<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
STAVANGER TRAVKLUBBS KRYSTALLPOKAL-LØP
STAVANGER TRAVKLUBBS KRYSTALLPOKAL-LØP
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 15.001 kr.
For alle 4-15-årige.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
6. Løp
Svarte Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-11 Plass : 4-5-11

1 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500
Sanna Ø.K. 2040 1 Plass 9 500
4 år SVART HP v.Tomdin Ø.K. E. Nedrebø Forus Travbane 8 16/4 - 09 / 6 2060 36,8 g 286
e. Samina Ø.K. v. Pål Even E. Nedrebø Forus Travbane 0 26/3 - 01 / 10 2060 35,8 g 885
Arild Bolme /Kvernaland E. Nedrebø Forus Travbane 0 19/3 - 08 / 1 2040 38,4 g 459
B. Øksnevad Arild Bolme E. Nedrebø Forus Travbane 0 05/3 - 07 / 1 2040 37,7 g 365
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek E. Nedrebø Forus Travbane 7 29/1 - 08 / 2 2040 39,8 g 141
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -7 000
Erga Sjefen 2 Plass 7 000
4 år SVARTBRUN V v.Bork Odin T. Erga Klosterskogen Travbane - 01/10 - 08 / 2 2120 dg 16
e. Sjefsstjerna v. Elding A. Erga Forus Travbane - 25/9 - 02 / 5 2040 dg 12
Atle Erga /Orre A. Erga Forus Travbane 1 04/9 - 01 / 3 2040 28,9 44
A. Erga Tom Erga (T) T. Erga Forus Travbane P 21/4 - 20 / 6 2060 35,8 g P
rød,ruter på blått sk.stk,blå seler+re A. Erga Forus Travbane 24/8 - 24 / 4 2040 46,9 B
3 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nesvik Balder 3 Plass 4 000
5 år BRUN V v.H.G. Balder T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 5 27/4 - 02 / 1 2140 33,6 g 428
e. Lome Linn v. Åsrapp T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 6 14/4 - 08 / 3 2140 34,9 396
Torleif Sør-Reime /Finsland T. Sør-Reime Forus Travbane - 26/3 - 01 / 5 2040 dg 791
T. Sør-Reime Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Sørlandets Travpark P 17/3 - 20 / 4 2160 37,5 P
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark P 11/3 - 20 / 1 2140 41,9 P
4 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -18 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -6 000
Grude Tilla 2060 1 Plass 24 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 14/4 - 08 / 2 2140 31,9 28
e. Toronita v. Dublan Ø. Tjomsland Momarken Travbane 2 09/4 - 03 / 1 2140 33,7 26
Lustberget AB Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 16/12 - 03 / 4 2140 34,3 46
Ø. Tjomsland P. Kals Sørlandets Travpark P 21/10 - 20 / 6 2160 39,2 P
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
5 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -14 000 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -24 000
Ness Tjo Sif 2 Plass 38 000
4 år MELL.BR. HP v.Bork Odin K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 9 19/4 - 02 / 4 2100 34,2 186
e. Paja Stjerna v. Pajaprins A. Akselsen Klosterskogen Travbane 8 01/10 - 08 / 6 2140 40,5 rg 297
Suldal Hestesenter AS- Stall Myra AS P. Buer Bergen Travpark - 06/9 - 09 / 10 2120 dg 98
S. Wassberg John Ragnvald Ness P. Buer Bergen Travpark - 30/8 - 03 / 6 2120 dg 39
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. P. Buer Forus Travbane 4 14/8 - 07 / 7 2060 33,7 194
6 2019: -5 -0 -1 -1 -3 -17 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -11 000
Direktør Ribe 3 Plass 28 000
4 år SVART H v.Norheim Svenn A. Berås Sørlandets Travpark 2 31/3 - 08 / 1 2140 32,1 251
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor A. Berås Klosterskogen Travbane 3 07/3 - 04 / 8 2120 36,7 110
Øyvind Ribe /Nedenes A. Berås Sørlandets Travpark 5 24/2 - 09 / 5 2160 35,0 204
A. Berås Øyvind Ribe A. Berås Sørlandets Travpark 5 10/2 - 07 / 2 2160 35,5 446
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Klosterskogen Travbane 7 07/2 - 02 / 9 2120 38,2 161
7 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -14 000
Verdals Tyren 2080 1 Plass 36 000
6 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld J. Bjaanes Forus Travbane 6 23/4 - 08 / 8 2060 33,6 g 412
e. Verdals Stjerna v. Elding J. Bjaanes Forus Travbane - 16/4 - 09 / 7 2080 dg 220
Knut Bærheim /Kleppe J. Bjaanes Forus Travbane 7 26/3 - 01 / 14 2080 32,9 3100
J. Bjaanes Knut Bærheim J. Bjaanes Forus Travbane 4 15/1 - 08 / 5 2080 35,4 244
gul m/skrått svart sk.stk. & skråbånd. K. Handeland Forus Travbane - 04/9 - 05 / 8 2060 dg r 688
8 2019: -3 -1 -1 -0 -1 -23 000 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -42 000
Stjerne Kos 2100 1 Plass 65 000
5 år MØRKBR V v.Troll Kos D. Dalen Sørlandets Travpark 2 27/1 - 03 / 7 2180 31,2 20
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 13/1 - 07 / 6 2180 32,7 22
Cay Normann Hovstad /Grendi D. Dalen Bjerke Travbane 1 21/11 - 01 / 8 2160 31,6 50
D. Dalen Cay Normann Hovstad D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 26/10 - 04 / 7 2100 34,0 13
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Forus Travbane 2 04/9 - 01 / 6 2060 32,2 33
9 2019: -6 -1 -2 -2 -0 -42 000 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -18 000
Tåga Prinsen (S) 2 Plass 60 000
5 år BRUN V v.Moe Svarten D. Dalen Forus Travbane 3 23/4 - 08 / 9 2080 31,8 98
e. Gomnes Terna v. Alm Viktor G. Gudmestad Forus Travbane 1 16/4 - 09 / 12 2080 31,6 20
Gisle Vold /Sandnes G. Gudmestad Forus Travbane 3 26/3 - 01 / 13 2080 31,1 106
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 2 19/3 - 08 / 7 2060 32,7 111
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Bergen Travpark 2 14/3 - 03 / 8 2120 35,5 29
10 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Søyset Krabat 3 Plass 48 194
7 år BRUN V v.Nordli Svarten A. Erga Forus Travbane - 23/4 - 05 / 2 2040 dg 1442
e. Tinna Perla v. Rigel Jo P. Erga Forus Travbane - 16/4 - 05 / 3 2040 dg 156
Geir Aardal /Bryne A. Erga Forus Travbane 0 19/2 - 06 / 8 2040 33,3 g 650
T. Erga Geir Aardal R. Wiig Forus Travbane - 09/2 - 01 / 9 2060 dg 171
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl A. Erga Forus Travbane 7 21/1 - 04 / 7 2060 34,2 g 115
11 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -47 000 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -8 000
Flytin 4 Plass 55 000
5 år BRUNSVART H v.Lome Elden T. Gudmestad Forus Travbane 5 23/4 - 08 / 5 2060 33,2 g 64
e. Flytlill v. Atom Vinter T. Gudmestad Forus Travbane 2 16/4 - 09 / 10 2080 31,7 211
Torstein Gudmestad /Bryne T. Gudmestad Forus Travbane 5 19/3 - 08 / 8 2080 33,3 213
T. Gudmestad T. Gudmestad Forus Travbane 7 05/3 - 07 / 6 2060 33,6 264
rød m/grå og røde ermer T. Gudmestad Forus Travbane 5 29/1 - 08 / 6 2080 34,4 47