<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:35 V5-5
FAIR LADYS LØP

Varmblods 2140 m. Voltestart.
For 3-12-årige høyest 10.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-9-8 Plass : 10-9-8

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Montego Bay 2140 1 Plass 2 000
3 år BRUN V v.Yarrah Boko (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 6 15/4 - 08 / 9 2100 19,9 g 53
e. Lovely Lady v. Hr. Siem (DK) V. Hop Jarlsberg Travbane P 29/3 - 20 / 2 2100 18,6 P
Stall Fetzer V. Hop Jarlsberg Travbane 26/10 - 22 / 2 2100 27,3 B
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 2 2100 29,7 B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dream Briljant 2 Plass 0
4 år BRUN H v.Dream Vacation* (US) A. Wolden Bjerke Travbane P 10/4 - 20 / 6 2140 20,4 P
e. Wilma Briljant* (S) v. Alf Palema* (US)
Terje Pedersen-Anne Cathrine Pedersen
A. Wolden Terje Pedersen
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek
3 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wishmaster 3 Plass 7 000
4 år MØRKBR H v.Wishing Stone* (US) O. Mikkelborg Momarken Travbane 6 22/4 - 07 / 8 2140 19,5 77
e. Whitelane Volo (US) v. Yankee Glide* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 10/4 - 09 / 5 2140 19,5 82
Erik Finsbråten /Eidsvoll O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 27/2 - 20 / 2 2140 19,7 P
O. Mikkelborg
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
4 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 107 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Copiko* (S) 4 Plass 7 107
4 år BRUN HP v.Timoko* (FR) E. Bergløf Årjäng 4 14/4 - 01 / 5 2140 20,3 g 48
e. Copigirl (S) v. Copiad* (S) E. Bergløf Årjäng 4 07/4 - 01 / 8 2140 19,9 253
Sverige E. Bergløf Färjestad P 06/8 - 13 / 2 2140 23,1 P
E. Bergløf E. Bergløf Färjestad 04/9 - 15 / 2 2180 30,5 B
Hvit m regnbuefarget sk stk & ermring
5 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Beverlyhills Vicky 5 Plass 7 000
4 år MØRKBR HP v.Orlando Vici (FR) A. Akselsen Jarlsberg Travbane - 15/3 - 07 / 1 2100 dg a 117
e. Beverlyhills Lindy (US) v. Dream Vacation* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 10/3 - 08 / 6 2100 20,9 g 72
Bengt Solberg /Holmestrand E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/2 - 08 / 1 2140 20,5 89
A. Akselsen Bengt Solberg E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 01/2 - 20 / 3 2100 22,3 P
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
6 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Next Door Genius 6 Plass 8 000
3 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) S. Hammersborg Bjerke Travbane 2 10/4 - 09 / 2 2140 19,4 340
e. Blushing Victoria v. Lindy Lane* (US) J. Kvikstad Biri Travbane P 22/3 - 20 / 1 2100 22,2 P
Johnny Valderhaug-Marthe V. Valderhaug S. Hammersborg Biri Travbane 10/8 - 22 / 1 2100 30,9 B
G. Austevoll Steinar Hammersborg (T)
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bolero 7 Plass 4 000
3 år MØRKBR H v.Weingartner* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 10/4 - 20 / 2 2140 22,3 g P
e. Dancing Doll (S) v. Pine Chip* (US) A. Solhus Leangen Travbane 02/7 - 20 / 2 1640 25,4 B
Camel Benkheira /Oslo
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
8 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fidanza 8 Plass 5 000
3 år BRUN HP v.Pastor Stephen (US) E. Høitomt Bjerke Travbane P 03/4 - 20 / 4 2140 21,4 g P
e. Birka Håleryd (S) v. Love You* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 28/11 - 20 / 5 1640 26,0 B
Øistein Eriksen-Janet Tøen K. Johansen Bjerke Travbane - 03/10 - 20 / 3 1640 dgpp N
D. Dalen Øistein Eriksen E. Høitomt Bjerke Travbane 12/9 - 20 / 3 1640 30,6 g B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Golden Vici 9 Plass 0
3 år MØRKBR V v.Orlando Vici (FR) S. Hammersborg Biri Travbane P 22/3 - 20 / 6 2100 22,2 P
e. Luckpenny Frecel v. Magnetic Power (US) S. Hammersborg Biri Travbane 19/10 - 22 / 2 2100 24,8 B
Stall Borsalino K. Johansen Biri Travbane - 30/9 - 22 / 2 2100 dgpp N
L. Kolle Steinar Hammersborg (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
10 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -22 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alpha Scarlet R.R. 10 Plass 22 000
3 år MELL.BR. H v.Scarlet Knight* (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 15/4 - 08 / 11 2100 17,8 25
e. Alfi On Line T.R. v. Rite On Line (US) K. Malmin Bjerke Travbane P 03/4 - 20 / 5 2140 19,4 P
Alpha Finans & Eiendom AS /Melhus S. Weberg Bjerke Travbane 25/7 - 20 / 1 1640 26,8 B
K. Malmin Trond Anderssen (T) S. Weberg Jarlsberg Travbane 09/7 - 20 / 2 2100 28,0 B
Mørkblå med gul reklame/bånd
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
I.D. Undeniable 11 Plass 3 000
3 år BRUN H v.Pascia Lest* (IT) E. Rennesvik Bjerke Travbane P 10/4 - 20 / 3 2140 20,9 P
e. Pandora Bi* (IT) v. Angus Hall* (US)
ID Internat. Trotting & Breeding AB
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T)
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
12 2019: -2 -0 -2 -0 -0 -9 768 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rebellion D.E. (DE) 12 Plass 9 768
4 år BRUN V v.Explosive Matter (US) B. Jørgensen Skive 2 24/2 - 06 / 4 2020 19,2 16
e. Norah Leah* (IT) v. Freiherr As* (DE) B. Jørgensen Skive 2 02/2 - 02 / 1 2060 19,5a 16
Stall All Inclusive D. Tesselaar Wolvega 21/10 - 92 / 1 2100 17,4a GDK
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek