<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 7.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -5 999 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nattbris* 1 Plass 5 999
6 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip P. Strømberg Magnor Travbane 5 01/5 - 04 / 5 2000 36,2 g 35
e. Nathalie v. Tangen Scott J. Silvén Årjäng P 14/4 - 13 / 8 2160 38,9 P
Sverige
Peter Strømberg (T) Reidun Bøhn
svart m/rødt sk.stk, hengsler, ermring
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Turbo Tore 2 Plass 2 500
4 år MELL.BR. H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 18/4 - 01 / 6 2140 37,5 g 25
e. Marine Stjerne v. Lome Elden J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 19/8 - 03 / 4 2140 br g 166
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane P 17/7 - 20 / 6 2160 41,3 g P
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 23/8 - 20 / 5 1660 03,3 g B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 16/8 - 20 / 7 1660 54,5 B
3 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Balett 3 Plass 6 000
6 år BRUN HP v.Voje Faks O. Østre Momarken Travbane 6 12/2 - 08 / 1 2140 41,3 g 107
e. Perla Mi v. Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 6 18/1 - 07 / 5 2100 37,9 g 59
Sigmund Ask Johansen-Kjell Robert Olstad O. Østre Biri Travbane 5 11/1 - 01 / 7 2100 37,1 g 39
Ole Johan Østre (T) Sigmund Ask Johansen O. Reime Momarken Travbane 0 30/10 - 08 / 4 2140 39,9 147
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane - 19/10 - 08 / 10 2100 dg 42
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
L.B. Valborg 4 Plass 2 000
3 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark P 14/4 - 20 / 4 2140 36,8 P
e. H.G. Luna v. Åsajerven Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 17/3 - 20 / 5 2160 dg N
Geir Arne Eriksen /Aksdal
Johan Kringeland Eriksen (T)
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Super Melis 5 Plass 3 000
4 år SVART HP v.Joker Elden O. Gudmestad Drammen Travbane 4 27/4 - 01 / 6 2100 37,3 g 269
e. Molita v. Moe Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 20/3 - 20 / 5 2160 40,1 g P
Jan Ove Mælum /Harestua O. Østre Bjerke Travbane P 18/7 - 21 / 5 2160 48,1 g P
Vidar Hop (T) Jan Ove Mælum
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
6 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Alta Faksa 6 Plass 6 500
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 4 15/3 - 08 / 4 2100 35,5 351
e. Embra v. Spikeld G. Stenberg Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 9 2120 39,2 P
Team Alta Faksa H. Holm Jarlsberg Travbane 5 19/1 - 07 / 7 2100 38,9 71
Erlend Rennesvik (T) Glenn Kramer Stenberg (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/12 - 08 / 5 2140 br g 127
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek H. Holm Jarlsberg Travbane P 17/11 - 20 / 8 2120 38,5 P
7 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -3 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odas Eld 7 Plass 3 500
5 år SVART V v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 26/4 - 07 / 7 2100 36,4 177
e. Maias Oda v. Moe Odin Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 12/4 - 20 / 7 2120 36,4 P
Katrine Verkland /Lillehammer
Øyvind Ruttenborg (T)
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
8 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -6 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tun Odin 8 Plass 6 500
5 år MØRKBR V v.Moe Odin H. Holm Momarken Travbane - 09/4 - 03 / 3 2140 dg 76
e. Stjerne Perla v. Lome Elden H. Holm Biri Travbane - 22/3 - 03 / 2 2100 dg 84
Anders Andersen /Harestua H. Holm Momarken Travbane 3 12/3 - 02 / 5 2140 34,5 246
Hans Chr. Holm (T) Anders Andersen H. Holm Biri Travbane 0 08/3 - 08 / 8 2100 37,5 g 187
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 4 12/2 - 08 / 8 2140 38,9 g 244
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -6 -0 -0 -1 -4 -11 500
Kringlers Tor 1 Plass 13 500
5 år SVART V v.Järvsöviking* (S) A. Rasmussen Drammen Travbane 6 27/4 - 01 / 11 2120 37,3 542
e. Vikenmai v. Spang Best G. Austevoll Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 5 2100 36,7 g 659
Elin Andersgård Helle-Terje Helle L. Kolle Biri Travbane 6 23/11 - 08 / 9 2120 35,4 407
Ann Kristin Rasmussen (S) Elin Andersgård Helle L. Kolle Biri Travbane 6 28/10 - 02 / 2 2100 35,2 g 298
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. G. Austevoll Drammen Travbane 6 22/10 - 09 / 2 2100 36,0 g 129
10 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -14 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Faste Prinsen 2 Plass 14 000
5 år SVART V v.Järvsöviking* (S) B. Steinseth Momarken Travbane 1 18/4 - 01 / 5 2140 34,0 123
e. Faste Lundi v. Lome Elden B. Steinseth Jarlsberg Travbane 6 15/3 - 08 / 8 2100 36,0 255
Ivar Limoseth /Bøverbru B. Steinseth Biri Travbane 6 08/3 - 08 / 11 2100 36,6 549
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane P 15/2 - 20 / 5 2120 41,0 g P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj A. Sjoner Leangen Travbane 07/11 - 20 / 1 1640 08,5 g N
11 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -5 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Stolt Elma 3 Plass 7 500
4 år BRUN HP v.Åsajerven O. Sagholen Momarken Travbane 3 18/4 - 01 / 7 2140 37,1 104
e. Stolt Embla v. Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane 0 12/3 - 02 / 4 2140 42,4 g 945
Odin Viken /Høylandet O. Sagholen Momarken Travbane 5 12/2 - 08 / 9 2140 40,5 335
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 0 11/12 - 08 / 11 2140 41,8 g 618
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 7 25/11 - 08 / 9 2100 44,4 g 433
12 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -6 159 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 982
Fjell Frøy 4 Plass 13 141
7 år BRUN V v.H.G. Balder T. Pettersson Romme 4 27/4 - 01 / 3 1640 31,6 509
e. Norheim Eldi v. Elding T. Andersen Romme 0 26/10 - 02 / 6 1640 37,0 g 75
Bjørn Hansen /Siggerud B. Steinseth Färjestad 0 30/4 - 02 / 6 2140 36,2 181
Eirik Høitomt (T) Ronnie Hansen O. Østre Biri Travbane 7 06/4 - 08 / 4 2120 37,9 230
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Steinseth Momarken Travbane 0 29/3 - 03 / 6 2160 36,7 g 490
13 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -9 476 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hilton Skott 5 Plass 9 476
5 år SVART V v.Tangen Scott E. Schem Bjerke Travbane 0 24/4 - 09 / 5 2140 br g 122
e. Hilton Borka v. Bork Rigel E. Schem Årjäng 2 07/4 - 02 / 3 2140 34,3 61
Stein Harald Galgerud /Kløfta E. Schem Bjerke Travbane P 27/3 - 20 / 9 2160 36,8 P
Espen A. Schem (T) Stein Galgerud
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm
14 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -10 000
Sagen Sol 6 Plass 10 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven H. Kulblik Drammen Travbane 0 27/4 - 01 / 9 2120 39,3 g 235
e. Mai Odina v. Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 07/3 - 07 / 4 2100 br a 138
Stall Mic Mac O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 08/2 - 07 / 6 2140 42,1 g 178
Olav Mikkelborg (T) Jan Ove Mælum O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 22/1 - 03 / 13 2160 41,0 g 77
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 08 / 11 2100 37,8 g 108
15 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -5 000
Høvding Viktor 7 Plass 14 000
9 år BORKET H v.Slogum Bjørn D. Dalen Momarken Travbane 8 18/4 - 06 / 10 2140 32,6 g 707
e. Lydi Vår v. Pål Even C. Antonsen Momarken Travbane - 09/4 - 03 / 7 2160 dg 678
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther C. Antonsen Momarken Travbane 4 12/3 - 02 / 7 2140 35,9 g 651
Dag-Sveinung Dalen (T) Terje Mellemsæther C. Antonsen Momarken Travbane - 05/2 - 03 / 1 2140 dg 845
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek C. Antonsen Momarken Travbane 5 22/1 - 03 / 2 2140 37,0 307