<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:49 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tarantino Hawk 1 Plass 63 000
9 år MØRKBR V v.Pearsall Hanover* (US) H. Kolle Momarken Travbane 0 09/10 - 03 / 1 2140 19,2ag 134
e. Macbeth v. Nordin Hanover* (US) S. Løvvold Biri Travbane 2 23/9 - 04 / 1 2100 17,3a 69
Stall Bøs S. Løvvold Sørlandets Travpark P 04/9 - 22 / 3 2140 21,0 g P
Herman R. Tvedt (T) Stine Brog E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 19/5 - 02 / 5 2100 17,8a 192
Hvit m/sort V og ermer, reklame. E. Høitomt Bjerke Travbane 5 07/5 - 01 / 7 2600 19,8a 103
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Starstrucked 2 Plass 0
3 år BRUN HP v.Archipelago (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 13/8 - 22 / 2 2100 26,9 B
e. Vive la France (S) v. Great Challenger (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 03/8 - 20 / 1 2100 27,2 B
Cecilie Eskedahl /Skien
Eirik Høitomt (T) Marius Høitomt (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Goldstrike B.G. 3 Plass 104 089
7 år FUKS H v.S.J.'s Photo* (US) O. Mikkelborg Årjäng 6 10/4 - 09 / 3 2160 18,0 20
e. Sweet Cocktail (S) v. Coktail Jet (FR) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 03/4 - 02 / 1 2100 15,1a 57
Erik Skaug /Åmot O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 04/1 - 05 / 12 2100 dg a 254
Erik Skaug (A) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 09/11 - 06 / 5 2100 18,5ar 47
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe O. Mikkelborg Momarken Travbane - 15/10 - 08 / 12 2140 dg a 49
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000
Gukko Raw 4 Plass 409 755
7 år BRUN V v.Orlando Vici (FR) L. Kolle Bjerke Travbane - 12/9 - 08 / 6 2100 dg a 204
e. Girandola Aas (IT) v. Diamond Way (DE) L. Kolle Bjerke Travbane 4 03/1 - 08 / 6 2100 15,4a 116
Ivar Larsen /Bønes L. Kolle Bjerke Travbane 3 20/12 - 08 / 7 2100 14,7a 79
Åsbjørn Tengsareid (T) Kåre Andersen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 5 08/11 - 04 / 6 2100 14,0a 37
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 03/11 - 06 / 5 2100 14,1a 26
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Prodigious Hangover 5 Plass 0
5 år BRUN H v.Prodigious (FR)
e. Across the Hills (S) v. Windsongs Legacy* (US)
Ragnhild Diesen /Ramnes
Lars Anvar Kolle (T) Jan Kristian Waaler (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Go Without I.D. 1 Plass 0
3 år BRUN H v.Ouragan de Celland (FR)
e. Private Melody (FR) v. Hermes de Pericard* (FR)
P.D. Racing Stable B.V. /Bergen
Frode Hamre (T)
Mørkblå/lysblå todelt, reklame
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Holy Mary 2 Plass 0
3 år BRUN HP v.Pastor Stephen (US) E. Linn Klosterskogen Travbane 14/6 - 21 / 1 1700 28,4 B
e. Queen Corall v. Orlando Vici (FR) E. Linn Klosterskogen Travbane 07/6 - 21 / 2 1700 27,4 B
Stall Panorama
Dag-Sveinung Dalen (T) Eini S. Linn (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Uppers Unbeatable* (S) 3 Plass 0
3 år BRUN HP v.G.H.Nemo (S) O. Østre Åmål - 14/10 - 16 / 2 2100 dg N
e. Upper M.* (NL) v. Incredible Crafts* (US)
Sverige
Marius Høitomt (T)
Sølv m/svarte ermer, rød kant, reklame