<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V75-2
ATLASTORAS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 110.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-1 Plass : 7-3-1

1 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 2100 1 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane - 20/4 - 03 / 6 1700 dg a 172
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) O. Mikkelborg Drammen Travbane 2 04/4 - 02 / 9 1700 30,1ag 97
Marita Høyesveen /Ringebu O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 28/3 - 06 / 5 1640 31,0ag 25
O. Mikkelborg Marita Høyesveen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 21/3 - 05 / 1 1609 27,9a 82
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 12/3 - 04 / 9 2140 32,2a 259
2 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 2 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Bjerke Travbane 1 10/4 - 03 / 10 2160 30,2 72
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 5 20/3 - 03 / 6 2100 30,0a 147
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Bjerke Travbane 3 06/3 - 04 / 10 2100 32,0a 141
G. Austevoll Inge Brusletto G. Austevoll Bjerke Travbane 3 27/2 - 08 / 7 2140 30,4 135
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 5 15/2 - 02 / 3 2100 32,5ag 92
3 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 3 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 10/4 - 03 / 6 2160 30,4 49
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Biri Travbane 4 22/3 - 02 / 4 2100 nc ag 244
Leif Solemsli /Vang I Valdres O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 06/3 - 04 / 4 2100 dg a 140
E. Høitomt Leif Solemsli O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 27/2 - 08 / 12 2160 32,6 g 101
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Biri Travbane 2 15/2 - 02 / 8 2100 31,7a 33
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -1 -3 -5 -79 000
Riga Viktoria 4 Plass 97 000
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 0 12/12 - 05 / 9 2100 30,4a 68
e. Engsnuppa v. Eng Svarten D. Dalen Momarken Travbane 3 30/10 - 04 / 6 2160 34,3 g 122
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen D. Dalen Bjerke Travbane 3 24/10 - 04 / 12 2140 31,3 52
D. Dalen Ellen C. Koller D. Dalen Biri Travbane 4 30/9 - 03 / 3 2100 30,9ag 58
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 1 2100 30,9a 144
5 2019: -11 -0 -1 -0 -5 -24 500 2018: -19 -0 -1 -4 -7 -57 674
Skrei Stjerna 5 Plass 99 016
8 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 04 / 7 1609 35,7ag 168
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Momarken Travbane 0 28/3 - 06 / 8 1640 29,9a 208
Øystein Østre /Askim L. Østre Bjerke Travbane 5 21/3 - 05 / 3 1609 29,1a 154
E. Rennesvik Øystein Østre L. Østre Momarken Travbane - 12/3 - 04 / 4 2140 dg a 356
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek L. Østre Momarken Travbane 5 26/2 - 04 / 7 2160 32,3 265
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -4 -2 -0 -2 -88 824
Miramella 6 Plass 88 824
8 år SVART HP v.Lome Kongen K. Mathisen Bjerke Travbane 1 19/9 - 05 / 6 2140 28,8 r 34
e. Mira Malin v. Alm Viktor K. Mathisen Kala Landbane 1 12/8 - 03 / 2 1900 28,6 r 30
Stall Vitri K. Mathisen Jarlsberg Travbane 2 03/8 - 04 / 10 2120 29,7 49
A. Stensen K. Mathisen Biri Travbane 1 13/7 - 04 / 2 2100 30,2 94
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Mathisen Årjäng 2 02/7 - 06 / 7 2160 31,8 99
7 2019: -9 -1 -1 -1 -4 -56 714 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -36 210
Thess Prinsessa 7 Plass 133 701
6 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Klosterskogen Travbane 0 20/4 - 01 / 11 1700 29,4a 338
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Bjerke Travbane 5 17/4 - 08 / 9 2100 31,0ag 281
Stall Trekløveret H. Ydersbond Momarken Travbane 3 28/3 - 06 / 7 1640 28,2a 198
H. Ydersbond H. Ydersbond Drammen Travbane 6 16/3 - 05 / 5 2120 33,5 744
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Färjestad 2 09/3 - 02 / 1 2140 31,9 294
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -16 -1 -1 -0 -9 -101 583
Fakstrolla* (S) 8 Plass 102 057
4 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) P. Nilsson Årjäng - 14/4 - 05 / 2 2140 dg g 206
e. Trollfrøkna (S) v. Troll Jahn K. Lindberg Färjestad 5 10/12 - 02 / 10 2160 34,4 66
Sverige J. Persson Gävle 0 29/11 - 10 / 14 2160 33,1 g 166
K. Lindberg J. Persson Romme 5 23/11 - 01 / 12 2180 30,8 170
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit U. Eriksson Umeå 0 09/11 - 05 / 1 2140 br g 249