 53
e. Perle Tine v. Lome Elden P. Kals Sørlandets Travpark 3 14/4 - 04 / 3 2180 25,3 335
Ida Jansen /Birkeland Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 06 / 2 1700 29,4a 64
Amanda Robertsen (A) Ida Jansen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 10/2 - 03 / 6 1609 28,0a 47
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek E. Nedrebø Forus Travbane 3 29/1 - 01 / 3 2040 28,8 135
11 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 1 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld L. Trudvang Färjestad 5 19/4 - 04 / 13 2200 26,3 467
e. Silje Spretta v. Pajaprins K. Johansen Biri Travbane 0 30/3 - 09 / 9 3120 29,7 512
Gunnar Kværne /Sem Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 23/3 - 08 / 7 2160 25,1 1307
Siv Emilie Løvvold (A) Gunnar Kværne A. Robertsen Bjerke Travbane 4 13/3 - 03 / 9 2180 27,3 123
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 18/2 - 06 / 9 1700 dg a 112
12 2019: -7 -0 -2 -0 -3 -39 500 2018: -21 -3 -2 -2 -7 -270 500
Galileo 2 Plass 2 498 908
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Momarken Travbane 0 22/4 - 04 / 12 1640 22,9a 34
e. Tangen Pia v. Lome Elden D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 08/4 - 06 / 3 1700 26,5a 20
Stall Galileo D. Dalen Momarken Travbane 5 23/3 - 08 / 15 2180 23,5 586
Helene Kolle (A) Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 05 / 3 2100 27,3a 39
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek G. Flåten Bjerke Travbane 0 23/2 - 06 / 10 2680 25,7 318
13 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -50 974 2018: -13 -1 -0 -4 -5 -143 102
Særpefanten 3 Plass 3 617 398
14 år BRUN H v.Moe Odin S. Adolfsson Färjestad 0 19/4 - 04 / 12 2200 30,0 g 48
e. Rilitha v. Alm Rigel O. Østre Klosterskogen Travbane 1 08/4 - 06 / 1 1700 26,5a 30
Åge Johansen /Grålum O. Østre Jarlsberg Travbane 4 15/3 - 05 / 5 2100 27,6a 52
Kristine Kvasnes (T) Ole Johan Østre (T) O. Østre Sørlandets Travpark 4 09/3 - 06 / 4 1609 22,2a 351
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek O. Østre Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 05 / 4 2100 25,1a 303