<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
KJELL HÅKONSENS MINNELØP
KJELL HÅKONSENS MINNELØP
Varmblods 2040 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige minst 300.001 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-7 Plass : 1-3-7

1 2019: -5 -2 -2 -0 -0 -325 234 2018: -18 -7 -2 -4 -1 -670 822
Donatomite (US) 2040 1 Plass 2 262 511
7 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) T. Uhrberg Halmstad 0 22/4 - 09 / 5 1640 10,9a 60
e. Malvictorian (US) v. Malabar Man* (US) F. Hamre Momarken Travbane 2 23/3 - 10 / 2 1640 11,1a 64
Gränstrav i Årjäng AB T. Uhrberg Halmstad 2 02/3 - 07 / 3 1640 10,8a 39
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 1 13/2 - 01 / 4 1609 11,9a 10
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 5 30/12 - 10 / 9 2100 13,9a 31
2 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -13 024 2018: -11 -1 -3 -3 -3 -484 857
Pingus Vang (DK) 2 Plass 3 140 053
12 år LYSBRUN V v.S.J.'s Photo* (US) M. Nielsen Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 11 / 2 2100 15,5ag 181
e. New Wonder* (US) v. Meadow Road (S) M. Nielsen Aalborg 3 07/4 - 05 / 6 2140 14,7a 178
Marie Søndergaard M. Nielsen Billund 3 14/12 - 06 / 2 1900 13,7a 14
M. Nielsen M. Nielsen Odense 3 02/12 - 05 / 1 2140 13,1a 109
Blå/grå, reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 27/6 - 06 / 6 2100 11,6a 47
3 2019: -6 -2 -0 -1 -2 -151 000 2018: -15 -3 -3 -1 -4 -222 500
Jet Voice 3 Plass 1 230 500
8 år BRUN H v.Jetstile L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 11 / 5 2100 14,5a 179
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) L. Kolle Momarken Travbane 1 23/3 - 05 / 15 3180 15,0 30
Team Øverdal Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 09/3 - 03 / 13 3200 15,1 66
L. Kolle Jan Kristian Øverdal (B) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 18/2 - 01 / 7 2120 17,9 17
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 5 19/1 - 03 / 9 2160 14,3 116
4 2019: -4 -2 -1 -0 -0 -50 000 2018: -15 -2 -0 -1 -4 -115 000
Photo Va Bene 4 Plass 1 491 057
11 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) P. Buer Bergen Travpark 2 11/4 - 02 / 4 1600 11,9a 37
e. Corinne Simb (S) v. Somatic (US) Ø. Hegdal Forus Travbane 1 19/3 - 02 / 8 2040 13,7a 66
Lars Jon Olsson-Vidar Andersen G. Mikkelsen Forus Travbane 1 05/3 - 02 / 1 1600 13,9a 84
G. Mikkelsen Lars Jon Olsson (A) M. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/2 - 01 / 7 1609 14,8a 336
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek M. Høitomt Bjerke Travbane 6 30/12 - 10 / 3 2100 14,5a 733
5 2019: -8 -2 -1 -0 -4 -127 111 2018: -30 -6 -6 -6 -8 -634 525
Deep Sea Dream 5 Plass 2 475 636
11 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) S. Wassberg Klosterskogen Travbane 6 20/4 - 11 / 9 2100 14,4a 71
e. Nightlight v. Super News (US) T. Solberg Bergen Travpark 1 11/4 - 02 / 5 1600 11,7a 18
Bente Hvidsten /Alversund T. Solberg Momarken Travbane 6 23/3 - 10 / 8 1640 11,8a 721
T. Solberg Gaute Lura (T) B. Goop Färjestad 4 09/3 - 07 / 8 2140 14,0a 371
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek R. Wiig Forus Travbane 2 09/2 - 03 / 12 2080 14,4 43
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -2 -1 -2 -40 277
Olimpionico (IT) 6 Plass 742 484
11 år RØD H v.Uronometro* (IT) B. Steine Forus Travbane - 16/4 - 08 / 12 2040 dg a 612
e. Rita Tomali* v. Speedy Tomali (US) P. Zadel Halmstad - 28/10 - 04 / 11 2140 dg a 191
Vigdis Sjursen /Sandnes P. Zadel Halmstad 0 08/10 - 02 / 9 2660 16,9 249
Ø. Hegdal Vigdis Sjursen P. Arnqvist Halmstad 0 24/9 - 10 / 3 2140 15,1a 97
grønn m/hvitt sk.stk. svarte ermer + r P. Zadel Jägersro - 11/9 - 08 / 6 1640 dg a 339
7 2019: -12 -1 -5 -1 -5 -184 109 2018: -27 -6 -8 -1 -4 -431 321
Radieux (IT) 7 Plass 3 563 217
9 år FUKS V v.Love You* (FR) C. Morken Klosterskogen Travbane 5 20/4 - 02 / 3 2100 17,0a 17
e. Dordogne* (IT) v. Viking Kronos* (IT) S. Wassberg Bergen Travpark 5 11/4 - 02 / 6 1600 12,8a 57
Terje Svendsen /Haukeland S. Wassberg Bergen Travpark 2 28/3 - 01 / 6 2640 15,8 25
S. Wassberg Gaute Lura (T) C. Morken Momarken Travbane 2 23/3 - 03 / 9 2140 14,3a 20
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. Ø. Kihlstrøm Färjestad 5 09/3 - 07 / 6 2140 14,1a 515
8 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -59 000 2018: -15 -2 -2 -3 -4 -125 500
Winmecredit* (US) 8 Plass 5 306 390
12 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US) R. Haghighat Momarken Travbane 0 23/3 - 03 / 5 2140 16,4a 59
e. Lamitech Dancing* (US) v. Valley Victory* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 01 / 4 2100 15,9a 62
Helene Hamre /Sandefjord F. Hamre Bjerke Travbane 4 06/3 - 01 / 1 1609 13,3a 119
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 2 13/2 - 01 / 1 1609 14,0a 157
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv R. Haghighat Klosterskogen Travbane 2 17/1 - 08 / 3 2100 17,3a 22