<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V65-5
DD-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 190.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -13 -0 -1 -1 -7 -38 000 2018: -17 -0 -0 -2 -10 -45 500
Julia Early 1 Plass 136 500
7 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) P. Kals Sørlandets Travpark 0 27/4 - 04 / 3 1609 17,0ag 66
e. Actresse v. S.J.'s Photo* (US) P. Kals Sørlandets Travpark 3 14/4 - 05 / 11 2140 16,7a 122
Ole Fr. Nodeland /Søgne P. Kals Klosterskogen Travbane 5 08/4 - 05 / 2 1700 16,6a 173
Per Vetle Kals (S) Ole Fr. Nodeland P. Kals Sørlandets Travpark 6 31/3 - 05 / 6 1660 16,1 488
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Klosterskogen Travbane 2 24/3 - 04 / 6 1700 17,9a 164
2 2019: -7 -1 -0 -0 -3 -25 500 2018: -20 -1 -3 -3 -7 -88 000
Bailiss 2 Plass 128 500
5 år MØRKBR HP v.Thai Tanic K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 04 / 6 2100 18,0ag 580
e. Bullyoung v. Buckaroo K. (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 08/4 - 05 / 5 1700 16,7a 191
Tone Turnbull-Jarle S. Bakke K. Dalsbotten Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 03 / 8 2100 17,7a 329
Knut Robin Dalsbotten (A) Tone Turnbull K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 07/3 - 03 / 6 1700 16,7a 168
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 1 18/2 - 04 / 3 2100 20,6a 111
3 2019: -6 -1 -2 -1 -1 -41 000 2018: -17 -3 -2 -0 -4 -87 491
Onassis M.R. 3 Plass 149 491
5 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 08 / 7 2100 21,7 g 248
e. Onassis Neo (S) v. Lindy Lane* (US) M. Sørvik Bjerke Travbane 3 01/4 - 02 / 4 1609 13,8a 35
Arnold Søberg /Kløfta A. Akselsen Bjerke Travbane 2 20/3 - 04 / 10 2100 15,9a 67
Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 03 / 5 1700 16,3a 87
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Momarken Travbane 2 26/2 - 03 / 5 2140 18,1a 42
4 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -0 -1 -3 -12 -57 000
Destiny Morning 4 Plass 162 000
8 år RØD HP v.Rubintor Pri (DE) J. Pettersen Drammen Travbane 0 11/4 - 02 / 6 2100 17,7a 851
e. Miss Mary Morning v. Staro Showbiz (S) J. Pettersen Bjerke Travbane 0 27/3 - 09 / 9 2100 17,0a 573
Bent Brustad /Lunde C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 01 / 1 2100 16,9a 489
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 28/12 - 06 / 1 2100 17,4a 338
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. M. Sørvik Drammen Travbane 0 22/12 - 02 / 8 2100 23,4ag 571
5 2019: -8 -0 -2 -1 -3 -35 000 2018: -17 -2 -1 -0 -9 -67 912
Cromwells Aida 5 Plass 134 912
5 år MØRKBR HP v.Cromwell (US) P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 3 08/4 - 05 / 3 1700 16,3a 46
e. Key to Koreana (S) v. Korean* (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 23/3 - 01 / 10 1640 14,5a 37
Stall Aida L. Kolle Bjerke Travbane 2 06/3 - 08 / 1 1609 14,4a 107
Lars Anvar Kolle (T) Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 23/2 - 01 / 2 1609 16,2a 163
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 31/1 - 02 / 10 1609 17,0a 104
6 2019: -5 -1 -0 -2 -0 -26 000 2018: -17 -1 -2 -4 -5 -80 000
L.J.'s Sonador 6 Plass 146 500
5 år BRUN HP v.Donato Hanover* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 08 / 9 2100 18,5 g 301
e. Movie Q.C. (S) v. Windsongs Legacy* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 05 / 2 1700 16,1a 107
Stall We Never Learn E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 27/1 - 04 / 9 2140 19,1a 17
Gunnar Austevoll (T) Jørund Auråen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 04 / 7 2100 16,9a 48
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 04 / 5 1609 14,8a 54
7 2019: -7 -0 -2 -1 -1 -24 000 2018: -12 -0 -1 -1 -6 -36 500
Barbie Love 7 Plass 164 000
7 år BRUN HP v.Thai Tanic T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 04 / 10 2100 17,2a 198
e. Barbie Flower v. Brief Encounter (S) O. Østre Drammen Travbane 2 04/4 - 05 / 2 2100 16,4a 269
Agnar Svartdal /Flatdal A. Christensen Bjerke Travbane 0 27/3 - 09 / 6 2100 17,3a 479
Vidar Hop (T) Agnar Svartdal O. Østre Klosterskogen Travbane 4 28/2 - 08 / 12 2120 18,2 75
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Undem Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 03 / 7 3120 19,6 1678
8 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -17 000 2018: -14 -5 -0 -1 -4 -105 500
Pearl Street 8 Plass 146 500
5 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US) P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 7 20/4 - 08 / 6 2100 17,9 581
e. Västerbo Mudcake (S) v. Infant Du Bossis* (FR) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 08/4 - 05 / 6 1700 16,5a 65
Stall Bacalao E. Høitomt Bjerke Travbane - 23/2 - 03 / 4 2140 dg 170
Maren Øyo (A) Sigbjørn Kolnes (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 07/2 - 05 / 1 1700 16,6a 24
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 03/11 - 01 / 7 2140 16,6 22
9 2019: -6 -1 -1 -1 -1 -30 000 2018: -20 -2 -2 -4 -5 -85 903
Zenit Zofia 9 Plass 129 403
6 år BRUN HP v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 11/4 - 05 / 7 1700 16,2a 57
e. Hertuginde Siem (DK) v. Carmody Lobell* (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 16/3 - 01 / 1 2100 18,7a 41
Cecilie Jensen /Revetal Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 23/2 - 01 / 3 1609 15,9a 162
Åsbjørn Tengsareid (T) Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 05 / 9 1700 17,2a 84
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 31/1 - 02 / 7 1609 16,6a 216
10 2019: -7 -1 -0 -1 -2 -29 500 2018: -24 -1 -3 -2 -7 -69 000
Lady Revenue 10 Plass 172 000
6 år M.BRUN HP v.Revenue* (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 04 / 8 2100 16,8a 147
e. Queen Of Trot v. Recourse (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 08/4 - 02 / 6 2100 16,0a 193
Bjørnar Heibø /Skien D. Dalen Drammen Travbane 0 04/4 - 01 / 4 2100 br ag 31
Dag-Sveinung Dalen (T) Alexander Heisholt (T) A. Robertsen Bjerke Travbane 0 27/3 - 09 / 10 2100 16,9a 216
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Drammen Travbane 4 16/3 - 01 / 8 2100 18,5a 253