Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 250.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -39 000 2018: -9 -4 -1 -3 -1 -100 148
Hadland Uri 1 Plass 207 148
8 år MØRKBR HP v.Horgen Tore C. Kjenner Bjerke Travbane 0 24/4 - 06 / 3 1609 26,9a 27
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten C. Kjenner Bjerke Travbane 2 27/3 - 03 / 1 1609 25,8a 61
Eva Holmsen-Hans Tøger Holmsen C. Kjenner Bjerke Travbane 1 30/1 - 05 / 4 2100 28,9a 74
Christina Kjenner (S) Eva Holmsen C. Kjenner Bjerke Travbane 5 14/11 - 06 / 9 2160 29,5 28
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Momarken Travbane 1 30/10 - 02 / 4 1640 29,5a 31
2 2019: -10 -2 -2 -3 -2 -77 500 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170
M.H. Herkules 2 Plass 225 936
6 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Bjerke Travbane 7 30/4 - 05 / 8 2160 26,9 122
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Bjerke Travbane 3 15/4 - 03 / 9 2100 26,5a 35
Tom Ingebretsen /Mysen O. Sagholen Momarken Travbane 3 09/4 - 01 / 4 2140 28,2ag 101
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Biri Travbane 0 22/3 - 06 / 12 2100 dg a 36
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane 3 16/3 - 06 / 1 2500 31,0a 170
3 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 3 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Bjerke Travbane 0 29/4 - 05 / 1 2100 28,0a 328
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 4 15/4 - 03 / 6 2100 27,2a 191
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Momarken Travbane 4 09/4 - 01 / 6 2140 28,3a 438
Stig Ingar Fossen (A) S. Fossen Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 7 1609 27,4a 1242
blå m/rødt kryss og ermer G. Austevoll Drammen Travbane 7 16/3 - 08 / 4 2100 30,5 377
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Mjølner Allvinn 4 Plass 179 578
8 år MØRKBR H v.Horgen Tore G. Austevoll Momarken Travbane P 22/4 - 20 / 7 2160 32,6 g P
e. Mjølner Eldina v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/1 - 08 / 6 2100 35,1a 98
Stall Sefa Marko P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 20/11 - 05 / 6 2100 28,3a 76
Gunnar Austevoll (T) Trine Nilsen (B) J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 13/6 - 01 / 2 1640 28,0a 41
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 30/5 - 01 / 5 2140 28,3a 48
5 2019: -4 -0 -2 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -5 -1 -2 -53 000
Valle Tina 5 Plass 233 832
8 år SVART HP v.Briskeby Philip B. Steinseth Bjerke Travbane 2 24/4 - 06 / 10 1609 25,8a 132
e. Høiby Eldy v. Høiby Kongen B. Steinseth Biri Travbane - 15/2 - 03 / 10 1609 dg a 214
Viggo Aleksandersen-Sølvi Steen B. Steinseth Bjerke Travbane - 30/1 - 03 / 9 1609 dg a 43
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 12/1 - 02 / 5 2100 29,0a 24
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 30/12 - 04 / 5 2100 29,0a 183
6 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 6 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Biri Travbane 0 22/2 - 01 / 2 2100 32,0a 222
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Momarken Travbane 4 12/2 - 01 / 12 2160 31,1 418
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 0 25/1 - 05 / 2 2100 br g 493
Ragnhild Sveen (A) R. Sveen Bjerke Travbane 4 19/1 - 04 / 1 2100 28,8a 548
brun m/røde seler R. Sveen Bjerke Travbane 0 09/1 - 06 / 8 2100 br a 1008
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -2 -1 -0 -3 -103 750
Mjølner Brun 7 Plass 227 386
6 år BRUN H v.Horgen Tore O. Kjenner Drammen Travbane 5 11/4 - 04 / 3 2100 29,6ag 25
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll H. Skubberud Momarken Travbane - 04/11 - 04 / 10 2180 dg 168
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Eilertsen Momarken Travbane 5 02/10 - 08 / 8 2160 33,6 68
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Årjäng - 07/8 - 03 / 12 2140 dg a 64
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 01/8 - 04 / 6 2600 30,5a 46
8 2019: -11 -0 -0 -1 -6 -24 490 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -5 456
Valborg 8 Plass 196 934
9 år BRUN HP v.Nordli Svarten E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 30/4 - 05 / 10 2160 30,6 g 822
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten L. Østre Årjäng 5 14/4 - 05 / 9 2160 30,0 g 29
Øystein Østre /Askim E. Høitomt Bjerke Travbane 3 06/4 - 01 / 1 2140 28,6 47
Eirik Høitomt (T) Øystein Østre O. Østre Momarken Travbane - 23/3 - 02 / 1 2140 dg 671
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Robertsen Momarken Travbane 4 12/3 - 01 / 2 2160 32,1 344