<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V65-6
V5-4
DD-2
DELINGSLØP
DELINGSLØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige 40.001 - 220.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -8 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -23 -2 -0 -4 -8 -82 000
Odd Supergirl 1 Plass 207 000
6 år LYSBRUN HP v.Thai Tanic A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 04 / 11 2100 17,2a 162
e. Writing Girl v. Capital Idea* (US) A. Akselsen Drammen Travbane 1 04/4 - 05 / 1 2100 16,2a 210
Stall Odd Team A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 09/3 - 01 / 4 1609 14,6a 120
Anette Frønes (A) Odd Paulsen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 05 / 1 1609 14,7ag 327
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 02 / 4 2100 19,9a 113
2 2019: -10 -3 -1 -2 -2 -71 000 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -10 000
Guccio Fortuna (DE) 2 Plass 228 219
6 år BRUN V v.Muscles Yankee* (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 14/4 - 06 / 9 1609 13,8a 49
e. She's a Flirt (US) v. Like A Prayer* (US) T. Karlsen Forus Travbane 1 02/4 - 03 / 4 1600 14,8a 19
Tor Gunnar Johnsen /Tiller Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 31/3 - 05 / 5 1660 dg 27
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 17/3 - 04 / 6 2160 19,2 g 15
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 09/3 - 01 / 11 1609 13,9a 27
3 2019: -7 -1 -2 -0 -1 -53 000 2018: -16 -1 -1 -4 -7 -67 144
Albarella Rags 3 Plass 219 644
5 år BRUN HP v.Juliano Rags O. Østre Sørlandets Travpark 0 14/4 - 06 / 10 1609 14,8a 156
e. Futurity Yankee (S) v. Smokin Yankee (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 31/3 - 05 / 4 1660 15,7 51
Sandra Margrethe Homme-Linn-Kristine Homme Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 09/3 - 05 / 11 2140 16,2a 273
Per Vetle Kals (S) Sandra Margrethe Homme Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 10/2 - 06 / 6 2140 17,0a 51
Gull M/rødt sidefelt og ermer. Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 27/1 - 06 / 5 2140 17,8a 69
4 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 500 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000
Egon Lobell (NL) 4 Plass 149 174
8 år BRUN V v.Goetmals Wood* (FR) L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 15/4 - 06 / 12 1609 14,0a 458
e. Lightning Prayer (US) v. Like A Prayer* (US) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 31/3 - 02 / 8 1609 16,1a 383
Kari Anne Knutsen-Geir Stamnes P. Kals Drammen Travbane 0 16/3 - 01 / 9 2100 18,8a 479
Eirik Høitomt (T) Kari Anne Knutsen (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 13/1 - 06 / 6 2140 19,3a 154
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Kals Forus Travbane 0 27/11 - 02 / 10 2040 16,6a 144
5 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -0 -0 -1 -5 -20 991
Lost Genius 5 Plass 152 491
8 år BRUN H v.Thai Tanic J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 31/3 - 03 / 1 1609 15,5a 821
e. Keystone Glenna (US) v. Donerail* (US) J. Gaustad Bjerke Travbane 4 21/3 - 02 / 9 2100 17,4a 702
Geir Andersen-Jan Rune Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 28/2 - 08 / 10 2100 19,3 619
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Bjerke Travbane - 14/2 - 04 / 5 1609 dg a 554
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 27/1 - 06 / 3 2140 18,3a 477
6 2019: -9 -2 -0 -0 -4 -49 000 2018: -18 -1 -4 -4 -4 -75 238
Grace Yoga (S) 6 Plass 170 756
6 år M.BRUN HP v.Judge Joe* (US) M. Finsand Jarlsberg Travbane 4 15/4 - 03 / 10 2100 17,0a 94
e. Provence (US) v. Self Possessed* (US) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 31/3 - 05 / 13 1660 16,1 390
Thomas Edh /Eidfjord P. Kals Drammen Travbane 0 16/3 - 07 / 5 1700 17,9a 257
Dag-Sveinung Dalen (T) Kari Anne Knutsen (T) P. Kals Sørlandets Travpark 6 09/3 - 05 / 6 2140 15,8a 279
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Kals Sørlandets Travpark 0 24/2 - 04 / 1 2140 14,8a 46
7 2019: -7 -0 -2 -1 -1 -23 000 2018: -18 -1 -1 -1 -7 -72 000
Make My Day T.J. 7 Plass 143 000
6 år MØRKBR V v.Revenue* (S) V. Tjomsland Forus Travbane 0 16/4 - 04 / 6 2040 16,6a 623
e. Medianoche (DE) v. Diamond Way (DE) D. Dalen Sørlandets Travpark 11 31/3 - 05 / 9 1660 17,4 g 139
Trine Isaksen-Jan Erik Isaksen S. Wassberg Sørlandets Travpark 0 09/3 - 03 / 4 3140 18,9 345
Vidar Tjomsland (S) Jan Erik Isaksen D. Dalen Sørlandets Travpark 2 24/2 - 02 / 7 2140 18,6a 58
Mørkeblå m/reklame. D. Dalen Sørlandets Travpark 3 10/2 - 06 / 9 2140 17,4a 162
8 2019: -9 -3 -3 -2 -1 -114 500 2018: -15 -1 -2 -0 -5 -37 000
Gianluca B.R. 8 Plass 151 500
5 år BRUN V v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 31/3 - 02 / 10 1609 15,3a 15
e. Makes Men Blush (US) v. Yankee Glide* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 13/3 - 04 / 2 2100 16,1a 72
Stall Jogen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 01/3 - 03 / 6 2100 15,6a 29
Åsbjørn Tengsareid (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 16/2 - 04 / 2 2100 17,3a 47
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 3 02/2 - 04 / 3 2100 16,8a 106
9 2019: -8 -1 -0 -1 -3 -45 000 2018: -21 -2 -7 -6 -3 -138 500
Happy Dragon (DE) 9 Plass 192 050
5 år BRUN HP v.Timoko* (FR) B. Steine Bergen Travpark 1 11/4 - 06 / 6 2100 17,0 175
e. Virginia Dragon (NL) v. Nevele Cero O.* G. Mikkelsen Bergen Travpark 3 28/3 - 02 / 3 1600 15,1a 98
Stian Svendsen-Roald Amdalsrød D. Dalen Bergen Travpark 0 02/3 - 06 / 3 2100 18,7ag 318
Bjørn Steine (S) Stian Svendsen (A) P. Buer Forus Travbane 4 19/2 - 02 / 5 2040 16,5a 86
Grønn m/svart sidefelt, reklame. D. Dalen Forus Travbane 0 09/2 - 05 / 12 2060 18,6 204
10 2019: -8 -0 -0 -3 -3 -25 000 2018: -21 -1 -5 -5 -8 -102 500
Lara's Revenge 10 Plass 148 500
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) G. Mikkelsen Forus Travbane 6 16/4 - 04 / 5 2040 16,4a 275
e. J.C. Larapinta v. Rite On Line (US) S. Høitomt Forus Travbane 3 26/3 - 05 / 9 2040 16,9a 869
Kjetil Melum-Hansen /Hafrsfjord G. Mikkelsen Forus Travbane 0 19/2 - 02 / 7 2040 16,9a 252
Geir Mikkelsen (T) G. Mikkelsen Forus Travbane 7 09/2 - 05 / 7 2060 18,5 583
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek S. Høitomt Forus Travbane 3 29/1 - 02 / 6 2040 17,5a 154