<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:30 V5-2
SPORTRAPP / GRUNNLAG - FORMLØP
SPORTRAPP / GRUNNLAG - FORMLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 15.000 kr. Også for 3-12-årige med høyest 300 poeng, som har gått raskest 1.17,5 i de 5 siste starter.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Turbo Dillon 1 Plass 0
4 år BRUN H v.Simb Moonzoom (S) D. Dalen Jarlsberg Travbane P 15/4 - 20 / 4 2100 22,1 g P
e. Beauty Dillon v. Stanley Kosmos (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 24/9 - 21 / 4 1700 29,7 g B
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Undem Drammen Travbane 03/9 - 20 / 2 2100 28,8 B
Knut Robin Dalsbotten (A) Odd Arne Aaland
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000
Mister Crowe 2 Plass 10 000
5 år BRUN V v.Steinlager (S) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 02 / 6 2100 20,4a 799
e. Rubin Tamsen (DK) v. Valley Sentry* (US) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 24/10 - 01 / 7 2140 19,6 344
Jan Reime /Rolvsøy K. Bjørnerød Momarken Travbane 8 09/10 - 03 / 8 2140 22,2ag 340
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 7 24/9 - 07 / 3 2100 20,8a 170
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane - 14/9 - 08 / 11 2100 dv 324
3 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -1 -2 -2 -12 106
Livi Nubi* (S) 3 Plass 15 106
4 år BRUN H v.S.J.'s Caviar* (US) M. Øyo Bjerke Travbane 0 25/4 - 02 / 7 2100 21,2ag 392
e. Global Lovely* (S) v. Muscles Yankee* (US) C. Nielsen Aalborg 0 07/1 - 05 / 1 2140 19,0a 288
Sverige C. Nielsen Charlottenlund 0 28/10 - 11 / 2 2020 21,6 158
Maren Øyo (A) Sigbjørn Kolnes (T) K. Jensen Århus - 19/10 - 04 / 1 1800 dg ag 75
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek C. Nielsen Aalborg 3 01/10 - 08 / 2 2140 18,9a 23
4 2019: -7 -1 -0 -0 -5 -25 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
I.D. Masterofspeed 4 Plass 25 000
4 år BRUN V v.Main Wise As* (IT) L. Trudvang Bjerke Travbane 6 25/4 - 02 / 8 2100 18,0a 500
e. Valle of Garland (US) v. Garland Lobell (US) L. Trudvang Momarken Travbane - 18/4 - 02 / 10 2140 dg a 1028
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand S. Hogner Bjerke Travbane 5 10/4 - 09 / 7 2140 20,5 308
Silje Hogner (A) Finn Arne Bakkeberg S. Hogner Biri Travbane 8 22/3 - 07 / 5 2100 21,6ag 71
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 10/3 - 08 / 2 2100 20,9 g 50
5 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -13 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alice Road (S) 5 Plass 13 000
4 år BRUN HP v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 08/4 - 04 / 8 2120 18,9 117
e. Nanny Silvio (S) v. Somolli Silvio* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 08/2 - 02 / 1 2100 19,1a 107
Amalie Ødegård-Heidi Ødegård Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 28/1 - 02 / 10 2100 19,5a 66
Åsbjørn Tengsareid (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 19/12 - 20 / 2 2140 21,5 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2018: -12 -0 -0 -0 -1 -3 000
Pay Me Laday (S) 6 Plass 46 080
6 år BRUN V v.Text Me* (CA) A. Berås Sørlandets Travpark 0 14/4 - 05 / 2 2140 18,2a 545
e. Broken Twill (S) v. Silver Pine* (US) J. Undem Sørlandets Travpark 0 24/2 - 07 / 8 2160 18,5 576
Arne Daniel Halvorsen /Rykene J. Undem Sørlandets Travpark 5 27/1 - 07 / 5 2140 21,1ag 312
Johan Kringeland Eriksen (T) Arne Daniel Halvorsen A. Berås Sørlandets Travpark 0 16/12 - 02 / 7 2140 19,1a 851
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek A. Berås Sørlandets Travpark 0 02/12 - 04 / 2 2140 19,9 g 749
7 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000
Amibuckaroonews O.S. 7 Plass 98 500
10 år BRUN HP v.Buckaroo K. (US) K. Østerholt Klosterskogen Travbane 5 07/3 - 07 / 2 2100 21,4a 376
e. Ami News v. Super News (US) K. Østerholt Sørlandets Travpark - 24/2 - 08 / 1 2140 dg 170
Katarina Østerholt /Skien K. Østerholt Bjerke Travbane 0 30/1 - 04 / 7 2100 19,2a 800
Katarina Østerholt (A) K. Østerholt Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 06 / 7 2100 21,0ag 582
Hvit m/grå og grønne seler. rekl. K. Østerholt Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 03 / 1 2100 19,2a 1575
8 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -0 -1 -3 -33 063
Mixed Zone 8 Plass 167 563
6 år BRUN V v.Thai Tanic T. Fløysand Jarlsberg Travbane - 15/4 - 06 / 1 1609 dg a 429
e. Bullyoung v. Buckaroo K. (US) D. Dalen Bjerke Travbane - 14/2 - 04 / 11 1609 dg a 211
Pål Jensen /Nøtterøy K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 06 / 4 1700 21,6ag 824
Tommy Fløysand (A) Martine Wessel (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 05 / 9 2120 18,6 127
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek K. Dalsbotten Sørlandets Travpark 0 18/11 - 06 / 4 2140 18,7a 329
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Midnight Tequila 9 Plass 48 000
8 år BRUN HP v.Buckaroo K. (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 24/3 - 03 / 3 2100 20,1a 361
e. Midnight Queen v. Bicycle J. Undem Klosterskogen Travbane P 28/2 - 20 / 1 2100 20,7 P
Stall Hellestvedt J. Undem Klosterskogen Travbane N 18/2 - 20 / 1 2100 23,9 N
Johan Herbjørn Undem (T) Kirstine Barth T. Borg Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 06 / 2 1700 17,8a 562
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek T. Borg Klosterskogen Travbane 5 28/4 - 03 / 9 2100 18,8a 490
10 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -15 500 2018: -18 -1 -2 -2 -8 -55 000
Ultimate Love 10 Plass 70 500
5 år BRUN HP v.Gentle Tilly (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 19/4 - 03 / 4 2100 18,4a 461
e. Lass Joy (S) v. Defi D'aunou* (FR) T. Hansen Sørlandets Travpark 0 24/2 - 07 / 5 2160 br 231
Trond Hansen /Skien L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 07 / 1 2100 19,7a 78
Tom Erik Solberg (T) Trond Hansen (A) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 01/2 - 08 / 6 2100 18,3a 317
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek M. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 02 / 9 1700 18,1a 175