<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-2
JUICY SCOTTS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-2 Plass : 5-6-2

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -4 -1 -0 -0 -0 -12 000
L'ideal Lavec 2100 1 Plass 16 000
4 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) C. Antonsen Bjerke Travbane 4 10/4 - 08 / 1 2100 18,6a 180
e. Joyful Lavec (US) v. Enjoy Lavec* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/10 - 02 / 12 2100 18,2a 209
Stall Gate Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 18/9 - 08 / 4 2140 21,4ag 34
C. Antonsen Torgeir Gjølberg Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 14/9 - 08 / 1 2100 18,7 92
Blå m/gul hestesko & tre ermringer A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 07 / 11 2100 20,9ag 501
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000
Covergirl Division 2 Plass 20 000
4 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) B. Steinseth Biri Travbane 4 12/4 - 02 / 12 2100 17,7a 931
e. Calendar Girl v. Supergill* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 28/2 - 07 / 3 2100 19,8ag 125
Jan Bragerhaug /Slidre B. Steinseth Bjerke Travbane 0 31/10 - 02 / 2 2100 18,5a 384
B. Steinseth Jan Bragerhaug B. Steinseth Bjerke Travbane 6 19/9 - 01 / 7 2100 17,0a 833
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 27/8 - 07 / 6 2100 br a 749
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -13 000
William the Winner 3 Plass 13 000
4 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) H. Skiaker Biri Travbane 0 12/4 - 02 / 5 2100 31,4ag 806
e. Cayenne v. Alf Palema* (US) H. Skiaker Momarken Travbane - 28/3 - 05 / 9 2140 dg a 533
Olaf Skiaker /Lena H. Skiaker Bjerke Travbane 3 07/11 - 01 / 6 2140 19,5 286
H. Skiaker Olaf Skiaker H. Skiaker Biri Travbane 0 19/10 - 07 / 8 2100 21,8ag 189
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer H. Skiaker Bjerke Travbane 8 03/10 - 09 / 4 2140 21,2 g 156
4 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -9 000 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -8 500
Sidonette Sid 4 Plass 17 500
4 år RØD HP v.Gift Kronos* (IT) V. Hop Biri Travbane 2 12/4 - 02 / 10 2100 16,6a 74
e. Chilla Sid (S) v. Giant Chill* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 07 / 9 2100 18,7a 93
Stall Sidonette Sid K. Handeland Forus Travbane 4 14/8 - 08 / 11 2040 19,7 150
V. Hop Fredrik Solberg (B) K. Handeland Forus Travbane 5 03/7 - 03 / 6 2040 19,8 461
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Handeland Forus Travbane P 05/6 - 20 / 2 2040 22,3 P
5 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000
Such A Night 5 Plass 12 000
4 år MØRKBR V v.Sam Bourbon (FR) M. Pedersen Bjerke Travbane - 28/2 - 07 / 1 2100 dg a 166
e. Shocking Mystery v. Ken Warkentin (US) M. Pedersen Biri Travbane 4 22/2 - 07 / 8 2100 20,5a 178
Sigbjørn Kolnes /Skedsmokorset M. Pedersen Bjerke Travbane 0 08/2 - 02 / 3 2100 20,3ag 323
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) M. Pedersen Bjerke Travbane - 24/1 - 07 / 2 2100 dg a 293
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Pedersen Bjerke Travbane 0 16/1 - 02 / 5 2100 19,4a 361
6 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -8 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frick 6 Plass 25 000
5 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) O. Østre Sørlandets Travpark 5 14/4 - 07 / 5 2140 21,2ag 91
e. Fricky v. Mr. Commissioner (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 05/4 - 02 / 3 2100 dg a 123
Merete Stenshorne-Gjermund Gravdal E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 15/3 - 20 / 5 2100 21,0 P
O. Østre Gjermund Gravdal T. Solberg Bjerke Travbane - 18/10 - 01 / 7 2140 dg 247
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame T. Solberg Biri Travbane 0 06/10 - 02 / 7 2100 21,1a 321
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -1 -2 -2 -12 106
Livi Nubi* (S) 7 Plass 15 106
4 år BRUN H v.S.J.'s Caviar* (US) C. Nielsen Aalborg 0 07/1 - 05 / 1 2140 19,0a 288
e. Global Lovely* (S) v. Muscles Yankee* (US) C. Nielsen Charlottenlund 0 28/10 - 11 / 2 2020 21,6 158
Sverige K. Jensen Århus - 19/10 - 04 / 1 1800 dg ag 75
M. Øyo Sigbjørn Kolnes (T) C. Nielsen Aalborg 3 01/10 - 08 / 2 2140 18,9a 23
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek C. Nielsen Billund 2 06/9 - 05 / 2 2020 18,3 252
8 2019: -7 -1 -0 -0 -5 -25 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
I.D. Masterofspeed 8 Plass 25 000
4 år BRUN V v.Main Wise As* (IT) L. Trudvang Momarken Travbane - 18/4 - 02 / 10 2140 dg a 1028
e. Valle of Garland (US) v. Garland Lobell (US) S. Hogner Bjerke Travbane 5 10/4 - 09 / 7 2140 20,5 308
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand S. Hogner Biri Travbane 8 22/3 - 07 / 5 2100 21,6ag 71
L. Trudvang Finn Arne Bakkeberg G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 10/3 - 08 / 2 2100 20,9 g 50
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek G. Austevoll Bjerke Travbane 4 27/2 - 09 / 8 2140 18,5 108
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -2 -2 -14 000
Early May 9 Plass 20 500
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) T. Gjervan Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 02 / 9 2100 20,9a 655
e. Odalisque v. Armbro Goal* (US) T. Gjervan Bjerke Travbane 0 06/12 - 02 / 6 2100 18,6a 906
Trond Gjervan /Ski E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/11 - 02 / 8 2100 19,0a 35
T. Gjervan T. Gjervan Momarken Travbane 3 04/11 - 08 / 5 2160 20,1 88
svart m/røde & hvite seler T. Gjervan Bjerke Travbane 3 23/10 - 02 / 4 2100 19,8a 294
10 2019: -8 -0 -0 -0 -4 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -8 438
Inka Rolls 10 Plass 18 438
7 år BRUN HP v.Archduke Kemp (S) A. Wright Jarlsberg Travbane 0 08/4 - 02 / 9 2100 22,2a 892
e. Foxy Rolls v. Love You* (FR) A. Wright Jarlsberg Travbane 6 05/4 - 02 / 4 2100 19,9ag 840
Charlotte Wenstrøm-Asbjørn Wright G. Austevoll Bjerke Travbane 6 03/4 - 08 / 8 2140 19,3 655
A. Wright A. Wright Klosterskogen Travbane 4 24/3 - 02 / 5 2100 19,0a 664
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 07 / 6 2100 22,1a 1304
11 2019: -2 -0 -2 -0 -0 -9 768 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rebellion D.E. (DE) 11 Plass 9 768
4 år BRUN V v.Explosive Matter (US) B. Jørgensen Skive 2 24/2 - 06 / 4 2020 19,2 16
e. Norah Leah* (IT) v. Freiherr As* (DE) B. Jørgensen Skive 2 02/2 - 02 / 1 2060 19,5a 16
Stall All Inclusive D. Tesselaar Wolvega 21/10 - 92 / 1 2100 17,4a GDK
L. Kolle Sigbjørn Kolnes (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl