<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:03 V5-5
KONGSVINGER ATLAS' LØP (DNT-REKRUTTEN)
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-7 Plass : 6-1-7

1 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -5 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mc Vilja 2100 1 Plass 5 000
4 år MØRKBR HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane P 09/4 - 20 / 6 2160 34,5 P
e. Høyby Rutta v. Høiby Kongen J. Brenne Momarken Travbane 19/9 - 22 / 3 2160 54,5 B
Roger Kristiansen-Bjørg Irene Kristiansen J. Brenne Momarken Travbane 22/8 - 23 / 5 2160 57,9 B
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Lykkje Ask 2 Plass 4 000
6 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) T. Stordal Biri Travbane 8 08/3 - 08 / 1 2100 36,8 282
e. Løng Håpe v. Ilmin T. Stordal Biri Travbane 6 09/11 - 09 / 1 2100 44,0 g 82
Tor Arne Stordal /Skreia T. Stordal Biri Travbane P 29/6 - 21 / 5 2100 38,7 g P
T. Stordal G. Austevoll Bjerke Travbane 08/7 - 20 / 7 1660 52,5 g B
hvit m/hv.hestehode i sv.kule,rød erms G. Austevoll Drammen Travbane 17/6 - 21 / 8 1720 56,3 g B
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Briskeby Anna 3 Plass 0
3 år SVART HP v.Åsajerven O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 27/3 - 20 / 7 2160 38,9 P
e. Briskeby Frøkna v. Moe Odin
Stall Briskeby
O. Mikkelborg Dag Erik Raastad
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøken Fyrrig 4 Plass 2 000
4 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld R. Sveen Biri Travbane 6 12/4 - 07 / 5 2100 37,9 g 176
e. Starelv Frøkna v. Spang Best R. Sveen Biri Travbane P 11/1 - 20 / 4 2120 40,6 g P
Ragnhild Sveen-Inger Sveen Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 22/11 - 20 / 8 1660 52,8 B
R. Sveen R. Sveen Biri Travbane 15/9 - 24 / 1 2100 02,9 g B
brun m/røde seler
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hauan Mina 5 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Tekno Odin O. Østre Jarlsberg Travbane P 15/4 - 21 / 1 2140 32,9 P
e. Veiset Mina v. Lome Kongen O. Østre Jarlsberg Travbane N 15/11 - 21 / 4 2120 40,8 r N
Morten Einang /Våle
O. Østre Morten Einang (B)
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
6 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Halmrast Balder 6 Plass 10 000
4 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Biri Travbane P 12/4 - 20 / 5 2120 35,0 P
e. Horgen Eldy v. Elding Ø. Ruttenborg Biri Travbane 29/9 - 21 / 4 2100 58,0 B
Andreas Halmrast-Helene Øveraasen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 15/9 - 24 / 6 2100 59,5 B
A. Stensen Andreas Halmrast
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
7 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -3 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odas Eld 7 Plass 3 500
5 år SVART V v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 12/4 - 20 / 7 2120 36,4 P
e. Maias Oda v. Moe Odin
Katrine Verkland /Lillehammer
Ø. Ruttenborg
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Helmin Eldi 8 Plass 0
5 år SVART HP v.Joker Elden S. Helmen Biri Travbane P 17/8 - 20 / 5 2120 38,9 g P
e. Snilli v. Gam Vinter S. Helmen Biri Travbane N 10/8 - 21 / 2 2100 46,7 N
Sigurd Helmen-Marte Helmen
S. Helmen
grønn m/brunt hestehode
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Horg Mio 9 Plass 0
4 år BRUN V v.Moe Svarten K. Malmin Biri Travbane P 12/4 - 20 / 4 2120 36,4 P
e. Jarli Mai v. Bokli Eld K. Malmin Bjerke Travbane 20/9 - 20 / 3 1660 51,1 g B
Unni Hallquist Horgen-Knut Horgen K. Malmin Bjerke Travbane 06/9 - 20 / 9 1660 54,5 B
K. Malmin Knut Horgen K. Malmin Bjerke Travbane - 31/5 - 20 / 3 1660 dgpp N
Mørkblå med gul reklame/bånd
10 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cuba Vind Kula 10 Plass 7 500
4 år RØD HP v.Stiv Kuling G. Austevoll Bjerke Travbane P 17/4 - 21 / 1 2140 37,1 P
e. Cuba Torita v. Nøstetor A. Stordal Bjerke Travbane P 27/12 - 20 / 1 2140 45,4 P
Annette Stordal /Lierskogen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 26/5 - 21 / 8 2120 54,6 B
G. Austevoll Annette Stordal (A) G. Austevoll Momarken Travbane 02/5 - 22 / 3 2160 00,7 B
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl