Neste løp >>>
Start ca kl. 19:05 V5-1
FORMLØP
FORMLØP
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 10.000 kr. Også for 3-15-årige, som har gått raskest 1.35,0 i de 5 siste starter.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sørdal Faksa 1 Plass 2 000
3 år SVART HP v.Norheim Faksen J. Undem Klosterskogen Travbane 8 18/2 - 07 / 6 2100 42,2 234
e. Sørdal Vår v. Tangen Scott J. Undem Klosterskogen Travbane P 09/12 - 20 / 3 2120 44,1 P
Henning Undem /Skien V. Hop Klosterskogen Travbane 16/8 - 21 / 5 1720 48,9 B
Jan Rune Gaustad (T) Henning Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 10/5 - 20 / 1 1700 55,7 B
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl
2 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -1 -1 -2 -32 491
Bokli Odin 2 Plass 32 491
4 år BRUN V v.Odins Eld Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 02 / 11 2140 38,2 g 549
e. Bokli Rikka v. Elding Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 04 / 1 2100 40,3 g 45
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane P 18/2 - 20 / 4 2120 35,8 P
Åsbjørn Tengsareid (T) Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane - 07/2 - 03 / 1 2100 dg 129
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 9 2100 dg a 280
3 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ejo Borka 3 Plass 7 500
6 år SVART HP v.Bork Odin E. Grohs Jarlsberg Travbane 4 15/4 - 07 / 8 2100 34,2 108
e. Sør Svarta v. Pål Even E. Grohs Jarlsberg Travbane 4 05/4 - 08 / 7 2100 35,0 107
Linda Tegner /Stathelle E. Grohs Klosterskogen Travbane 8 24/3 - 07 / 8 2100 35,0a 450
Espen Grohs (A) Linda Tegner L. Kolle Klosterskogen Travbane P 07/3 - 20 / 1 2100 38,9 P
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme L. Kolle Klosterskogen Travbane 15/9 - 23 / 9 1720 57,7 B
4 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sagli Almar 4 Plass 7 500
4 år SVART V v.Voje Faks G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 08/4 - 07 / 1 2100 dg 191
e. Tysvær Mai v. Alm Viktor G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 07/3 - 04 / 1 2100 38,0 159
Runar Hagen-Petter Hagen G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 07/2 - 02 / 3 2100 dg 165
Knut Robin Dalsbotten (A) Svein Saga G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 28/1 - 08 / 4 2100 38,0 g 102
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 18/1 - 07 / 6 2100 37,9 g 96
5 2019: -5 -0 -0 -1 -4 -11 990 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Alm Jakken 5 Plass 13 990
5 år SVART V v.Bork Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 5 15/4 - 07 / 13 2120 33,4 217
e. Storm Perla v. Storm Jo V. Hop Årjäng 7 07/4 - 02 / 5 2140 34,8 63
Erland Andersen /Skien V. Hop Klosterskogen Travbane 5 24/3 - 07 / 9 2100 34,1a 140
Vidar Hop (T) Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 18/2 - 07 / 1 2100 41,6 31
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 7 25/10 - 07 / 1 2100 40,3 40
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000
Milliemill 6 Plass 12 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 08/4 - 07 / 7 2120 38,7 g 172
e. Spik Tassa v. Spikeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 03 / 6 2120 br g 342
Øystein Simonsen /Skien J. Undem Sørlandets Travpark 6 24/2 - 09 / 2 2140 36,5 g 225
Tom Erik Solberg (T) Øystein Simonsen D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 02 / 5 2100 40,1 g 307
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Undem Jarlsberg Travbane - 07/12 - 03 / 6 2100 dg 409
7 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -11 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Gjærla Stjerna 7 Plass 15 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 08/4 - 07 / 2 2100 38,4 g 194
e. Lille Gjærla v. Prins Juventus G. Flåten Klosterskogen Travbane 4 07/3 - 04 / 3 2100 37,7 g 330
Vebjørn Anholt-Rita Dahl Anholt O. Østre Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 03 / 7 2100 39,0 g 949
Geir Flåten (T) Vebjørn Anholt G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 02 / 2 2100 40,5 g 412
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 18/1 - 07 / 8 2100 37,2 477
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000
Gyri Jenta 8 Plass 5 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 03 / 8 2100 br g 483
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 08/11 - 07 / 2 2100 37,4 147
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 25/10 - 20 / 2 2100 41,7 P
Lars Anvar Kolle (T) Olav Kaasin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 24/9 - 21 / 6 1720 59,2 g B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Jarlsberg Travbane 12/9 - 23 / 9 2120 59,4 g B
9 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fantomet 9 Plass 12 000
3 år SVART H v.Åsajerven E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 08/4 - 07 / 4 2100 36,2 15
e. Fjord Oda v. Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark P 17/3 - 20 / 3 2160 35,0 P
Team Fenomenet J. Eriksen Sørlandets Travpark 18/11 - 24 / 3 1640 47,7 B
Johan Kringeland Eriksen (T)
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek