Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 540.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -3 -0 -2 -1 -86 000 2018: -23 -6 -3 -3 -6 -190 000
Tyri Loke 1 Plass 553 487
6 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Bjerke Travbane 5 10/4 - 05 / 9 2100 25,3a 59
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 29/3 - 01 / 5 2100 29,6a 15
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 05 / 7 1700 26,4a 26
Geir Flåten (T) J. Øveraasen Bjerke Travbane 3 13/2 - 02 / 9 2100 29,2a 99
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 08/2 - 05 / 8 1609 28,0a 43
2 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 2 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 10/4 - 05 / 1 2100 dg a 175
e. Lannem Stjerna v. Braute G. Gundersen Biri Travbane 0 30/3 - 05 / 3 2100 27,3ag 928
Horni AS-Hans Kristian Hoel E. Høitomt Biri Travbane 5 25/1 - 05 / 5 2140 28,4 67
Åsbjørn Tengsareid (T) Alf Stordal (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 16/1 - 07 / 1 2100 26,1a 323
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 6 02/1 - 06 / 10 1609 25,7a 136
3 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -55 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Prins Philip 3 Plass 485 271
10 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip D. Dalen Bjerke Travbane 6 10/4 - 05 / 4 2100 25,6a 272
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Jarlsberg Travbane 3 29/3 - 01 / 6 2100 29,9a 47
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Klosterskogen Travbane 2 24/3 - 05 / 12 1700 27,0a 45
Dag-Sveinung Dalen (T) Svein Ødegård D. Dalen Bjerke Travbane 5 13/3 - 07 / 9 2100 29,1a 306
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 04 / 2 2100 29,0a 23
4 2019: -8 -2 -2 -1 -2 -96 500 2018: -25 -4 -4 -3 -11 -227 000
Kringeland Enok 4 Plass 473 500
6 år BORKET H v.Bork Odin T. Solberg Sørlandets Travpark 2 31/3 - 06 / 12 2200 25,5 75
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 17/3 - 01 / 8 2140 28,0a 21
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Bjerke Travbane 3 13/3 - 07 / 5 2100 27,2a 46
Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Bjerke Travbane 1 27/2 - 01 / 5 2100 26,2a 62
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek B. Steine Sørlandets Travpark 1 10/2 - 04 / 8 2160 28,6 19
5 2019: -11 -1 -2 -3 -1 -78 000 2018: -23 -5 -1 -3 -6 -207 500
Sprett Odin 5 Plass 545 500
9 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 3 10/4 - 05 / 8 2100 25,0a 119
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 0 30/3 - 05 / 8 2100 26,9ag 365
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 13/3 - 07 / 12 2100 27,2a 88
Eirik Høitomt (T) Heidi Moen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 20/2 - 06 / 11 2160 28,1 183
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 3 15/2 - 05 / 6 2100 26,6a 191
6 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -25 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -9 500
Alm Sander 6 Plass 435 635
7 år BRUN H v.Slått Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/4 - 05 / 9 2100 28,4a 262
e. Alm Sandra v. Rigel Jo E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 24/3 - 05 / 10 1700 27,4a 66
Robert Kruse /Mysen L. Pedersen Bjerke Travbane 5 13/3 - 03 / 2 2140 29,0 429
Robert Kruse (A) R. Kruse Momarken Travbane 5 12/2 - 06 / 4 2160 29,3 447
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl L. Pedersen Momarken Travbane 3 05/2 - 07 / 7 2160 28,8 321
7 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -123 000 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -130 000
Best Ruggen 7 Plass 515 000
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 1 10/4 - 05 / 5 2100 24,8a 56
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane - 13/3 - 07 / 8 2100 dg a 24
Team Ruggen O. Østre Bjerke Travbane 1 20/2 - 06 / 12 2160 26,9 61
Ole Johan Østre (T) Tore Martinsen O. Østre Biri Travbane 1 15/2 - 05 / 3 2100 26,4a 30
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 6 2100 36,9 27