<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V75-3
MØYSONS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr.
For 3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-5-13 Plass : 12-5-13

1 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -0 -1 -9 -47 749
Spikeld Rapp 2140 1 Plass 58 473
8 år LYSBRUN V v.Spikeld C. Kjenner Momarken Travbane 0 18/4 - 03 / 13 2160 31,3 830
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn E. Høitomt Momarken Travbane 0 26/2 - 04 / 4 2140 36,4 163
Birgit Meland /Askim O. Kjenner Momarken Travbane 0 21/2 - 05 / 4 2140 39,1ag 272
A. Stensen Birgit Meland E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/11 - 01 / 8 1640 33,4 300
Blå m/rød ermstripe + rekl. L. Kolle Momarken Travbane 3 04/11 - 01 / 7 2140 33,2a 101
2 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -27 000 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -16 000
Party Løve 2 Plass 45 500
5 år HUSKBRUN H v.Skibber L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 05/4 - 07 / 9 2120 32,5 g 280
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel L. Kolle Bjerke Travbane 0 13/3 - 08 / 7 2160 33,8 g 81
Stall Best Og Tørst & Kim A. Kråkemo L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 28/2 - 04 / 4 2100 33,9 95
L. Kolle Frode Akselsen L. Kolle Bjerke Travbane 5 20/2 - 08 / 14 2160 33,0 149
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Akselsen Momarken Travbane 5 05/2 - 03 / 11 2160 33,3 561
3 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -21 000 2018: -4 -2 -0 -0 -0 -40 000
Tusse Gutt 3 Plass 61 000
4 år BRUN H v.Stiv Kuling H. Holm Momarken Travbane 6 28/3 - 02 / 4 2140 32,1ag 38
e. Hjelset Sofi v. Pål Even A. Stensen Bjerke Travbane 1 28/2 - 05 / 1 2100 32,6ag 46
Ole Fredrik Dæhli /Stavsjø L. Kolle Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 2 2140 br g 190
H. Holm Ole Fredrik Dæhli T. Wollebæk Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 4 2120 35,3 g 58
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Wollebæk Bjerke Travbane 1 24/10 - 09 / 7 2140 33,5 28
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -43 000
Nelson Andrea 4 Plass 43 000
4 år SVART HP v.Åsajerven E. Rennesvik Momarken Travbane - 22/4 - 06 / 2 2140 dg 130
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Sørlandets Travpark 8 16/12 - 03 / 9 2160 34,1 g 43
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Bjerke Travbane 1 12/12 - 01 / 8 2100 32,4a 18
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Solberg Bjerke Travbane - 05/12 - 01 / 6 2100 dg a 53
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 01/10 - 08 / 7 2140 34,3 g 73
5 2019: -7 -1 -1 -2 -2 -53 000 2018: -9 -1 -1 -0 -7 -58 000
Valle Grom 2160 1 Plass 111 000
4 år BRUNBORKET H v.Bork Odin D. Dalen Biri Travbane 1 12/4 - 01 / 5 2100 29,7a 42
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 6 06/4 - 04 / 1 2100 29,1ag 179
Stall Grom D. Dalen Bjerke Travbane 3 27/3 - 05 / 3 2140 29,2 38
D. Dalen Per Johansen (T) D. Dalen Drammen Travbane 4 16/3 - 05 / 1 2100 34,2 g 64
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 06/3 - 04 / 1 2100 32,8a 113
6 2019: -9 -2 -1 -1 -2 -46 500 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -5 491
Lygna Spretten 2 Plass 85 021
5 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 22/4 - 03 / 5 2160 31,7 g 111
e. Lygna Camp v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 14/3 - 05 / 3 2100 33,1a 21
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 21/2 - 05 / 11 2140 32,3a 38
Å. Tengsareid Anne-Lene W. Johansen Å. Tengsareid Biri Travbane 1 15/2 - 02 / 5 2100 31,3a 68
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 6 02/2 - 02 / 4 1609 31,8a 68
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -9 000
Tangen Tora 3 Plass 86 253
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 01 / 5 2120 32,2 316
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk E. Høitomt Momarken Travbane 6 11/11 - 02 / 6 1660 32,3 123
Bjørn-Vidar Rød-Asbjørn Rød V. Hop Bjerke Travbane 6 31/10 - 09 / 1 1640 30,5 187
K. Johansen Bjørn-Vidar Rød V. Hop Momarken Travbane 0 20/10 - 01 / 6 2180 32,0 g 106
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 6 1700 30,3a 175
8 2019: -11 -0 -1 -0 -5 -24 500 2018: -19 -0 -1 -4 -7 -57 674
Skrei Stjerna 4 Plass 99 016
8 år BRUN HP v.Lome Elden E. Rennesvik Bjerke Travbane - 24/4 - 02 / 5 2100 dg a 64
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 04 / 7 1609 35,7ag 168
Øystein Østre /Askim L. Østre Momarken Travbane 0 28/3 - 06 / 8 1640 29,9a 208
L. Østre Øystein Østre L. Østre Bjerke Travbane 5 21/3 - 05 / 3 1609 29,1a 154
Svart m/gul stolpe, reklame L. Østre Momarken Travbane - 12/3 - 04 / 4 2140 dg a 356
9 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -32 500 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -21 000
Malala 5 Plass 67 500
6 år BRUN HP v.Moe Odin M. Gundersen Momarken Travbane 0 18/4 - 03 / 9 2160 31,3 g 48
e. Stri v. Rappfot G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 08/4 - 05 / 11 2100 30,3ag 196
Morten Antonsen-Aksel Lund-Antonsen G. Gundersen Momarken Travbane - 12/3 - 07 / 4 2160 dg 82
M. Gundersen Morten Antonsen (T) G. Gundersen Biri Travbane 4 15/2 - 02 / 1 2100 32,5ag 18
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 1 24/1 - 05 / 2 2100 31,0a 30
10 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -37 000 2018: -8 -1 -2 -1 -2 -37 000
Nito Blesen 6 Plass 89 147
8 år SVART V v.H.G. Balder J. Kvikstad Biri Travbane 4 12/4 - 01 / 4 2100 30,4a 50
e. Frøken Kia v. Elding J. Kvikstad Biri Travbane 3 22/3 - 02 / 9 2100 nc a 31
Svein Austlid /Tretten J. Kvikstad Bjerke Travbane 1 14/3 - 05 / 5 2100 31,0a 29
J. Kvikstad Svein Austlid J. Kvikstad Biri Travbane 1 22/2 - 03 / 8 2120 33,2 g 99
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane - 28/7 - 02 / 11 2120 dg 39
11 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -1 -3 -5 -79 000
Riga Viktoria 7 Plass 97 000
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane - 24/4 - 02 / 4 2100 dg a 54
e. Engsnuppa v. Eng Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 0 12/12 - 05 / 9 2100 30,4a 68
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen D. Dalen Momarken Travbane 3 30/10 - 04 / 6 2160 34,3 g 122
V. Hop Ellen C. Koller D. Dalen Bjerke Travbane 3 24/10 - 04 / 12 2140 31,3 52
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Biri Travbane 4 30/9 - 03 / 3 2100 30,9ag 58
12 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -30 000 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -4 000
Voje Jerv 8 Plass 105 500
6 år SVART V v.Åsajerven V. Hop Drammen Travbane 2 11/4 - 03 / 3 2100 29,5a 24
e. Voje Lykka v. Lykkebron* S. Heimdal Sørlandets Travpark - 02/12 - 06 / 2 2140 dg a 217
Catrine Kristiansen Winge /Svelvik S. Heimdal Sørlandets Travpark - 21/10 - 06 / 6 2160 dg 454
E. Høitomt Glenn Kramer Stenberg (T) S. Heimdal Sørlandets Travpark 3 22/9 - 08 / 7 2180 33,0 77
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Heimdal Sørlandets Travpark P 25/8 - 20 / 6 2160 36,1 P
13 2019: -13 -1 -3 -2 -4 -72 817 2018: -4 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sæther Lomen 9 Plass 88 817
4 år SVART H v.Lome Elden T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 01 / 4 2120 29,6 51
e. Hornnes Tiril v. Pålex K.* (S) A. Blihovde Bergsåker 6 03/4 - 04 / 4 2160 29,7 99
Arve G. Blihovde /Svingvoll O. Østre Bjerke Travbane 7 27/3 - 05 / 4 2140 30,6 g 33
T. Solberg Arve G. Blihovde (A) O. Østre Bjerke Travbane 2 20/3 - 02 / 4 2160 29,3 136
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Momarken Travbane 4 12/3 - 07 / 5 2160 32,9 g 101
14 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 10 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Bjerke Travbane 4 24/4 - 02 / 2 2100 30,2a 33
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 1 10/4 - 03 / 10 2160 30,2 72
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Bjerke Travbane 5 20/3 - 03 / 6 2100 30,0a 147
G. Austevoll Inge Brusletto G. Austevoll Bjerke Travbane 3 06/3 - 04 / 10 2100 32,0a 141
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 27/2 - 08 / 7 2140 30,4 135