<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:55 V65-6
V5-3
DD-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 735.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -1 -0 -2 -2 -66 500 2018: -19 -3 -2 -2 -4 -113 500
Whatsoflying S.S. 1 Plass 735 500
8 år BRUN V v.Whatwouldtheysay (US) V. Tjomsland Forus Travbane 7 16/4 - 08 / 8 2040 14,7a 140
e. Flying Wood (DE) v. Goetmals Wood* (FR) T. Solberg Sørlandets Travpark 1 31/3 - 05 / 15 1680 14,1 43
Jan Erik Isaksen-Trine Isaksen V. Tjomsland Forus Travbane 3 26/3 - 02 / 2 2040 14,9a 97
Tom Erik Solberg (T) Jan Erik Isaksen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 17/3 - 06 / 12 2140 br ag 57
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 09/3 - 08 / 6 1609 13,8a 281
2 2019: -5 -1 -1 -2 -1 -93 000 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -30 491
N.Y. Coeur de Soleil 2 Plass 633 127
6 år RØD H v.Coktail Jet (FR) M. Gundersen Biri Travbane 1 30/3 - 08 / 4 2100 14,6a 58
e. Camargue I.T. (IT) v. Supergill* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 20/3 - 01 / 5 2100 14,2a 30
Torbjørn Skage-Håkon Hagebø Hauge M. Gundersen Bjerke Travbane 3 27/2 - 02 / 7 2100 14,4a 75
Magnus Teien Gundersen (S) Geir Vegard Gundersen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 14/2 - 03 / 9 2100 16,6a 18
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Färjestad - 10/12 - 06 / 5 2640 dg a 17
3 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 500 2018: -19 -0 -4 -1 -9 -76 000
Bolt Action 3 Plass 587 500
8 år MØRKBR H v.Quite Easy (US) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 06 / 5 2100 14,8a 1025
e. Happy Boszorg (DE) v. Cordoba Lobell* (US) K. Handeland Bergen Travpark 6 21/2 - 01 / 1 2100 17,1 167
Marit Fjellheim Olsen /Vestfossen Å. Tengsareid Forus Travbane 0 09/2 - 09 / 6 2040 17,0a 693
Hans Chr. Holm (T) Per Gottling (T) K. Handeland Forus Travbane 5 21/1 - 01 / 5 1600 14,4a 145
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Handeland Forus Travbane 0 25/12 - 01 / 4 2040 15,8a 361
4 2019: -9 -2 -2 -2 -3 -93 500 2018: -21 -3 -2 -0 -8 -99 500
Wayne Brogård (DK) 4 Plass 607 373
8 år SVARTBRUN V v.S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 10/4 - 06 / 10 2100 13,2a 144
e. Duchess Brogård (DK) v. Speedy Herve (US) E. Høitomt Momarken Travbane 4 23/3 - 05 / 12 3160 16,1 134
Solsikke Invest ANS /Arendal E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 17/3 - 06 / 8 2140 16,0a 49
Eirik Høitomt (T) Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 24/2 - 05 / 4 2160 16,1 62
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 14/2 - 03 / 6 2100 15,7a 59
5 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -17 -4 -3 -1 -5 -268 877
Etna B.R. 5 Plass 631 877
7 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) C. Hande Biri Travbane 2 08/3 - 04 / 8 1609 14,3a 34
e. Sugar Coated Lindy (US) v. Angus Hall* (US) K. Kvasnes Momarken Travbane 4 04/12 - 03 / 6 2140 15,9a 21
Wenche G. Johnsrud /Sokna D. Dalen Bjerke Travbane 0 17/11 - 11 / 4 1609 12,2a 551
Åsbjørn Tengsareid (T) Wenche G. Johnsrud D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 07 / 4 2100 13,0a 443
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Biri Travbane 2 28/10 - 01 / 7 2100 15,1a 21
6 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -13 -0 -0 -0 -5 -118 966
Clementine F.F. 6 Plass 638 466
6 år RØD HP v.Revenue* (S) J. Eilertsen Biri Travbane 0 08/3 - 04 / 5 1609 16,7ag 231
e. Carpe Annynova (DE) v. S.J.'s Photo* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 06 / 8 2100 15,0a 349
Eline Furuseth /Sandefjord Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 18/2 - 01 / 2 2100 19,1 120
Truls S. Glittum (A) Petter Glittum (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 05 / 4 2100 15,0a 74
Hvit m/grønne ermer/sidef., rekl. O. Østre Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 08 / 5 2100 15,0a 1103
7 2019: -4 -0 -1 -0 -1 -19 000 2018: -18 -5 -4 -3 -4 -433 400
Rapide Frecel 7 Plass 676 900
6 år BRUN V v.Cantab Hall (US) F. Hamre Bjerke Travbane 2 17/4 - 03 / 3 2100 13,6a 42
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 0 10/4 - 06 / 8 2100 br a 44
Stall Rapide Frecel F. Hamre Bjerke Travbane 6 27/3 - 07 / 10 2160 14,5 g 46
Frode Hamre (T) F. Hamre Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 06 / 8 1609 14,3a 92
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Bjerke Travbane - 30/12 - 11 / 5 1609 dg a 36
8 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -27 690 2018: -12 -4 -0 -2 -3 -372 000
Kamperhaugs Dina 8 Plass 527 690
5 år BRUN HP v.Ready Cash* (FR) P. Midtfjeld Färjestad 3 19/4 - 05 / 4 2140 13,0a 119
e. Tresokay (US) v. Self Possessed* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 27/3 - 04 / 8 2100 15,8a 67
Kamperhaug Lasse Fosby /Klavestadhaugen P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 04/12 - 05 / 9 2180 16,0 242
Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 17/11 - 09 / 7 2100 15,3a 796
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 20/10 - 08 / 3 1640 13,7ag 109
9 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -20 500 2018: -26 -5 -3 -4 -8 -192 107
Giant Star 9 Plass 570 458
8 år BRUN V v.Thai Tanic B. Steinseth Biri Travbane - 30/3 - 08 / 5 2100 dg a 349
e. Scan Giant v. Giant Force* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 5 27/2 - 02 / 4 2100 14,5a 117
Inge Hansen /Elverum B. Steinseth Bjerke Travbane 4 14/2 - 03 / 10 2100 16,0a 66
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 4 02/2 - 06 / 9 2100 15,4a 184
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 02/1 - 01 / 10 1609 14,3a 29
10 2019: -10 -1 -2 -1 -4 -79 000 2018: -25 -4 -3 -5 -6 -277 367
Revenue Lavec 10 Plass 546 118
6 år BRUN V v.Revenue* (S) L. Kolle Leangen Travbane 6 13/4 - 09 / 6 2140 14,6a 126
e. Joyful Lavec (US) v. Enjoy Lavec* (S) T. Solberg Biri Travbane 6 30/3 - 08 / 3 2100 15,2a 81
Truls Roar Wivestad-Morten Wivestad L. Kolle Bjerke Travbane 5 20/3 - 01 / 7 2100 14,3a 57
Lars Anvar Kolle (T) Truls Roar Wivestad P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 3 09/3 - 08 / 10 1609 13,0a 231
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 2 27/2 - 02 / 8 2100 14,4a 245
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -5 -0 -2 -1 -144 859
Moveslikejagger 11 Plass 635 859
8 år BRUN H v.Rite On Line (US) D. Dalen Biri Travbane - 22/3 - 01 / 7 2120 dg 34
e. Marbella v. Deliberate Speed* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 17/10 - 08 / 11 2100 14,5a 57
Silje B. Rønning /Raufoss D. Dalen Momarken Travbane 1 18/9 - 06 / 12 2140 13,9a 59
Dag-Sveinung Dalen (T) Silje B. Rønning D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 07 / 8 1700 13,2a 38
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 04/8 - 08 / 11 2100 13,2a 71
12 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -948 2018: -13 -2 -1 -1 -4 -156 525
Xanthis Amazing* (S) 12 Plass 640 678
7 år BRUN HP v.Conny Nobell (S) P. Strømberg Solvalla 0 09/4 - 09 / 7 2140 14,2a 407
e. Xanthis Dream (S) v. Robur* (IT) M. Jakobsson Färjestad 0 07/1 - 09 / 11 2140 15,8a 66
Sverige T. Solberg Bjerke Travbane 7 30/12 - 11 / 1 1609 13,7a 133
Peter Strømberg (T) M. Jakobsson Färjestad 1 26/11 - 04 / 3 2140 14,8a 45
svart m/rødt sk.stk, hengsler, ermring M. Jakobsson Färjestad 5 09/11 - 03 / 1 2140 13,7a 101