<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -30 000 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -4 000
Voje Jerv 1 Plass 105 500
6 år SVART V v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 1 30/4 - 03 / 12 2160 29,4 57
e. Voje Lykka v. Lykkebron* V. Hop Drammen Travbane 2 11/4 - 03 / 3 2100 29,5a 24
Catrine Kristiansen Winge /Svelvik S. Heimdal Sørlandets Travpark - 02/12 - 06 / 2 2140 dg a 217
Eirik Høitomt (T) Glenn Kramer Stenberg (T) S. Heimdal Sørlandets Travpark - 21/10 - 06 / 6 2160 dg 454
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Heimdal Sørlandets Travpark 3 22/9 - 08 / 7 2180 33,0 77
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -8 -2 -0 -1 -2 -40 000
Lilje Sylfiden 2 Plass 77 000
8 år MØRKBR H v.Trø Faks N. Holm Momarken Travbane 5 28/3 - 06 / 6 1640 28,6ag 84
e. Lilje Mina v. Ilmin N. Holm Momarken Travbane 0 04/11 - 04 / 2 2140 34,7 134
Nils Olav Holm-Ivar Bekkevold N. Holm Bjerke Travbane 0 24/10 - 04 / 11 2140 31,8 245
Nils Olav Holm (A) N. Holm Momarken Travbane 5 09/10 - 06 / 6 2140 31,4ag 163
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Kala Landbane 4 12/8 - 03 / 9 1920 31,1 19
3 2019: -8 -0 -2 -4 -2 -40 000 2018: -15 -0 -2 -4 -5 -48 912
Bergers Granitt 3 Plass 88 912
6 år SVART V v.Wik Stjernen D. Dalen Drammen Travbane 3 11/4 - 03 / 5 2100 31,7a 52
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 24/3 - 01 / 3 2100 30,0a 204
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen D. Dalen Momarken Travbane 3 12/3 - 04 / 5 2140 31,8a 100
Dag-Sveinung Dalen (T) May-Helen Nilsen D. Dalen Momarken Travbane 2 21/2 - 05 / 6 2140 32,5ag 73
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 5 12/2 - 03 / 7 2160 33,1 189
4 2019: -5 -1 -2 -0 -0 -33 000 2018: -7 -1 -1 -2 -0 -48 000
Skeie Trym 4 Plass 81 000
4 år SVART V v.Bork Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark - 27/4 - 03 / 2 2140 dg a 97
e. Jerkeldsota v. Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 08/4 - 05 / 12 2100 29,2a 40
Team Sørlandskruttet E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 29/3 - 04 / 8 1609 29,1a 16
Johan Kringeland Eriksen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 17/3 - 07 / 7 2180 30,7 76
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek E. Høitomt Sørlandets Travpark - 24/2 - 06 / 4 2160 dg 24
5 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -17 000 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000
Kleppan Tina 5 Plass 71 000
8 år BRUN HP v.Særpefanten H. Tvedt Momarken Travbane 5 18/4 - 03 / 8 2160 30,9 277
e. Kleppan Turi v. Braute H. Tvedt Drammen Travbane 5 11/4 - 03 / 2 2100 34,0ag 454
Toril Haraldsen /Sandefjord O. Østre Klosterskogen Travbane - 24/3 - 01 / 7 2100 dg a 570
Herman R. Tvedt (T) Toril Haraldsen O. Østre Klosterskogen Travbane 5 07/3 - 01 / 3 2100 31,9a 465
Hvit m/sort V og ermer, reklame. O. Østre Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 03 / 7 2120 36,1 g 325
6 2019: -9 -2 -1 -1 -2 -46 500 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -5 491
Lygna Spretten 6 Plass 85 021
5 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 30/4 - 03 / 6 2160 30,9 377
e. Lygna Camp v. Elding Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 22/4 - 03 / 5 2160 31,7 g 111
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 14/3 - 05 / 3 2100 33,1a 21
Åsbjørn Tengsareid (T) Anne-Lene W. Johansen Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 21/2 - 05 / 11 2140 32,3a 38
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 1 15/2 - 02 / 5 2100 31,3a 68
7 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -0 -1 -9 -47 749
Spikeld Rapp 7 Plass 58 473
8 år LYSBRUN V v.Spikeld A. Stensen Bjerke Travbane 0 30/4 - 03 / 1 2140 32,1 497
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn C. Kjenner Momarken Travbane 0 18/4 - 03 / 13 2160 31,3 830
Birgit Meland /Askim E. Høitomt Momarken Travbane 0 26/2 - 04 / 4 2140 36,4 163
Jan Roar Mjølnerød (T) Birgit Meland O. Kjenner Momarken Travbane 0 21/2 - 05 / 4 2140 39,1ag 272
burgunder m/gul hestesko & to ermringe E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/11 - 01 / 8 1640 33,4 300
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -1 -1 -11 000
Kringlers Frida 8 Plass 88 364
7 år BRUNSVART HP v.Åsajerven G. Flåten Drammen Travbane - 11/4 - 03 / 7 2100 dg a 70
e. Vikenmai v. Spang Best K. Malmin Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 2 2100 38,2ag 535
Ole-David Aas /Maura P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 03/9 - 03 / 4 2100 32,5a 511
Geir Flåten (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 19/8 - 07 / 2 2140 32,1 142
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 12/5 - 03 / 3 2100 br arg 323
9 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -3 -2 -0 -0 -1 -26 000
Frøyu Birk 9 Plass 86 000
5 år MØRKBR H v.Bork Odin A. Wolden Momarken Travbane 1 22/4 - 03 / 2 2140 31,1 12
e. Frøyu Sara v. Lome Elden A. Wolden Bjerke Travbane P 03/4 - 20 / 7 2160 32,6 P
Stall Moro Med Hest S. Bendiksen Biri Travbane 1 09/3 - 08 / 10 2120 31,9 29
Anders Lundstrøm Wolden (T) S. Bendiksen Momarken Travbane 1 06/2 - 03 / 11 2160 33,8 28
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek S. Bendiksen Klosterskogen Travbane 6 22/1 - 03 / 8 2120 39,5 g 20
10 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 10 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe E. Høitomt Bjerke Travbane 2 24/4 - 02 / 3 2100 29,9a 36
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 10/4 - 03 / 6 2160 30,4 49
Leif Solemsli /Vang I Valdres O. Mikkelborg Biri Travbane 4 22/3 - 02 / 4 2100 nc ag 244
Olav Mikkelborg (T) Leif Solemsli O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 06/3 - 04 / 4 2100 dg a 140
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 27/2 - 08 / 12 2160 32,6 g 101
11 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -7 -1 -3 -0 -2 -74 139
Dale Anne 11 Plass 92 139
4 år MØRKBR HP v.Moe Svarten R. Kruse Momarken Travbane 0 22/4 - 06 / 8 2160 30,3 g 466
e. Vinter Gry v. Spikeld R. Kruse Momarken Travbane 0 09/4 - 02 / 9 2140 30,7a 128
Arne Johannessen /Skiptvet R. Kruse Bjerke Travbane 1 06/2 - 03 / 4 2160 30,7 107
Robert Kruse (A) Arne Johannessen R. Kruse Momarken Travbane 6 08/1 - 05 / 15 2160 35,7 159
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Färjestad 6 10/12 - 02 / 8 2160 34,5 g 59