<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:45 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -24 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Song Of Redemption 1 Plass 24 000
3 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) Ø. Hegdal Forus Travbane P 23/4 - 20 / 3 2040 21,6 P
e. Novo Perfect (DK) v. Daguet Rapide* (IT) Ø. Hegdal Forus Travbane 2 19/3 - 07 / 3 2040 19,0 89
Stall Song Of Ø. Hegdal Forus Travbane P 20/11 - 21 / 1 2040 23,8 g P
Åsbjørn Tengsareid (T) Henrik Haugsgjerd S. Wassberg Forus Travbane 03/7 - 20 / 2 1600 31,9 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam S. Wassberg Forus Travbane 17/6 - 20 / 4 1600 34,0 B
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Oakridge Sowhat 2 Plass 0
3 år MØRKBR H v.Whatwouldtheysay (US) J. Eriksen Sørlandets Travpark 21/10 - 24 / 1 2140 28,4 B
e. Oakridge Lily v. Super News (US) J. Eriksen Forus Travbane 07/10 - 24 / 3 2040 27,9 B
Alvin Treland /Flekkefjord
Arild Berås (T) Alvin Treland
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -2 -2 -0 -4 -91 000
Homme Hera 1 Plass 317 500
7 år SVART HP v.Åsajerven H. Tvedt Bjerke Travbane - 08/9 - 09 / 7 2160 dg 721
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten H. Tvedt Klosterskogen Travbane - 22/8 - 09 / 5 2500 dg a 180
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland T. Erga Forus Travbane - 07/8 - 08 / 11 2060 dg 158
Johan Kringeland Eriksen (T) T. Erga Forus Travbane 0 31/7 - 03 / 5 2040 28,3a 52
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek H. Tvedt Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 10 / 15 2120 26,4 289
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Refs Elita 2 Plass 28 000
9 år LYSBRUN HP v.Qvadrigo (S) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 05 / 5 2100 39,2 g 220
e. Refs Stjerna v. Lykkebron* J. Undem Jarlsberg Travbane - 31/3 - 03 / 9 2120 dg 494
Jon Kristian Refsalen /Sannidal O. Østre Klosterskogen Travbane 7 09/3 - 03 / 2 2100 34,3 g 131
Anette Frønes (A) Jon Kristian Refsalen J. Undem Sørlandets Travpark 6 12/2 - 08 / 2 2160 33,9 g 193
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 04 / 12 2120 br g 87
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nordsjø Vinni 3 Plass 0
3 år SVART HP v.Tekno Odin
e. Nordli Vinni v. Elding
Stall Kungslaget 2016
Øystein Tjomsland (T)
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torje 4 Plass 0
5 år SVART H v.Lome Elden Å. Tengsareid Forus Travbane 05/7 - 22 / 5 2060 50,6 B
e. Viktorina v. Alm Viktor Å. Tengsareid Forus Travbane 17/6 - 21 / 5 1620 53,5 g B
Torleif Sør-Reime /Finsland
Eirik Høitomt (T) Anne Catrine Kleveland (B)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mantus 5 Plass 0
4 år SVART V v.Norheim Svenn S. Wassberg Forus Travbane 15/8 - 25 / 4 1600 01,3 g B
e. Maias Oda v. Moe Odin S. Wassberg Forus Travbane 08/8 - 21 / 3 2040 01,1 B
Oda Verdal /Mandal
Per Vetle Kals (S) Oda Verdal
Gull M/rødt sidefelt og ermer.