<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V5-3
V75-1
DNTs HOPPECHAMPIONAT - KALDBLODS
DNTS HOPPECHAMPIONAT - KALDBLODS
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr., 40 m. ved 375.001 kr.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-9-2 Plass : 12-9-2

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -1 -1 -9 -106 840
Tangen Siri 2040 1 Plass 106 840
4 år SVART HP v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 17/4 - 05 / 2 2140 30,9 g 76
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk B. Goop Färjestad 2 10/12 - 02 / 6 2160 32,0 49
Anders Berntsen-Raymond Hope V. Hop Klosterskogen Travbane 8 01/12 - 03 / 1 2100 34,7 g 138
V. Hop Erik Killingmo (T) J. Kontio Romme 4 23/11 - 01 / 10 2160 31,7 28
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 07/11 - 03 / 10 2160 31,3 100
2 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -5 -2 -0 -0 -2 -48 000
Dag Frøya 2 Plass 64 000
4 år BRUN HP v.Moe Svarten S. Wassberg Bergen Travpark 1 25/4 - 07 / 2 1600 30,6 23
e. Fronskrema v. Krembest S. Wassberg Bergen Travpark - 11/4 - 08 / 5 2160 dg 24
Stall Dag Frøya T. Totland Forus Travbane 8 27/11 - 04 / 4 2060 35,1 g 42
S. Wassberg Janiche Hansen T. Totland Bergen Travpark 1 15/11 - 01 / 3 2100 31,5 23
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Biri Travbane 4 13/10 - 03 / 7 2100 31,2a 121
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -9 -1 -3 -2 -2 -107 120
Komnes Siv 3 Plass 112 120
4 år BRUN HP v.Spikeld O. Sagholen Momarken Travbane 7 22/4 - 06 / 5 2160 30,0 g 270
e. Mathea v. Høiby Kongen O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 04 / 11 2100 32,5ag 69
Stall Komnes Siv O. Sagholen Romme 1 23/11 - 01 / 9 2160 30,6 81
Å. Tengsareid Odd Arne Sagholen (T) R. Wiig Forus Travbane 4 25/9 - 11 / 3 2060 34,5 rg 22
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam R. Wiig Forus Travbane 2 04/9 - 05 / 9 2060 31,9 g 62
4 2019: -9 -1 -1 -1 -3 -65 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 4 Plass 132 500
4 år SVART HP v.Hellin Faxen J. Eriksen Momarken Travbane 0 22/4 - 06 / 4 2160 30,0 82
e. Viggdine v. Elding Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 31/3 - 04 / 6 2180 28,8 36
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg G. Austevoll Bjerke Travbane 4 20/3 - 02 / 2 2160 29,7 g 129
J. Eriksen J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 04 / 10 2100 33,3ag 182
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 4 2140 32,1 g 307
5 2019: -5 -1 -0 -1 -1 -24 000 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -49 000
Jelina 5 Plass 73 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin K. Djøseland Forus Travbane - 23/4 - 08 / 11 2080 dg 27
e. Solberg Jela v. Mørtvedt Jerkeld K. Djøseland Forus Travbane 1 16/4 - 05 / 11 2060 30,4 295
Stall Pepp K. Djøseland Forus Travbane 0 02/4 - 02 / 11 1600 34,0ag 185
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 6 19/3 - 04 / 1 2040 31,0 96
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 3 06/1 - 08 / 3 2080 32,7 22
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -2 -1 -0 -5 -149 000
Tangen Frida 2060 1 Plass 149 000
4 år SVART HP v.Moe Odin D. Dalen Momarken Travbane 0 22/4 - 06 / 13 2180 br g 451
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder D. Dalen Bjerke Travbane 0 17/4 - 05 / 3 2160 29,8 266
Anders Berntsen-Raymond Hope M. Gundersen Momarken Travbane 0 20/10 - 04 / 8 2140 33,6a 565
D. Dalen Erik Killingmo (T) E. Høitomt Momarken Travbane 6 09/10 - 04 / 7 2140 33,9a 134
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Blekkan Bjerke Travbane 4 09/9 - 02 / 1 2100 29,8a 149
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -18 -2 -0 -3 -9 -143 403
Skumsjøstjerna 2 Plass 147 403
4 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Momarken Travbane - 22/4 - 06 / 11 2180 dg 498
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 06/4 - 03 / 3 2160 30,0 g 150
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 20/3 - 02 / 6 2180 29,5 157
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 27/12 - 04 / 15 2180 30,0 123
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 15/12 - 02 / 11 1660 29,7 g 485
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -2 -1 -0 -1 -184 000
Brenne Vikki 3 Plass 184 000
4 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 06/4 - 03 / 10 2180 30,1 r 50
e. Brenne Vinni v. Lome Elden V. Hop Momarken Travbane 2 20/10 - 04 / 6 2140 29,0a 402
Tore Gard /Nøtterøy V. Hop Momarken Travbane 4 09/10 - 04 / 1 2140 30,2a 41
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 21/9 - 04 / 3 2100 31,9 10
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 25/8 - 08 / 5 2140 31,7 25
9 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -52 000 2018: -9 -1 -2 -1 -5 -110 500
Glade Tider 4 Plass 162 500
4 år GRÅSVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Momarken Travbane 3 22/4 - 06 / 12 2180 28,7 25
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 3 20/3 - 02 / 9 2180 28,9 g 24
Torfinn Rummelhof-Lise Hansen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 05 / 3 2100 32,8 16
E. Høitomt Torfinn Rummelhof E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 04 / 10 2140 30,9 22
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 31/12 - 03 / 3 2100 32,6a 38
10 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -102 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -24 000
Alfa Betty 5 Plass 126 000
4 år RØD HP v.Dotterud Teddy A. Akselsen Momarken Travbane 2 22/4 - 06 / 6 2160 29,2 84
e. Skog Morte v. Sjefen Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 06/4 - 04 / 6 2100 dg a 211
Erik Solberg-Bengt Solberg Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 20/3 - 02 / 1 2140 30,0 34
A. Akselsen Erik Solberg Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 02 / 10 2100 33,1a 32
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 13/3 - 08 / 8 2160 32,2 65
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -446 000
Eldoda 2080 1 Plass 451 000
4 år MØRKBR HP v.Tekno Odin T. Solberg Momarken Travbane 6 22/4 - 06 / 15 2200 28,3 g 88
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Momarken Travbane 1 20/10 - 04 / 3 2140 28,9a 68
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Momarken Travbane 2 09/10 - 05 / 6 2140 29,2a 29
T. Solberg Oddbjørn Johansen L. Kolle Bjerke Travbane 2 09/9 - 02 / 12 2100 29,7a 548
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 4 28/8 - 02 / 2 2100 31,9a 84
12 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -60 000 2018: -10 -4 -0 -0 -3 -425 960
Voje Maren 2 Plass 485 960
4 år SVART HP v.Åsajerven L. Kolle Momarken Travbane 1 22/4 - 06 / 14 2200 27,4 145
e. Voje Spika v. Spikeld L. Kolle Momarken Travbane - 20/10 - 04 / 5 2140 dg a 115
Team Øverdal L. Kolle Momarken Travbane 4 09/10 - 05 / 10 2140 29,8a 30
L. Kolle Jan Kristian Øverdal (B) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 28/8 - 01 / 8 2100 32,4ag 11
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Dannero 1 12/8 - 06 / 2 2140 29,2a 18