<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:10 Prøveløp
Prøveløp
2040 m. Voltestart.
Alle.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mattina Matre 2040 1 Plass 0
3 år BRUN HP v.Timoko* (FR) P. Buer Forus Travbane 16/10 - 24 / 1 1600 30,1 B
e. Amante Carissima v. Gigant Neo* (S) G. Mikkelsen Forus Travbane 21/8 - 22 / 1 2040 34,3 g B
Tonje I. Hansen-Norunn Johnsen
G. Mikkelsen
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Muscles Else 2 Plass 0
3 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) T. Erga Forus Travbane 07/10 - 24 / 2 2040 27,3 B
e. Partys On (US) v. Chocolatier* (US) A. Erga Forus Travbane 04/9 - 25 / 4 1600 28,0 B
Lars Tjøtta /Bryne
T. Erga
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Shankly Lane 3 Plass 54 000
7 år MØRKBR V v.Ganymede (FR) R. Wiig Jarlsberg Travbane - 25/11 - 06 / 1 2100 dg a 19
e. Sassy Madame (US) v. Lindy Lane* (US) R. Wiig Forus Travbane 1 12/11 - 03 / 1 2040 16,7 15
Magne Erga-Bent Erga R. Wiig Forus Travbane 1 31/10 - 07 / 3 2060 17,4 19
E. Høitomt Rune Wiig (T) R. Wiig Forus Travbane 1 26/9 - 07 / 4 2040 17,4a 12
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek R. Wiig Forus Travbane 1 15/8 - 07 / 2 2040 18,2 14
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tøffå Ø.K. 2060 1 Plass 0
3 år BRUN HP v.Smedheim Solan
e. Pinglå Ø.K. v. Spikeld
Stall Davenskø
B. Øksnevad
hvit m/rød ø & ermstriper
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Verdals Susi 2 Plass 0
3 år SVART HP v.Smedheim Solan T. Karlsen Forus Travbane 03/7 - 20 / 5 1620 49,7 B
e. Verdals Stjerna v. Elding T. Karlsen Forus Travbane 26/6 - 20 / 4 2060 53,2 B
Cathrine Andersen /Bryne
D. Dalen Ove Kenneth Karlsen (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reiremo Tomas 3 Plass 0
3 år SVART H v.Bork Odin
e. Vind v. Järvsöfaks (S)
Stall Elisja
R. Wiig
svart m/blå ermstriper og reklame
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ness Tjo Fryd 4 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Moe Odin S. Wassberg Bergen Travpark 19/7 - 21 / 6 1620 49,5 B
e. Paja Stjerna v. Pajaprins T. Solberg Klosterskogen Travbane 24/5 - 21 / 3 1720 53,9 B
Suldal Hestesenter AS /Sand
S. Wassberg John Ragnvald Ness
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl.
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gann Linn 5 Plass 0
3 år BRUN HP v.Moe Odin J. Bjaanes Forus Travbane 13/11 - 20 / 2 1600 00,1 g N
e. Gann Pila v. Bork Rigel J. Bjaanes Forus Travbane 06/11 - 20 / 3 2060 56,7 B
Trond Helge Torgersen-Carina Åreskjold
J. Bjaanes Trond Helge Torgersen
gul m/skrått svart sk.stk. & skråbånd.