Neste løp >>>
Start ca kl. 18:10 V4-1
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Varmblods 2040 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : Plass : 3-6-2

1 2019: -3 -2 -0 -1 -0 -47 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
French Coktail 2040 1 Plass 47 000
3 år BRUN H v.Coktail Jet (FR) K. Djøseland Forus Travbane 1 16/4 - 02 / 4 2040 17,0a 16
e. Pine Princess L. (S) v. Pine Chip* (US) K. Djøseland Forus Travbane 3 02/4 - 07 / 5 2040 21,2 g 12
Frode Gjedrem-Stig Aareskjold K. Djøseland Forus Travbane 1 19/3 - 07 / 1 2040 18,6 12
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane P 04/9 - 20 / 2 2040 20,2 P
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 14/8 - 20 / 2 1600 23,9 N
2 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -24 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Song Of Redemption 2 Plass 24 000
3 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) Ø. Hegdal Forus Travbane P 23/4 - 20 / 3 2040 21,6 P
e. Novo Perfect (DK) v. Daguet Rapide* (IT) Ø. Hegdal Forus Travbane 2 19/3 - 07 / 3 2040 19,0 89
Stall Song Of Ø. Hegdal Forus Travbane P 20/11 - 21 / 1 2040 23,8 g P
J. Bjaanes Henrik Haugsgjerd S. Wassberg Forus Travbane 03/7 - 20 / 2 1600 31,9 B
gul m/skrått svart sk.stk. & skråbånd. S. Wassberg Forus Travbane 17/6 - 20 / 4 1600 34,0 B
3 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -52 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Deep Sea Candy 3 Plass 52 000
3 år LYSBRUN HP v.Offshore Dream* (FR) S. Wassberg Bergen Travpark 1 11/4 - 07 / 1 2100 18,4 29
e. Deep Sea Lady v. Laddie* (US) S. Wassberg Bergen Travpark P 14/3 - 20 / 2 2100 21,0 P
Bente Hvidsten /Alversund R. Hop Bergen Travpark 19/7 - 21 / 2 1600 27,0 g B
S. Wassberg Gaute Lura (T) G. Lura Bergen Travpark 21/6 - 24 / 2 1600 26,2 B
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl.
4 2019: -4 -3 -0 -0 -0 -184 236 2018: -5 -1 -3 -0 -0 -235 776
Custom Colt 4 Plass 420 012
3 år BRUN H v.Offshore Dream* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 24/4 - 08 / 1 2100 14,3a 12
e. Kentucky Avenue (DK) v. Viking Kronos* (IT) E. Høitomt Örebro 1 11/4 - 06 / 1 2100 14,1a 63
Henry Rorgemoen /Skien E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/3 - 08 / 2 2100 16,2a 16
E. Høitomt Henry Rorgemoen (A) P. Untersteiner Örebro 0 20/10 - 08 / 9 1609 14,7a 67
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Untersteiner Åby 1 03/10 - 05 / 8 1640 14,2a 85
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lucky Strongman 5 Plass 10 000
3 år BRUN H v.Quite Easy (US) E. Nedrebø Forus Travbane P 16/4 - 21 / 1 2040 21,1 P
e. Black Beauty v. Take Chances (US) E. Nedrebø Forus Travbane 07/10 - 24 / 4 2040 28,1 B
Stall Strongman E. Nedrebø Forus Travbane 15/9 - 21 / 3 1600 36,0 g N
T. Gudmestad Einar Nedrebø (A)
Hvit m/bred lilla stolpe & ermer
6 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cecena Tomali 6 Plass 6 000
3 år RØD H v.Cecena Ås (S) R. Wiig Bergen Travpark 2 11/4 - 07 / 3 2100 18,6 24
e. Christine Tomali v. Speedy Tomali (US) Ø. Hegdal Forus Travbane P 19/2 - 20 / 2 2040 23,5 P
Stall Centurion E. Høitomt Forus Travbane 21/8 - 22 / 4 2040 28,8 B
Ø. Hegdal Geir Stangeland (T) E. Høitomt Forus Travbane 14/8 - 20 / 5 1600 27,0 B
grønn m/hvitt sk.stk. svarte ermer + r
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Samantha Frecel 7 Plass 0
3 år BRUN HP v.Muscle Massive* (US) G. Mikkelsen Forus Travbane P 16/4 - 21 / 4 2040 21,8 P
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US) F. Fladen Bjerke Travbane 26/9 - 20 / 3 1640 26,0 B
Fox Racing F. Fladen Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 5 1640 31,5 B
G. Mikkelsen Tor Jan Tjosevik
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek