<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:25 V5-4
DD-1
HELLIN FAXENS LØP

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 160.001 kr.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -15 500 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mo Ronja 1 Plass 151 250
10 år MØRKBR HP v.Slettvoll Rambo H. Kulblik Bjerke Travbane 0 10/4 - 01 / 12 2160 32,2 g 283
e. Tori Jenta v. Alm Rigel H. Kulblik Bjerke Travbane 2 20/3 - 03 / 1 2100 29,8ag 174
Stall 3 H. Kulblik Momarken Travbane 4 21/2 - 01 / 9 1640 29,8a 389
Henrik Kulblik (A) Liv Haslie D. Dalen Bjerke Travbane 0 06/2 - 05 / 5 2100 31,0a 141
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj D. Dalen Bjerke Travbane 0 24/1 - 02 / 11 1609 28,8a 113
2 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -24 000 2018: -5 -0 -4 -0 -0 -127 051
Egon 2 Plass 151 051
4 år MØRKBR H v.Bork Odin K. Dalsbotten Bjerke Travbane 1 17/4 - 08 / 12 2100 29,1a 17
e. Holter Mia v. Høiby Kongen M. Gundersen Dannero 0 12/8 - 08 / 5 2140 31,3a 434
Stall Thor og Martin M. Gundersen Dannero 2 29/7 - 02 / 7 2140 29,7a 19
Magnus Teien Gundersen (S) Geir Vegard Gundersen (T) M. Gundersen Sørlandets Travpark 2 21/7 - 03 / 3 2160 27,8 27
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 2 09/6 - 01 / 3 2140 29,2 g 42
3 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -24 -0 -0 -1 -10 -37 500
Lill Tea 3 Plass 146 000
9 år BRUN HP v.Skibber D. Kristiansen Biri Travbane 9 26/4 - 05 / 8 2100 33,1a 352
e. Trydals Tea v. Schuvar P. Rønningen Bjerke Travbane 0 17/4 - 08 / 3 2100 br ag 523
Hanne E. Ellefsrud /Gran O. Kjenner Bjerke Travbane 0 10/4 - 01 / 5 2160 31,6 911
Ole-Christian Kjenner (S) Hanne E. Ellefsrud A. Valstad Biri Travbane 0 21/12 - 01 / 10 2120 33,2 947
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 18/11 - 04 / 5 2140 33,4 598
4 2019: -10 -0 -0 -2 -1 -14 500 2018: -18 -3 -2 -3 -5 -99 031
Øygard Pål 4 Plass 155 243
5 år SVART V v.Tekno Odin D. Dalen Bjerke Travbane 0 15/4 - 03 / 2 2100 28,0a 447
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Drammen Travbane 0 11/4 - 04 / 1 2100 30,0ag 104
Stall Pål Sine Hener D. Dalen Momarken Travbane - 28/3 - 01 / 11 1640 dg a 74
Gunnar Austevoll (T) Karoline Lund Solberg (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 07/3 - 06 / 9 2100 31,0a 168
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl C. Kjenner Momarken Travbane - 26/2 - 01 / 9 2160 dg 143
5 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -30 000 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -25 000
Faste Jerva 5 Plass 142 000
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven C. Antonsen Bjerke Travbane - 17/4 - 05 / 6 2160 dg 66
e. Faste Eldina v. Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 3 10/4 - 01 / 9 2160 29,1 124
Steffen Halvorsrud-Jon Lien C. Antonsen Bjerke Travbane 4 27/3 - 05 / 7 2160 29,2 g 162
Cato Antonsen (T) Steffen Halvorsrud C. Antonsen Bjerke Travbane 4 20/3 - 03 / 7 2100 29,9a 221
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane 3 05/2 - 08 / 9 2160 31,8 131
6 2019: -4 -0 -2 -0 -1 -22 000 2018: -16 -2 -4 -0 -6 -99 947
Tangen Saga 6 Plass 149 947
5 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 06/3 - 02 / 6 1609 28,4a 108
e. Tangen Mai v. Røder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 06/2 - 05 / 2 2100 30,8a 35
Hanne Meisingset /Jessheim O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 19/1 - 01 / 8 2160 30,0 59
Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Biri Travbane 2 11/1 - 02 / 1 2100 29,8a 154
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 13 2180 br g 584
7 2019: -11 -3 -0 -2 -3 -79 500 2018: -11 -4 -0 -2 -3 -69 500
H.C. Blesen 7 Plass 149 000
8 år SVART V v.Bork Odin B. Andreassen Bjerke Travbane 0 17/4 - 08 / 2 2100 33,6ag 108
e. Gam Lill v. Gam Vinter H. Holm Drammen Travbane 0 16/3 - 05 / 14 2140 33,9 g 178
Terje Norheim /Skien H. Holm Bjerke Travbane 0 13/3 - 05 / 12 1609 28,4a 262
Hans Chr. Holm (T) H. Holm Bjerke Travbane 1 27/2 - 04 / 2 1609 27,9a 26
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 4 13/2 - 04 / 10 2160 29,9 43
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 1 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Eskilstuna 0 19/4 - 05 / 8 2180 28,3 623
e. Viggdine v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 4 17/11 - 02 / 6 2100 29,1a 484
Leif Brenden-Olaug Kjexrud E. Høitomt Bjerke Travbane 6 07/11 - 06 / 3 2100 30,3a 634
Kenneth Brenden (A) Leif Brenden K. Brenden Färjestad 0 27/10 - 05 / 7 1660 29,5 712
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 06 / 2 2100 29,0a 510
9 2019: -15 -0 -3 -1 -4 -49 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 2 Plass 320 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Biri Travbane 2 26/4 - 06 / 4 1609 27,4a 431
e. Jilly v. Spikeld T. Solberg Momarken Travbane 0 18/4 - 05 / 12 1660 28,7 g 361
Trine Wilberg-Rune Wilberg T. Solberg Bjerke Travbane 0 06/4 - 01 / 11 2160 28,1 279
Tom Erik Solberg (T) Rune Wilberg T. Solberg Biri Travbane 0 30/3 - 03 / 6 2100 28,7 819
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Momarken Travbane 6 23/3 - 02 / 9 2160 28,2 688
10 2019: -8 -2 -0 -1 -3 -61 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nattens Fyrste 3 Plass 273 574
8 år SVART V v.Engli Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 0 17/4 - 07 / 10 2100 27,0a 221
e. Troll Rappa v. Åsrapp K. Malmin Biri Travbane 6 30/3 - 07 / 10 2120 27,2 g 185
Lene Moen /Skreia D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 06 / 7 2120 29,3 354
Dag-Sveinung Dalen (T) Lene Moen D. Dalen Biri Travbane 5 22/2 - 01 / 9 2100 31,9a 99
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 3 14/2 - 07 / 6 2100 31,2a 77
11 2019: -5 -0 -0 -1 -4 -19 000 2018: -14 -0 -1 -1 -4 -25 554
Furderud Svarten 4 Plass 289 347
11 år SVART H v.Bokli Eld B. Humborstad Bjerke Travbane 3 14/3 - 07 / 3 2100 30,3a 409
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Bjerke Travbane 4 23/2 - 02 / 3 2100 29,0a 464
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 4 14/2 - 07 / 2 2100 31,3a 155
Bjørn Humborstad (A) J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 06/2 - 02 / 8 2100 28,2a 398
gul m/grått belte og ermring L. Trudvang Drammen Travbane 13 11/8 - 01 / 12 2120 32,2 229