Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
ANTARES LØP (MAIDEN SPESIAL - FORMLØP)
MAIDEN SPESIAL - FORMLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 115.000 kr. Også for 3-12-årige som ikke har seiret, som har gått raskest 1.15,0 i de 10 siste starter.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-8 Plass : 4-3-8

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -4 -3 -2 -65 991
Coktail's Hangover 2100 1 Plass 110 991
5 år RØD HP v.Coktail Jet (FR) C. Antonsen Bjerke Travbane - 09/1 - 02 / 6 2100 dg a 835
e. Eternal O. v. Dream Vacation* (US) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 28/12 - 05 / 2 2100 18,6a 114
Roar Snoen /Lena C. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 07 / 2 2100 18,8a 204
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) G. Antonsen Bjerke Travbane 3 22/11 - 04 / 4 2100 17,5a 55
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Antonsen Drammen Travbane 3 30/10 - 02 / 7 2100 18,5a 167
2 2019: -5 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -12 -2 -3 -0 -2 -82 000
Europa 2 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/4 - 07 / 12 2160 br g 206
e. Eufemia v. Smasher* (US) Å. Tengsareid Biri Travbane 2 30/3 - 01 / 2 1609 16,9a 33
Team Toten Trotters E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 03 / 1 2100 17,5a 37
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Leangen Travbane 0 26/1 - 04 / 2 2140 18,7a 66
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 30/12 - 03 / 11 2100 17,4a 16
3 2019: -4 -0 -1 -0 -1 -16 000 2018: -11 -1 -2 -1 -1 -49 000
Betty 3 Plass 108 000
5 år RØD HP v.Revenue* (S) S. Hammersborg Drammen Travbane 0 16/3 - 04 / 7 2500 br ag 198
e. Sherbie v. Sherbrooke Hanover* (US) S. Hammersborg Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 04 / 4 2100 br ag 288
Anita Bernhardsen-Hans Petter Kvarsnes S. Hammersborg Biri Travbane 4 02/2 - 04 / 2 2100 17,0a 120
G. Austevoll Steinar Hammersborg (T) S. Hammersborg Bjerke Travbane 2 26/12 - 04 / 2 2100 17,3a 82
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl S. Hammersborg Biri Travbane 1 21/12 - 07 / 9 1609 15,6a 39
4 2019: -4 -4 -0 -0 -0 -82 428 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000
Orlando Classic 4 Plass 94 428
5 år MØRKBR V v.Orlando Vici (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 1 10/4 - 02 / 1 2100 15,7a 12
e. Prima As (DE) v. Diamond Way (DE) K. Malmin Åby 1 27/3 - 01 / 3 2140 16,8a 18
Stall Bergsund AS & Stall P.M. K. Malmin Bjerke Travbane 1 06/3 - 09 / 5 2140 18,1 12
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 1 28/2 - 07 / 9 2100 16,9a 15
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 1 21/12 - 08 / 2 2100 19,4 10
5 2019: -5 -0 -0 -0 -5 -18 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Chancor 5 Plass 119 500
7 år BRUN V v.Banker Hall* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 03/4 - 01 / 8 2100 16,6a 1286
e. Sea Chanta v. Go Hammering* (S) G. Gundersen Drammen Travbane 5 16/3 - 01 / 3 2100 18,6a 125
Terje Skogsrud-Ove Henriksen G. Gundersen Momarken Travbane 4 26/2 - 05 / 7 2140 17,7a 378
K. Johansen Terje Skogsrud G. Gundersen Biri Travbane 4 15/2 - 01 / 7 2100 17,3a 308
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Gundersen Biri Travbane P 25/1 - 20 / 1 2100 20,0 P
6 2019: -10 -1 -0 -0 -4 -26 474 2018: -22 -1 -5 -2 -6 -83 324
Star's Gift 6 Plass 109 798
5 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) V. Hop Drammen Travbane - 11/4 - 05 / 5 1700 dg a 80
e. Free Gift (S) v. Gift Box* (US) P. Mahony Årjäng 0 07/4 - 04 / 6 2640 18,2ag 294
Jan-Arne Raab /Greåker V. Hop Bjerke Travbane - 03/4 - 01 / 10 2100 dg a 263
O. Østre Jan-Arne Raab (T) V. Hop Momarken Travbane 4 28/3 - 03 / 12 2140 15,9a 316
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame J. Hansen Klosterskogen Travbane 6 24/3 - 04 / 10 1700 18,4a 352
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -0 -5 -6 -7 -93 806
Camorra 7 Plass 116 806
6 år BRUN HP v.Olimede* (FR) G. Antonsen Biri Travbane 4 30/3 - 01 / 9 1609 17,2a 714
e. Rubin Princess (DE) v. Diamond Way (DE) H. Eggen Bjerke Travbane 0 20/3 - 04 / 1 2100 16,9a 1426
Finn Gunnarsrud-June Mone Gunnarsrud G. Antonsen Biri Travbane 0 11/1 - 07 / 2 2100 19,4ag 496
B. Steinseth June Mone Gunnarsrud C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 05 / 1 1609 17,7a 372
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Antonsen Bjerke Travbane 0 27/11 - 04 / 7 2100 19,6a 346
8 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -13 -3 -2 -2 -2 -85 263
C Nu Gilbak (DK) 8 Plass 126 851
5 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 03/4 - 01 / 5 2100 dg a 32
e. Chalaika Gilbak (DK) v. Buckfinder* (US) J. Juel Århus 2 21/12 - 06 / 3 2160 16,8 18
Ottar Sætre /Nittedal R. Kjær Billund 2 07/12 - 08 / 4 1900 15,9a 19
P. Midtfjeld Sigbjørn Kolnes (T) C. Nielsen Aalborg 1 26/11 - 07 / 8 2160 16,0 243
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek J. Untersteiner Åby 1 15/11 - 07 / 4 2140 15,3a 159
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -0 -1 -6 -71 000
Prime Directive (S) 9 Plass 99 503
5 år BRUN HP v.Enjoy Lavec* (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 30/12 - 03 / 2 2100 dg a 231
e. Sing for Me (S) v. Spotlite Lobell* (US) O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 04 / 12 1609 17,1a 311
Stall Damelaget O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 28/11 - 10 / 9 2100 17,8ag 133
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Biri Travbane 5 16/11 - 02 / 6 1609 15,3a 138
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 0 09/11 - 07 / 2 2100 br ag 99