<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr., 40 m. ved 36.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 58.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000
Troll Diva 1 Plass 16 000
7 år BRUN HP v.Krageboen Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 09/10 - 09 / 6 2160 35,1 105
e. Trollevy v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 14/11 - 10 / 13 2160 36,0 188
Turid Solskau /Rolvsøy Å. Tengsareid Biri Travbane 7 20/10 - 03 / 14 2140 34,7 121
Ole Johan Østre (T) Trond Solskau Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 22/9 - 08 / 4 2120 33,1 g 210
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame J. Theodorsen Klosterskogen Travbane 7 16/9 - 01 / 3 2100 38,1 g 150
2 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -24 000
Ruskeli Vinni 1 Plass 30 000
4 år BRUN HP v.Lome Elden E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 02 / 2 2100 35,4 114
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 8 20/2 - 08 / 12 2160 33,6 446
Erland Andersen /Skien Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 03 / 2 2100 35,9 227
Vidar Hop (T) Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 03 / 6 2100 34,1 112
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark 8 12/7 - 03 / 10 2120 36,8 g 76
3 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -1 -1 -5 -35 500
Sjø Bris 2 Plass 40 500
4 år RØD HP v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 02/11 - 03 / 2 2100 34,0ag 62
e. Stjerne Sara v. Sjefen G. Flåten Momarken Travbane 7 09/10 - 04 / 3 2140 34,7ag 309
Stall Sjø Bris G. Flåten Bjerke Travbane 3 26/9 - 09 / 9 2160 31,8 107
Geir Flåten (T) G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 06 / 3 2100 32,2a 240
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Sørlandets Travpark 7 25/8 - 08 / 9 2160 33,2 262
4 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -24 500 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Frøken Helmine 3 Plass 28 000
4 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen E. Høitomt Momarken Travbane 1 18/4 - 06 / 5 2140 30,1 86
e. Bell Sona v. H.G. Balder M. Gløersen Momarken Travbane 0 09/4 - 03 / 10 2160 35,7 g 755
Isabelle M. Gløersen /Nordre Frogn M. Gløersen Momarken Travbane 7 05/2 - 03 / 2 2140 34,8 g 1096
Eirik Høitomt (T) Isabelle M Gløersen M. Gløersen Jarlsberg Travbane 4 18/1 - 07 / 3 2100 37,1 32
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gløersen Jarlsberg Travbane - 23/12 - 08 / 2 2100 dg 112
5 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -0 -2 -2 -14 000
Amazona 4 Plass 36 000
8 år SVART HP v.Nordli Svarten Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 02 / 6 2100 35,3a 591
e. Dolly Vilja v. Elding B. Steinseth Momarken Travbane 8 12/3 - 02 / 12 2160 36,1 210
Håkon Marius Kvæken-Per Kolbjørn Kjæstad B. Steinseth Momarken Travbane 5 21/2 - 07 / 8 2160 34,6 334
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 7 08/2 - 07 / 10 2160 35,3 g 642
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 8 31/1 - 06 / 10 2100 34,4a 348
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -1 -2 -2 -20 000
Sisseline 5 Plass 23 000
5 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld C. Kjenner Momarken Travbane 0 05/2 - 03 / 8 2160 36,1 694
e. Modena v. Moe Odin J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 23/1 - 08 / 4 2140 34,3 254
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær J. Mjølnerød Bjerke Travbane 7 10/1 - 05 / 10 2100 33,7a 310
Christina Kjenner (S) Petter Landsrød J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 30/12 - 02 / 6 2160 dg 130
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 08 / 9 2120 35,1 63
7 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -17 500 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -20 000
Frisli Paja 6 Plass 37 500
6 år BRUN HP v.Horgen Tore K. Malmin Biri Travbane - 12/4 - 03 / 9 2120 dg 272
e. Veslepaja v. Perle Troll Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 21/2 - 07 / 7 2160 34,8 79
Tor Opheim-Anita Opheim A. Stensen Bjerke Travbane 8 08/2 - 07 / 12 2160 36,6 212
Åsbjørn Tengsareid (T) Tor Opheim (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 31/1 - 06 / 8 2100 33,6a 72
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 3 10/1 - 05 / 2 2100 32,5a 230
8 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -4 -1 -1 -1 -0 -21 000
Mjølner Bruna 7 Plass 33 435
5 år MØRKBR HP v.Horgen Tore J. Hansen Momarken Travbane 4 18/4 - 03 / 5 2140 31,5 282
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 07 / 7 2120 32,9 204
Anne Hemstad /Gamle Fredrikstad J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 10/3 - 03 / 3 2100 35,1 140
Joakim Hansen (S) Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Momarken Travbane 4 21/2 - 07 / 2 2140 35,2 67
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Bjerke Travbane - 26/12 - 03 / 2 2140 dg 44
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -21 491
Sikvelands Odine 8 Plass 30 491
6 år MØRKBR HP v.Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 0 18/4 - 03 / 6 2140 32,3 g 333
e. Seile Maia v. Slogum Jørn C. Antonsen Bjerke Travbane 0 31/10 - 01 / 7 2160 33,9 530
Stall Gate C. Antonsen Bjerke Travbane 0 17/10 - 01 / 5 2140 34,9 338
Magnus Teien Gundersen (S) Torgeir Gjølberg C. Antonsen Bjerke Travbane 4 10/10 - 09 / 8 2160 33,8 g 134
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame C. Antonsen Bjerke Travbane 6 02/10 - 02 / 6 2100 36,7ag 51
10 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500
Huseby Snuppa 9 Plass 30 500
5 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) A. Frønes Momarken Travbane 0 18/4 - 03 / 2 2140 32,0 g 511
e. Moe Svalin v. Spikeld A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 07 / 8 2120 34,1 g 111
Carina Værnes Øien-Ronny Øien A. Frønes Jarlsberg Travbane 7 29/3 - 03 / 14 2140 33,2 g 591
Anette Frønes (A) Carina Værnes Øien A. Frønes Klosterskogen Travbane - 24/3 - 08 / 8 2120 dg 342
Mørkblå m/burg. ermer, reklame E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 19/11 - 02 / 2 2100 dg a 250
11 2019: -4 -0 -2 -1 -0 -18 000 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -8 000
Skeie Ida 10 Plass 26 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 02 / 8 2120 34,8 g 77
e. Gam Garbo v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 24/3 - 08 / 4 2100 32,8 47
Jan Th. Holthe /Langangen L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 28/2 - 03 / 11 2120 33,0 458
Lars Anvar Kolle (T) Jan Th. Holthe L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 07/2 - 02 / 8 2120 35,6 147
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 08 / 3 2100 36,9 31
12 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -25 738 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Troll Vita 11 Plass 25 738
4 år BRUN HP v.Lome Elden S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 8 19/4 - 02 / 1 2100 34,1 g 144
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld S. Eilefsen Årjäng 2 14/4 - 02 / 1 2140 34,0 g 88
Jan Erik Lagesen-Gunn-Sissel Lagesen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 24/3 - 08 / 2 2100 dg 110
Dag-Sveinung Dalen (T) Anne Grete Rasmussen (T) K. Malmin Biri Travbane 1 15/2 - 07 / 1 2100 35,9 48
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Midtfjeld Momarken Travbane - 22/1 - 03 / 9 2140 dg 51
13 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -8 895 2018: -5 -0 -1 -1 -3 -17 500
Stjerna Vår 12 Plass 26 395
6 år BRUN HP v.Horgen Tore P. Midtfjeld Bjerke Travbane 8 24/4 - 09 / 9 2160 34,4 439
e. Stjernedrøm v. Gam Vinter O. Reime Årjäng 6 14/4 - 02 / 2 2140 34,3 22
Bjørn Liseter-Bjørg Aune O. Sagholen Jarlsberg Travbane 3 29/3 - 03 / 7 2120 32,8 221
Gunnar Austevoll (T) Bjørn Liseter G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 6 2100 36,2a 234
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 08 / 1 2100 35,8 265
14 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -20 000 2018: -8 -0 -0 -2 -5 -18 500
Grimsodine 1 Plass 38 500
6 år SVART HP v.Wik Stjernen E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 07 / 6 2120 34,5 g 100
e. Bestlijenta v. Spang Best E. Knutsen Jarlsberg Travbane 3 15/3 - 02 / 5 2100 33,3a 267
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Biri Travbane 5 08/3 - 03 / 5 2120 33,5 g 148
Ernst-Petter Knutsen (A) Helge Grimnes E. Knutsen Bjerke Travbane 7 20/2 - 08 / 15 2160 33,4 127
Rød m/svart reklame E. Knutsen Bjerke Travbane 2 31/1 - 06 / 5 2100 32,4a 295
15 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000
Kolnes Anka 2 Plass 51 000
8 år SVART HP v.Alm Viktor K. Ødegaard Momarken Travbane 0 18/4 - 03 / 15 2160 31,8 g 383
e. Engjenta v. Alm Hellin K. Ødegaard Momarken Travbane 0 09/4 - 02 / 8 2140 31,0ag 513
Remi Aasum /Oslo K. Ødegaard Momarken Travbane 0 28/3 - 02 / 11 2140 32,2ag 539
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 27/2 - 08 / 8 2140 32,2 343
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane 8 12/2 - 03 / 3 2140 35,9 217