<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:43 V65-3
V5-1
BRISKEBY JENTAS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 32.001 kr.
For 3-15-årige høyest 58.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-2 Plass : 5-6-2

1 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -28 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reiremo Ruggen 2100 1 Plass 28 000
4 år BRUN H v.Joker Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 12/4 - 03 / 3 2100 33,9 g 53
e. Vind v. Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 5 29/3 - 03 / 8 2120 33,1 42
Bjørn Sandum /Lalm O. Østre Biri Travbane 1 22/3 - 03 / 7 2100 35,2 21
Ø. Ruttenborg O. Østre Jarlsberg Travbane 2 15/3 - 08 / 6 2100 34,6 g 225
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame E. Høitomt Biri Travbane 7 08/3 - 08 / 5 2100 36,7 122
2 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -14 500 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -14 500
Hof Lodin 2 Plass 29 000
7 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Momarken Travbane 4 18/4 - 06 / 9 2140 31,1 216
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 07 / 1 2100 33,7 631
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 24/3 - 08 / 6 2100 34,7 240
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 0 13/3 - 08 / 2 2140 34,1 296
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 4 07/3 - 07 / 2 2100 33,0a 228
3 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -1 -0 -4 -17 000
Godinåsprinsen 3 Plass 28 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet A. Stensen Biri Travbane 0 12/4 - 03 / 8 2120 34,7 g 482
e. Slåtsve Tora v. Elding A. Stensen Biri Travbane 4 22/3 - 03 / 15 2120 35,1 1320
Martin Øveraasen /Åsmarka E. Holm Bjerke Travbane 0 28/2 - 05 / 4 2100 37,7ag 392
A. Stensen Erland Holm (T) A. Stensen Biri Travbane 5 15/2 - 07 / 7 2140 35,7 111
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 6 23/1 - 08 / 2 2140 34,2 108
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -0 -3 -11 482
Finnskog Diva 2120 1 Plass 51 342
5 år SVART HP v.Bork Odin H. Kulblik Bjerke Travbane - 14/11 - 01 / 7 1640 dg 237
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 0 17/10 - 01 / 8 2160 33,3 99
Britt Malin Lintorp-Sønsterud /Grue Finnskog H. Kulblik Bjerke Travbane 4 26/9 - 03 / 9 1640 30,3 g 542
H. Kulblik Britt Malin Lintorp H. Kulblik Bjerke Travbane 0 20/9 - 01 / 4 1609 35,0ag 283
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Färjestad 0 10/9 - 07 / 4 2140 32,7 g 266
5 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -41 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Odin Ø.K. 2 Plass 72 000
6 år MØRKBR V v.Bork Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 2 08/4 - 05 / 9 2100 29,3a 154
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven O. Østre Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 08 / 10 2120 31,8 65
Annette Stordal /Lierskogen H. Holm Bjerke Travbane 5 13/3 - 08 / 6 2160 32,5 80
O. Østre Annette Stordal (A) H. Holm Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 04 / 2 2100 35,1 g 47
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 02 / 7 1609 31,7ag 244
6 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -11 -0 -1 -0 -7 -26 000
Vinn Erle 3 Plass 44 000
8 år SVART HP v.Krageboen G. Austevoll Momarken Travbane - 18/4 - 03 / 3 2140 dg 551
e. Vintalill v. Atom Vinter E. Høitomt Biri Travbane 0 12/4 - 03 / 5 2120 35,3 g 476
Cathrine Slaaen Øyhaugen-Kjetil Andre Øyhaugen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 21/3 - 06 / 4 2100 35,0ag 228
G. Austevoll Cathrine Slaaen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 22/2 - 03 / 3 2100 39,3 g 692
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 22/7 - 03 / 10 2120 35,7 g 320
7 2019: -9 -0 -0 -1 -8 -29 343 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000
Rapp Rauen 4 Plass 57 343
5 år RØD V v.Wik Stjernen E. Høitomt Momarken Travbane 6 18/4 - 03 / 10 2160 30,9 150
e. Vår Frøya v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 6 03/4 - 04 / 4 2140 31,6 g 121
Sigrun Engevold-Kari Røise G. Austevoll Momarken Travbane 4 28/3 - 02 / 1 2140 32,0a 155
E. Høitomt Ola Engevold (B) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/3 - 08 / 5 2160 32,5 31
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 4 08/3 - 03 / 9 2140 31,9 341
8 2019: -9 -1 -2 -1 -3 -37 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Birk B.B. Remin 5 Plass 37 000
4 år LYSBRUN V v.Spikeld G. Austevoll Biri Travbane 0 12/4 - 03 / 11 2120 34,1 g 28
e. Lome Lisa v. Spang Best G. Austevoll Bjerke Travbane 4 03/4 - 04 / 1 2140 31,0 117
Torstein Skjaker /Jaren Å. Tengsareid Biri Travbane 2 22/3 - 03 / 14 2120 34,3 42
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 07/3 - 07 / 1 2100 32,5a 58
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 4 15/2 - 07 / 9 2140 34,3 59
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -4 -0 -1 -42 500
Rigel Arel 6 Plass 42 500
6 år SVART V v.Lome Elden L. Kolle Biri Travbane 0 11/1 - 08 / 2 2100 33,4 49
e. Rigel Viktoria v. Alm Svarten L. Kolle Bjerke Travbane 5 26/12 - 03 / 5 2160 34,8 42
Hans Peder Rolstad /Brandbu L. Kolle Biri Travbane 0 16/11 - 08 / 6 2120 36,0 15
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Biri Travbane 2 19/10 - 04 / 8 2120 33,1 43
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane 2 30/9 - 08 / 8 2120 32,1 17
10 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -31 000
Vesle Orla 7 Plass 39 500
5 år SVARTBRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Biri Travbane 4 12/4 - 03 / 7 2120 33,1 196
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 02 / 9 2100 37,0ag 70
Stall Lucky Man Å. Tengsareid Biri Travbane 3 08/3 - 03 / 4 2120 32,3 85
H. Holm Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Biri Travbane - 25/1 - 03 / 11 2120 dg 79
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 09/1 - 03 / 6 2140 dg 54
11 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Virvel 8 Plass 53 294
10 år SVART HP v.Steinsvad Eld K. Mathisen Biri Travbane 0 22/3 - 02 / 5 2100 br ag 391
e. Var v. Plugg H. Kolle Jarlsberg Travbane 7 10/3 - 03 / 9 2140 34,5 g 654
Stall Troll Rappa´s Venner A. Rasmussen Biri Travbane P 22/2 - 20 / 6 2120 37,3 P
K. Mathisen Jan Ingar Bakkely K. Kvasnes Biri Travbane N 16/9 - 23 / 5 2100 brp rg N
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Kvasnes Biri Travbane P 01/9 - 21 / 2 2120 37,3 P