Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V75-1
LYRIKKENS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 445.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-5 Plass : 6-10-5

1 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -27 474 2018: -22 -1 -4 -4 -7 -111 991
Ingerø Mari 1609 1 Plass 402 849
9 år M.BORKET HP v.Bork Odin M. Jakobsson Färjestad - 19/4 - 06 / 3 1640 dg 850
e. Mørtvedt Mari v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 03/4 - 05 / 3 2100 28,0a 533
Frank Andre Skubberud /Ørje M. Gundersen Momarken Travbane 4 28/3 - 07 / 5 2160 28,0 158
D. Dalen Frank A. Skubberud Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 23/3 - 02 / 14 2160 28,2 362
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 06/3 - 07 / 7 2140 29,3 147
2 2019: -11 -2 -1 -4 -3 -160 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 2 Plass 442 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 05/4 - 03 / 3 2100 27,1a 44
e. Mirastjerna v. Elding S. Wassberg Biri Travbane 3 30/3 - 03 / 1 2100 27,4 78
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal G. Austevoll Bjerke Travbane 2 06/3 - 07 / 6 2140 27,8 72
H. Skjoldal G. Austevoll Bjerke Travbane 0 20/2 - 06 / 1 2140 29,4 34
hvit m/svarte ermer og vinkel,lilla sø G. Austevoll Bjerke Travbane 1 13/2 - 06 / 1 2140 27,9 122
3 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -10 -3 -3 -0 -1 -133 611
Skogli Viktor 3 Plass 418 543
8 år SVART V v.Alm Viktor A. Valstad Bjerke Travbane 0 13/2 - 02 / 7 2100 36,5a 63
e. Skogli Flickan v. Elding P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 08/2 - 05 / 11 1609 27,3a 58
Hans Ingvald Minge /Mysen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 02/1 - 06 / 11 1609 26,4a 418
P. Midtfjeld Hans Ingvald Minge N. Westerholm Romme 0 14/12 - 06 / 12 1640 26,5a 166
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/11 - 09 / 1 1609 26,1a 385
4 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 4 Plass 424 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 20/4 - 04 / 9 1700 25,6ag 120
e. Komnes Sol v. Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 3 03/4 - 05 / 10 2100 27,8a 377
Merete Viksås /Roa A. Valstad Bjerke Travbane - 13/2 - 06 / 6 2160 dgp 823
G. Austevoll Merete Viksås O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 05 / 10 2120 31,5 g 239
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 9 2100 30,8a 484
5 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 5 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 28/3 - 07 / 8 2160 26,4 270
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 20/3 - 07 / 9 2100 27,6a 1028
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 10/3 - 05 / 10 2100 28,3a 708
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 04 / 1 2100 29,8ag 463
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 03 / 10 2100 28,6a 657
6 2019: -8 -1 -3 -2 -1 -97 500 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -7 000
Voje Diva 6 Plass 466 864
7 år SVART HP v.Alm Viktor J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 2 05/4 - 03 / 4 2100 26,7ag 16
e. Voje Frøkna v. Järvsöfaks (S) J. Eilertsen Biri Travbane 2 30/3 - 03 / 2 2100 27,2 221
Lars O. Romtveit /Skoppum P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 23/3 - 02 / 5 2160 27,8 58
V. Hop Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Bjerke Travbane 3 06/3 - 07 / 1 2140 27,9 760
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 05 / 12 2120 33,6 834
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 7 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Momarken Travbane 0 09/4 - 05 / 9 2140 31,2a 1745
e. Flåli Frøkna v. Schuvar J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 14/11 - 07 / 5 2100 33,0a 654
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 7 1609 34,5ag 263
J. Theodorsen Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Kala Landbane - 12/8 - 06 / 8 1920 dg 541
Oransje m/svart ruter og ermer B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 01 / 3 2100 34,0ag 754
8 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -11 845 2018: -18 -3 -1 -3 -6 -351 963
Hugo Bäck* (S) 8 Plass 434 641
5 år BRUN V v.H.G. Balder G. Antonsen Bjerke Travbane 0 03/4 - 05 / 7 2100 28,8a 57
e. Cola Jana Tabac* (S) v. Lex Jon G. Antonsen Biri Travbane - 02/2 - 09 / 1 2100 dg 103
Sverige G. Antonsen Bjerke Travbane 6 15/12 - 10 / 1 2100 28,2ag 309
G. Antonsen G. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 09 / 7 2100 br a 206
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 10/11 - 08 / 1 2120 26,8 141
9 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 9 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Bjerke Travbane 0 03/4 - 05 / 4 2100 28,3a 925
e. Valle Terna v. Metsgar J. Øveraasen Biri Travbane 0 22/3 - 04 / 8 2140 33,0 192
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane 0 20/3 - 07 / 1 2100 27,7a 629
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 6 13/3 - 07 / 1 2100 29,3a 680
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 5 01/3 - 01 / 10 2140 29,8 590
10 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -21 -5 -4 -2 -5 -150 824
Lykkje Tveiten 10 Plass 449 460
7 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Biri Travbane 0 14/12 - 04 / 1 2100 30,0a 87
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 10 2100 30,8a 186
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Momarken Travbane 6 11/11 - 06 / 11 2140 29,1a 284
O. Mikkelborg Edvard Lindalen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 04 / 1 2100 28,4a 53
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl C. Antonsen Biri Travbane 6 13/10 - 08 / 5 2100 28,1 116
11 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -24 500 2018: -16 -3 -1 -0 -4 -80 385
Finnskog Lux 11 Plass 326 339
10 år HUSKBRUN V v.Lome Elden L. Pedersen Biri Travbane - 22/3 - 04 / 1 2120 dg 26
e. Silje Spretta v. Pajaprins L. Pedersen Momarken Travbane 2 12/3 - 01 / 7 2180 30,7 45
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 4 08/2 - 04 / 7 1609 26,9a 135
H. Kulblik L. Pedersen Bjerke Travbane 3 23/1 - 02 / 2 2160 29,0 67
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Biri Travbane 4 11/1 - 06 / 1 1609 26,3a 46