<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
JÆREN GRAVESERVICE LØPET

Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
For 3-15-årige høyest 10.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
5. Løp
Hvite Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-6-3 Plass : 8-6-3

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Kolnes Borken 2040 1 Plass 3 500
4 år SVARTBRUN V v.Bork Odin R. Wiig Forus Travbane P 16/4 - 20 / 4 2040 38,1 g P
e. Vosseflya v. Kos Knekten R. Wiig Forus Travbane - 27/11 - 04 / 1 2040 dg r 72
Arild Salte-Tone Salte R. Wiig Forus Travbane P 20/11 - 21 / 4 2060 39,1 g P
R. Wiig Arild Salte R. Wiig Forus Travbane - 06/11 - 09 / 2 2040 dg 31
svart m/blå ermstriper og reklame R. Wiig Forus Travbane - 16/10 - 08 / 2 2040 g2 72
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Silje 2 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Åsajerven K. Djøseland Forus Travbane P 23/4 - 20 / 5 2060 38,3 P
e. Ylblesa v. Pajaprins
Team Optimister
K. Djøseland
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl.
3 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -7 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grude Bambi 3 Plass 7 000
3 år SVART HP v.Moe Odin K. Djøseland Forus Travbane P 16/4 - 20 / 1 2040 34,0 P
e. Almina v. Alm Viktor
Njål Hove /Kleppe
D. Dalen Njål Hove
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bork Turboline 4 Plass 3 000
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin P. Kals Sørlandets Travpark P 14/4 - 20 / 5 2140 36,4 P
e. Vassbø Støva v. Kos Knekten J. Eriksen Sørlandets Travpark 22/7 - 20 / 1 1640 03,4 B
Catrine Couling Heggland /Holum J. Eriksen Sørlandets Travpark 03/7 - 21 / 1 2140 03,6 B
J. Eriksen Catrine Couling Heggland
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Øygard Stjerna 5 Plass 0
4 år BRUN HP v.Åsajerven T. Karlsen Forus Travbane 0 26/3 - 01 / 4 2040 36,0 rg 2861
e. Gjønni Perla v. Elding T. Karlsen Forus Travbane P 05/3 - 20 / 6 2060 40,4 P
Jan Erling Slethei /Bryne
O. Gudmestad Jan Erling Slethei
hvit m/grønt kryss.
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torje 6 Plass 0
5 år SVART H v.Lome Elden E. Høitomt Sørlandets Travpark P 27/4 - 20 / 6 2160 36,4 g P
e. Viktorina v. Alm Viktor Å. Tengsareid Forus Travbane 05/7 - 22 / 5 2060 50,6 B
Torleif Sør-Reime /Finsland Å. Tengsareid Forus Travbane 17/6 - 21 / 5 1620 53,5 g B
T. Sør-Reime Anne Catrine Kleveland (B)
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Wik Viktor 7 Plass 3 000
4 år BRUN H v.Bork Odin G. Gundersen Momarken Travbane 0 18/9 - 07 / 10 2140 42,9 rg 85
e. Wik Ida v. Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Momarken Travbane 0 19/8 - 03 / 3 2140 br g 264
Cathrine Andersen /Bryne M. Gundersen Biri Travbane - 10/8 - 09 / 7 2100 dg 14
G. Mikkelsen Ove Kenneth Karlsen (T) E. Tveter Bjerke Travbane P 01/8 - 22 / 6 2160 35,3 P
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek E. Tveter Momarken Travbane N 06/5 - 20 / 7 2160 43,0 r N
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjennesgodtut 8 Plass 0
4 år SVART H v.Tomdin Ø.K. F. Mjølnerød Momarken Travbane P 18/4 - 20 / 6 2160 35,5 P
e. Sergodtut v. Åsajerven
Frode Mjølnerød /Halden
F. Mjølnerød
svart m/gult & hvitt
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tønder Ø.K. 9 Plass 0
4 år SVART V v.Bork Odin E. Høitomt Forus Travbane P 26/6 - 21 / 8 2060 35,5 P
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even Ø. Tjomsland Forus Travbane 18/11 - 24 / 4 1620 49,7 B
Stall Overambisiøs
Ø. Tjomsland
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Tordnerose 10 Plass 0
5 år BRUN HP v.Briskeby Philip S. Wassberg Bergen Travpark P 28/3 - 20 / 2 2120 39,3 P
e. Ulsrud Osiri v. Lome Elden S. Wassberg Forus Travbane - 17/6 - 02 / 2 2040 dg 147
Kine Vikse /Haugesund R. Hop Bergen Travpark 0 04/11 - 02 / 8 2100 40,2 g 369
B. Steine Ida Beate Vikse (A) S. Wassberg Bergen Travpark P 18/5 - 20 / 10 2120 42,0 P
Grønn m/svart sidefelt, reklame. S. Wassberg Bergen Travpark 21/8 - 21 / 2 2120 57,6 B
11 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grude Odin 2060 1 Plass 11 000
4 år SVART V v.Tekno Odin S. Wassberg Forus Travbane 8 23/4 - 08 / 1 2040 35,3 g 146
e. Ullstine v. Lykke Gutten D. Dalen Forus Travbane 6 16/4 - 09 / 2 2040 35,6 g 159
Egil Stensland /Orre S. Wassberg Forus Travbane 8 26/3 - 01 / 2 2040 35,0 360
S. Wassberg Egil Stensland O. Wassberg Forus Travbane P 19/3 - 20 / 3 2060 41,4 P
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Forus Travbane N 05/3 - 20 / 4 2060 39,8 N
12 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Polle Gullet 2 Plass 4 000
4 år BRUN HP v.Tekno Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 27/4 - 02 / 2 2140 dg 77
e. Voje Sara v. Spikeld V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 14/4 - 08 / 1 2140 dg 44
Arne Pollestad /Bryne Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 31/3 - 08 / 2 2140 32,1 g 25
E. Høitomt Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 17/3 - 07 / 1 2140 dg 80
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 16/12 - 20 / 4 2160 34,5 P