<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V75-6
V5-2
DD-1
DON GYLLERS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 240.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-10-5 Plass : 2-10-5

1 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -2 -6 -105 000
Vetla Vinna 1609 1 Plass 187 000
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Biri Travbane 0 12/4 - 06 / 10 1609 28,3a 181
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 0 16/1 - 05 / 8 2100 31,3a 344
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Drammen Travbane 0 26/11 - 06 / 5 1700 29,2ag 29
A. Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 02 / 6 2100 31,7a 42
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Biri Travbane 1 19/10 - 02 / 5 1609 26,7a 66
2 2019: -4 -1 -1 -1 -1 -46 500 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -62 971
Rigel Øyvind 2 Plass 231 379
5 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy K. Malmin Biri Travbane 2 12/4 - 06 / 8 1609 27,6a 80
e. Rigel Snerta v. Metsgar M. Gundersen Drammen Travbane 4 04/4 - 04 / 10 2100 29,4a 107
Stall Rigel Øyvind M. Gundersen Biri Travbane 3 22/3 - 06 / 4 2100 nc a 59
M. Gundersen Heidi Moen (T) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 10 2100 29,8a 281
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame O. Kjenner Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 5 2600 29,0a 603
3 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -39 000 2018: -9 -4 -1 -3 -1 -100 148
Hadland Uri 3 Plass 207 148
8 år MØRKBR HP v.Horgen Tore C. Kjenner Bjerke Travbane 2 27/3 - 03 / 1 1609 25,8a 61
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten C. Kjenner Bjerke Travbane 1 30/1 - 05 / 4 2100 28,9a 74
Eva Holmsen-Hans Tøger Holmsen C. Kjenner Bjerke Travbane 5 14/11 - 06 / 9 2160 29,5 28
C. Kjenner Eva Holmsen C. Kjenner Momarken Travbane 1 30/10 - 02 / 4 1640 29,5a 31
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Bjerke Travbane 3 03/10 - 05 / 9 1609 27,9a 51
4 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -24 -2 -4 -3 -12 -113 000
Z.M.'s Lyntroll 4 Plass 204 000
7 år MØRKBR V v.Feseth Lynet A. Stensen Biri Travbane 3 12/4 - 06 / 6 1609 27,6a 106
e. Ulltrolla v. Perle Troll L. Kolle Biri Travbane 0 30/3 - 07 / 14 2120 27,7 1740
Rolf Settem /Bolsøya K. Johansen Biri Travbane 0 22/3 - 06 / 11 2100 nc ag 361
A. Stensen Rolf Settem I. Lamvik Biri Travbane 0 22/2 - 04 / 1 2100 35,6 395
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 6 21/12 - 01 / 6 2120 32,9 267
5 2019: -5 -0 -0 -3 -0 -22 000 2018: -15 -2 -3 -2 -5 -126 486
Haugestad Arne 5 Plass 218 600
5 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Momarken Travbane 0 09/4 - 01 / 8 2140 28,6a 129
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 3 07/2 - 05 / 5 2100 28,4a 46
Kristine Narvestad /Hemnes D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 7 2160 br g 110
L. Trudvang Kristine Narvestad D. Dalen Bjerke Travbane 3 16/1 - 05 / 6 2100 28,5a 62
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Bjerke Travbane 2 31/12 - 01 / 12 1609 29,3a 70
6 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 6 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 2 10/4 - 04 / 6 2100 26,9a 131
e. Pålsflya v. Pål Even O. Kjenner Bjerke Travbane 4 06/4 - 01 / 3 2140 28,6 39
Mona Syvertsen /Brandbu O. Kjenner Bjerke Travbane 3 27/3 - 03 / 12 1609 26,6a 214
O. Kjenner Mona Syvertsen O. Kjenner Bjerke Travbane 4 13/3 - 05 / 10 1609 27,4a 114
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 2 06/3 - 02 / 3 1609 28,3a 61
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -29 500
Lome Frikk 7 Plass 236 621
8 år SVART V v.H.G. Balder P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 27/3 - 03 / 4 1609 27,1a 502
e. Lome Lerka v. Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane 0 22/2 - 01 / 3 2100 34,3a 413
Vidar Olsen-Mette Iversen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/12 - 05 / 1 2100 32,7a 183
P. Midtfjeld Vidar Olsen Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 13/12 - 01 / 8 1700 28,9a 180
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek Å. Tengsareid Biri Travbane 4 30/11 - 01 / 3 1609 33,5a 84
8 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -9 -4 -1 -1 -1 -95 500
Åls Faksen 8 Plass 221 500
7 år MØRKBR H v.Norheim Faksen D. Dalen Bjerke Travbane 6 27/3 - 03 / 6 1609 27,2a 75
e. Griniblesa v. Grans Trygg D. Dalen Bjerke Travbane 0 13/3 - 05 / 1 1609 31,4a 46
Stig Økern /Gran D. Dalen Bjerke Travbane 1 28/2 - 06 / 2 1609 28,1a 66
D. Dalen Stig Økern D. Dalen Bjerke Travbane 0 30/12 - 04 / 7 2100 31,5a 21
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 1 19/12 - 09 / 3 1609 27,5a 20
9 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -4 -5 -1 -3 -137 000
Tintin 9 Plass 202 000
6 år MØRKBR V v.Tin Tveiten E. Høitomt Momarken Travbane 5 09/4 - 01 / 9 2140 28,5a 51
e. Horgen Huldra v. Spang Best E. Høitomt Forus Travbane 2 07/8 - 08 / 1 2040 27,3 26
Willy Salvesen /Grimstad E. Høitomt Forus Travbane 1 31/7 - 02 / 7 2040 28,1a 19
E. Høitomt Willy Salvesen E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 21/7 - 05 / 9 2140 28,2 280
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/6 - 10 / 5 2100 30,4ag 43
10 2019: -4 -0 -2 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -5 -1 -2 -53 000
Valle Tina 10 Plass 233 832
8 år SVART HP v.Briskeby Philip B. Steinseth Biri Travbane - 15/2 - 03 / 10 1609 dg a 214
e. Høiby Eldy v. Høiby Kongen B. Steinseth Bjerke Travbane - 30/1 - 03 / 9 1609 dg a 43
Viggo Aleksandersen-Sølvi Steen B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 12/1 - 02 / 5 2100 29,0a 24
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 2 30/12 - 04 / 5 2100 29,0a 183
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Drammen Travbane 0 22/12 - 03 / 10 2120 32,3 122
11 2019: -11 -0 -0 -0 -5 -19 000 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -59 725
Wik Faksen 11 Plass 123 395
6 år BRUN V v.Voje Faks E. Høitomt Drammen Travbane 0 04/4 - 02 / 5 1700 30,6ag 74
e. Marthe Røder v. Røder E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/3 - 05 / 9 2160 30,3 g 216
Rune Wilberg-Trine Wilberg M. Gundersen Bjerke Travbane 4 07/3 - 05 / 6 2100 32,5a 183
T. Solberg Rune Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 6 23/2 - 04 / 13 2160 30,1 578
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 12 1640 30,0a 437
12 2019: -5 -2 -0 -1 -0 -51 000 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -31 000
Jarli Sota 12 Plass 199 700
7 år SVART HP v.H.G. Balder V. Hop Biri Travbane 1 12/4 - 06 / 5 1609 27,3a 23
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 10 1609 30,1a 104
Ola Rusten /Eina Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 06/3 - 02 / 11 1609 28,1a 63
V. Hop Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 28/2 - 06 / 8 1609 29,2a 252
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Gundersen Biri Travbane 0 19/10 - 02 / 8 1609 30,2ag 102