<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V75-5
V5-1
DONNAPRINSENS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 135.001 kr.
For 3-15-årige høyest 220.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-15 Plass : 4-5-15

1 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 2140 1 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven V. Hop Biri Travbane 2 12/4 - 01 / 10 2100 29,9a 62
e. Modina Elken v. Moe Odin V. Hop Momarken Travbane 1 28/3 - 06 / 4 1640 27,8a 40
Harald Nordhagen /Kapp E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 20/3 - 03 / 9 2100 30,0a 324
V. Hop Harald Nordhagen G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 04 / 8 2100 31,7a 193
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Stenberg Bjerke Travbane - 23/2 - 04 / 7 2140 dg 241
2 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -22 -2 -2 -2 -9 -97 661
Idlava 2 Plass 114 661
7 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen K. Johansen Klosterskogen Travbane 4 20/4 - 01 / 7 1700 28,8a 551
e. Id Elida v. Elding K. Johansen Biri Travbane - 12/4 - 01 / 8 2100 dg a 247
Terese Aarlie /Hønefoss V. Hop Bjerke Travbane 5 31/1 - 05 / 3 2100 31,3a 85
Å. Tengsareid Terese Aarlie V. Hop Bjerke Travbane 4 24/1 - 02 / 1 1609 28,3a 34
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Bjerke Travbane 0 16/1 - 04 / 6 2100 30,3a 115
3 2019: -12 -3 -2 -2 -3 -97 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jentefuten 3 Plass 131 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 20/4 - 03 / 2 1700 28,9a 31
e. Jentami v. Elding G. Flåten Bjerke Travbane 3 06/4 - 04 / 11 2100 28,1a 134
Ståle Dyngeland /Nesttun G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 01 / 6 2100 29,1a 34
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 10/3 - 03 / 11 2160 29,2 29
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 28/2 - 06 / 2 2100 32,4 g 52
4 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -44 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000
Ask Major 4 Plass 111 000
5 år BRUN H v.Bork Odin T. Fløysand Bjerke Travbane 2 06/4 - 04 / 3 2100 27,4a 70
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) T. Fløysand Bjerke Travbane 1 27/3 - 05 / 1 2140 29,0 108
Tommy Fløysand /Stokke G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 03 / 9 1609 30,0ar 76
T. Fløysand Martine Wessel (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 07 / 4 2100 30,5 22
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek V. Hop Bjerke Travbane 9 10/9 - 06 / 12 2100 28,1ag 1376
5 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -27 000 2018: -7 -1 -2 -2 -1 -43 000
Drivjerven 5 Plass 83 000
5 år SVART H v.Åsajerven A. Stensen Biri Travbane 5 12/4 - 01 / 3 2100 30,6ag 23
e. Drivstjerna v. Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 1 03/4 - 04 / 8 2160 28,8 150
Harald Stikbakke-Paul Stikbakke D. Dalen Drammen Travbane 0 22/12 - 04 / 12 2100 br ag 73
E. Høitomt Harald Stikbakke A. Stensen Biri Travbane 3 14/12 - 08 / 3 2100 34,4a 23
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Bjerke Travbane 1 13/11 - 02 / 1 2100 32,0a 15
6 2019: -10 -0 -1 -1 -4 -28 000 2018: -21 -1 -1 -0 -10 -62 500
Jo Blessen 2160 1 Plass 191 500
6 år BRUN H v.Storm Jo G. Austevoll Biri Travbane 4 12/4 - 06 / 12 1609 27,7a 183
e. Lesja Svarta v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 4 22/3 - 06 / 9 2100 nc a 71
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal A. Stensen Biri Travbane 0 08/3 - 01 / 10 2140 30,7 g 216
H. Holm Kjell Øyhaugen S. Weberg Momarken Travbane 3 26/2 - 01 / 3 2160 30,7 564
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Gundersen Bjerke Travbane - 20/2 - 02 / 2 2100 dg a 547
7 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -16 000 2018: -7 -4 -0 -1 -0 -87 000
Fløya 2 Plass 208 000
9 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 2 15/4 - 03 / 5 2100 26,5a 23
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur M. Gundersen Bjerke Travbane 1 15/10 - 01 / 7 2100 26,6a 16
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Bjerke Travbane 1 19/9 - 04 / 3 2100 28,2a 22
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Bjerke Travbane 1 07/9 - 01 / 11 2100 26,1a 231
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/8 - 04 / 3 2100 30,5ag 27
8 2019: -10 -2 -2 -3 -2 -77 500 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170
M.H. Herkules 3 Plass 225 936
6 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Bjerke Travbane 3 15/4 - 03 / 9 2100 26,5a 35
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Momarken Travbane 3 09/4 - 01 / 4 2140 28,2ag 101
Tom Ingebretsen /Mysen O. Sagholen Biri Travbane 0 22/3 - 06 / 12 2100 dg a 36
O. Sagholen O. Sagholen Drammen Travbane 3 16/3 - 06 / 1 2500 31,0a 170
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl S. Eilefsen Momarken Travbane 1 26/2 - 01 / 5 2160 30,6 36
9 2019: -8 -3 -0 -1 -4 -89 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -36 000
Lille Olga 4 Plass 212 000
5 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 1 17/4 - 05 / 7 2180 27,7 53
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 1 06/4 - 01 / 8 2140 28,4 50
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen O. Østre Biri Travbane 5 30/3 - 07 / 5 2100 27,7 105
K. Johansen Morten M. Ottersen (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 4 15/3 - 06 / 4 2100 30,7 g 39
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Østre Bjerke Travbane 5 06/3 - 02 / 12 1609 28,6a 70
10 2019: -11 -0 -0 -1 -6 -24 490 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -5 456
Valborg 5 Plass 196 934
9 år BRUN HP v.Nordli Svarten L. Østre Årjäng 5 14/4 - 05 / 9 2160 30,0 g 29
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 3 06/4 - 01 / 1 2140 28,6 47
Øystein Østre /Askim O. Østre Momarken Travbane - 23/3 - 02 / 1 2140 dg 671
E. Rennesvik Øystein Østre A. Robertsen Momarken Travbane 4 12/3 - 01 / 2 2160 32,1 344
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek L. Østre Klosterskogen Travbane 4 07/3 - 06 / 10 2100 31,4ag 420
11 2019: -4 -1 -0 -1 -1 -37 000 2018: -10 -3 -2 -3 -1 -95 500
Valle Grim 6 Plass 170 500
5 år SVART V v.Tekno Odin D. Dalen Bjerke Travbane 1 10/4 - 01 / 10 2160 28,9 30
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Biri Travbane 4 30/3 - 07 / 2 2100 27,6 127
Vidar Rugsveen /Biri D. Dalen Biri Travbane 3 08/3 - 01 / 7 2140 30,4 25
D. Dalen Vidar Rugsveen D. Dalen Biri Travbane 6 16/9 - 06 / 1 2100 29,4ag 38
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 27/8 - 05 / 5 2600 29,0a 348
12 2019: -5 -0 -0 -2 -1 -25 000 2018: -16 -2 -3 -1 -2 -71 000
Odin Faks 7 Plass 153 500
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) T. Fløysand Bjerke Travbane 4 10/4 - 01 / 2 2160 29,2 111
e. Perla Mi v. Moe Odin T. Fløysand Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 11 2160 30,6 g 47
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 06 / 12 1700 br ag 47
L. Kolle Morten Louis Johnsen T. Fløysand Bjerke Travbane 3 30/1 - 05 / 10 2100 28,9a 60
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Fløysand Bjerke Travbane 3 19/1 - 04 / 4 2100 28,7a 65
13 2019: -5 -2 -0 -2 -0 -58 000 2018: -5 -1 -0 -1 -2 -27 000
Kolbu Kæsj 8 Plass 186 000
6 år SVART V v.Eldfaksen* (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 10/4 - 04 / 9 2100 27,2a 30
e. Valle Terna v. Metsgar A. Stensen Biri Travbane 1 22/3 - 06 / 2 2100 28,2a 29
Stall Kolbu Kæsj A. Stensen Bjerke Travbane 3 20/2 - 02 / 10 2100 27,9a 46
A. Stensen Finn Holmen (T) A. Stensen Bjerke Travbane 1 06/2 - 05 / 6 2100 29,7a 39
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane - 13/8 - 04 / 4 2100 dg a 47
14 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 9 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane 5 17/4 - 05 / 9 2180 28,5 89
e. Perle Maria v. Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 2 06/4 - 03 / 5 2160 29,0 54
Erling Bottolfs-Johnny Ekra G. Austevoll Bjerke Travbane - 06/3 - 02 / 10 1609 dg a 50
G. Austevoll Jan Martin Bjerring (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 23/2 - 04 / 5 2140 29,8 37
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 13/2 - 04 / 7 2160 29,4 598
15 2019: -4 -1 -0 -2 -1 -37 000 2018: -12 -2 -5 -1 -1 -112 736
Rådim Faksen 10 Plass 196 736
6 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Jarlsberg Travbane 1 15/4 - 05 / 12 2100 27,0a 53
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Jarlsberg Travbane 3 05/4 - 05 / 6 1609 28,3a 31
Halgeir Skaarer /Kråkstad O. Østre Bjerke Travbane 5 20/2 - 03 / 3 2100 30,4a 34
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 2 2100 30,9a 287
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 3 16/7 - 02 / 1 2100 27,5a 21