<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:40 V5-5
DD-2
GUNNAR HOLTH GRUSFORRETNING AS LØP

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 450.001 kr., 40 m. ved 850.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 1 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 24/4 - 01 / 7 1609 29,9ag 878
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Momarken Travbane 0 09/4 - 05 / 9 2140 31,2a 1745
Runa Haugen Strømnes /Råde J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 14/11 - 07 / 5 2100 33,0a 654
Bjørn Strømnes (A) Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 7 1609 34,5ag 263
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Kala Landbane - 12/8 - 06 / 8 1920 dg 541
2 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 2 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 24/4 - 01 / 5 1609 27,2a 205
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 28/3 - 07 / 8 2160 26,4 270
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 20/3 - 07 / 9 2100 27,6a 1028
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 10/3 - 05 / 10 2100 28,3a 708
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 04 / 1 2100 29,8ag 463
3 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 3 Plass 424 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks G. Austevoll Bjerke Travbane - 24/4 - 01 / 4 1609 dg a 61
e. Komnes Sol v. Moe Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 20/4 - 04 / 9 1700 25,6ag 120
Merete Viksås /Roa T. Solberg Bjerke Travbane 3 03/4 - 05 / 10 2100 27,8a 377
Tom Erik Solberg (T) Merete Viksås A. Valstad Bjerke Travbane - 13/2 - 06 / 6 2160 dgp 823
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 05 / 10 2120 31,5 g 239
4 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -12 -1 -1 -1 -4 -49 500
Blessomen 4 Plass 394 015
9 år SVART H v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 2 17/4 - 07 / 5 2100 26,7a 440
e. Korra v. Kos Knekten D. Dalen Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 9 2140 29,4a 451
Ronny Bakke /Maura D. Dalen Biri Travbane 5 28/10 - 06 / 10 1609 26,4a 146
Kai Johansen (T) Ronny Bakke K. Johansen Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 1 2100 28,4 416
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane 1 30/9 - 05 / 4 1609 25,0a 65
5 2019: -7 -1 -1 -1 -4 -48 166 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 5 Plass 432 361
6 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Årjäng 6 23/4 - 02 / 7 2160 26,8 38
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven O. Sagholen Momarken Travbane 1 28/3 - 07 / 7 2160 25,9 21
Terje Haglund /Mysen O. Sagholen Färjestad 4 18/3 - 08 / 12 2160 27,6 g 105
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 4 27/2 - 01 / 7 2100 26,5a 184
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Klosterskogen Travbane 5 07/2 - 04 / 7 2100 29,3a 21
6 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -29 500 2018: -22 -3 -8 -3 -3 -178 104
Alm Nagano 6 Plass 386 816
7 år RØD V v.Moe Odin M. Gundersen Leangen Travbane 0 13/4 - 06 / 11 2140 27,0a 178
e. Alm Tara v. Rigel Jo M. Gundersen Bjerke Travbane 2 03/4 - 05 / 5 2100 27,7a 80
Knut Alm /Jaren M. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/3 - 06 / 8 2100 28,5a 140
Magnus Teien Gundersen (S) Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 10/3 - 05 / 6 2100 27,9a 78
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 5 20/2 - 06 / 7 2140 29,2 95
7 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 474 2018: -22 -0 -4 -7 -7 -124 223
Rem Odin* 7 Plass 348 876
9 år BRUN V v.Bork Odin M. Andersson Färjestad - 19/4 - 04 / 2 2140 br g 488
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) L. Kolle Bjerke Travbane 0 20/2 - 06 / 6 2140 31,0 g 238
Sverige G. Austevoll Momarken Travbane 6 22/1 - 05 / 9 1640 28,6 g 254
Gunnar Austevoll (T) Terje Remme L. Kolle Momarken Travbane 6 08/1 - 04 / 9 2180 31,4 34
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl S. Løvvold Bjerke Travbane 3 12/12 - 04 / 3 2160 28,9 56
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 823
Art Haaken* 1 Plass 761 337
10 år BRUN V v.Moe Odin A. Robertsen Jarlsberg Travbane 5 06/7 - 01 / 4 1609 23,5a 363
e. Jerkila v. Lome Elden L. Kolle Biri Travbane 0 29/6 - 06 / 11 1609 24,7a 775
Sverige E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/5 - 08 / 10 2140 28,3 279
Per Ludvig Nilsen (T) Kenneth Larsson (A) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 14/1 - 01 / 6 2160 33,8 g 235
Blå, rött bröstband; blå Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 29/12 - 06 / 10 1640 27,3 1427
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -10 499
H.G. Jerv* 2 Plass 462 957
10 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 02/12 - 07 / 3 2140 dg r 387
e. H.G. Celin v. Elding P. Kals Forus Travbane 0 27/11 - 01 / 5 1620 30,2 g 729
Sverige R. Wiig Forus Travbane 0 13/11 - 05 / 8 2080 br g 763
Per Anders Thuresson (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 26/10 - 05 / 6 2100 27,8ar 276
rød m/"v" i hvitt. R. Wiig Forus Travbane 3 16/10 - 04 / 9 2590 28,0 107
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000
Alm Kiwi 3 Plass 749 500
11 år LYSBRUN H v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 6 12/9 - 06 / 9 2100 25,8a 430
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) K. Johansen Biri Travbane 4 31/8 - 07 / 4 2120 25,9 535
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen K. Johansen Momarken Travbane 0 19/8 - 05 / 1 2140 26,2 357
Ole-Christian Kjenner (S) Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/2 - 08 / 7 2100 28,0a 216
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek M. Gundersen Biri Travbane 0 16/2 - 01 / 7 1609 25,7a 129
11 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -98 474 2018: -9 -3 -1 -0 -2 -112 000
Stensvik Martin 4 Plass 738 644
9 år MØRKBR V v.Moe Odin B. Steinseth Färjestad 0 19/4 - 06 / 5 1660 24,0 g 197
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Bjerke Travbane 5 27/2 - 07 / 8 1660 25,1 g 42
Erik Løkken /Raufoss B. Steinseth Jarlsberg Travbane 3 16/2 - 05 / 5 2100 25,4a 91
Bjørn Steinseth (T) Erik Løkken D. Dalen Biri Travbane 1 02/2 - 09 / 9 2120 26,0 50
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 1 25/1 - 05 / 7 2140 27,7 83
12 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -14 -3 -0 -1 -5 -145 350
Hellin Faxen 1 Plass 2 292 732
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 22/4 - 04 / 11 1640 22,6a 103
e. Nebbenes Faxa v. Røder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 27/2 - 07 / 4 1660 27,0 36
Håkon Hermansen /Holmestrand O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 12/2 - 06 / 10 2200 27,5 143
Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/11 - 01 / 6 2160 27,0 r 87
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 7 23/8 - 07 / 2 1609 22,6a 618
13 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 2 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 06 / 3 2100 26,3ag 700
e. Frøen Oda v. Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/4 - 07 / 1 1609 24,3ag 230
Merete Viksås /Roa O. Kylin-Blom Romme 0 29/3 - 06 / 9 2160 27,4 659
Dag-Sveinung Dalen (T) Merete Viksås T. Solberg Drammen Travbane 0 16/3 - 08 / 14 2160 28,3 345
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 2 27/2 - 07 / 7 1660 24,3 110
14 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 438
Nordlirappen 3 Plass 1 147 895
12 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten T. Jansson Romme 0 29/3 - 06 / 13 2160 26,7 g 957
e. Tuvrappa v. Elding A. Solhus Östersund 7 16/9 - 08 / 7 2140 27,6a 570
Kenneth Larsson A. Solhus Orkdal Tråvpark 0 11/8 - 08 / 13 2140 28,3 g 61
Kenneth Larsson (A) A. Solhus Momarken Travbane 3 17/7 - 01 / 7 2160 26,9 39
brun m/hvit stolpe A. Solhus Leangen Travbane P 02/7 - 22 / 6 2160 32,8 P