<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:57 V4-3
TA LØPET

Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -20 -1 -0 -3 -8 -53 000
Turbofaksen 1 Plass 105 000
6 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 08/4 - 03 / 7 2100 35,0ag 60
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 21/3 - 05 / 6 1609 28,8a 20
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 10/3 - 04 / 10 1609 29,1a 113
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 04 / 1 1609 30,1a 143
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 03 / 6 1609 30,8a 265
2 2019: -12 -3 -2 -2 -3 -97 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jentefuten 2 Plass 131 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven G. Flåten Bjerke Travbane 3 06/4 - 04 / 11 2100 28,1a 134
e. Jentami v. Elding G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 01 / 6 2100 29,1a 34
Ståle Dyngeland /Nesttun G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 10/3 - 03 / 11 2160 29,2 29
Geir Flåten (T) G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 28/2 - 06 / 2 2100 32,4 g 52
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 3 20/2 - 05 / 3 2100 31,6ag 69
3 2019: -4 -0 -0 -2 -2 -17 500 2018: -15 -2 -5 -2 -6 -94 500
Sitje Rapp 3 Plass 132 000
6 år MØRKBR V v.Rapp Best J. Undem Drammen Travbane 3 04/4 - 02 / 8 1700 30,2ag 137
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane 3 17/1 - 05 / 6 2120 32,8 107
Team Rapp J. Undem Klosterskogen Travbane 6 05/1 - 07 / 6 2100 32,2a 40
Johan Herbjørn Undem (T) Petter Hvistendahl J. Undem Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 04 / 8 2120 30,7 67
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 1 26/11 - 05 / 2 1700 30,8a 44
4 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -13 -0 -1 -0 -7 -34 000
Alvin Tyr 4 Plass 101 500
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) H. Forberg Klosterskogen Travbane 2 08/4 - 03 / 2 2100 31,0a 187
e. Ylvinblessa v. Braute H. Forberg Sørlandets Travpark 5 31/3 - 04 / 8 2180 29,5 1046
Laila Olsen /Arendal H. Forberg Sørlandets Travpark 0 21/10 - 06 / 5 2160 32,2 1037
Helene G. Forberg (A) Laila Olsen H. Forberg Sørlandets Travpark - 22/9 - 03 / 2 1609 dg a 511
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj H. Forberg Sørlandets Travpark 6 25/8 - 05 / 4 2160 30,9 871
5 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -78 000 2018: -7 -3 -1 -0 -2 -54 000
Kleppe Varden 5 Plass 132 000
4 år SVART H v.Norheim Svenn T. Erga Bergen Travpark 1 02/3 - 05 / 3 2100 30,4 23
e. Gjømle Vinni v. Elding T. Erga Forus Travbane 2 27/11 - 04 / 8 2060 33,4 21
Stall T.A.P. T. Erga Bjerke Travbane 10 09/9 - 06 / 12 2100 32,2a 1701
Tom Erga (T) T. Erga Bjerke Travbane 4 28/8 - 09 / 5 2100 27,7a 382
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl A. Erga Forus Travbane 0 07/8 - 05 / 9 2060 33,4 g 136
6 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 6 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten O. Mikkelborg Drammen Travbane 2 04/4 - 02 / 9 1700 30,1ag 97
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 28/3 - 06 / 5 1640 31,0ag 25
Marita Høyesveen /Ringebu O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 21/3 - 05 / 1 1609 27,9a 82
Olav Mikkelborg (T) Marita Høyesveen O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 12/3 - 04 / 9 2140 32,2a 259
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 2 2140 35,9 g 198
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -1 -1 -2 -7 -62 073
Sørli Odin 7 Plass 118 903
6 år RØD H v.Moe Odin A. Sjoner Leangen Travbane 0 30/7 - 05 / 1 1640 28,8a 60
e. Kvikne Blessa v. Rigel Jo A. Sjoner Leangen Travbane 4 09/7 - 04 / 3 1640 26,8a 99
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet E. Høitomt Leangen Travbane 6 23/6 - 06 / 2 2140 33,4a 64
Knut Arne Ødegaard (T) A. Sjoner Leangen Travbane 4 04/6 - 05 / 9 2160 31,0 g 254
blå m/rød bunn. A. Sjoner Leangen Travbane 7 21/5 - 03 / 11 2180 31,7 g 217
8 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -14 -1 -3 -4 -4 -76 947
Voje Eld 8 Plass 119 447
5 år SVART V v.Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 0 13/2 - 04 / 11 2160 br 147
e. Voje Lykka v. Lykkebron* V. Hop Momarken Travbane 6 27/12 - 04 / 10 2180 30,1 480
Marit Bø-Espen Bakka V. Hop Bjerke Travbane 3 12/12 - 05 / 4 2100 29,8a 57
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 21/11 - 05 / 1 2140 31,1 g 55
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 2 08/11 - 01 / 3 2100 31,1a 24
9 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -17 -1 -1 -1 -4 -50 201
Pepp Jerka 9 Plass 86 043
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld P. Buer Forus Travbane - 02/4 - 08 / 1 1600 dg a 214
e. Peppana v. Alm Svarten B. Steine Forus Travbane 0 09/2 - 01 / 14 2080 35,0 g 751
Terje Aareskjold /Sandnes M. Greve Forus Travbane 8 29/1 - 04 / 1 2040 36,3 g 187
Pål Buer (T) Terje Aareskjold G. Tollefsen Forus Travbane 0 06/1 - 07 / 3 2040 33,8ag 603
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re B. Steine Forus Travbane - 18/12 - 06 / 12 2080 dg 380
10 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 10 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 15/4 - 04 / 8 1609 29,9a 40
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 08/4 - 03 / 1 2100 31,1ag 63
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 04/4 - 02 / 11 1700 31,0a 37
Åsbjørn Tengsareid (T) Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 24/3 - 01 / 4 2100 30,0a 91
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 01 / 10 2100 31,5a 604
11 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -21 -0 -1 -2 -7 -40 000
Vik Pilen 11 Plass 107 500
9 år MØRKBR V v.Åsajerven M. Finsand Jarlsberg Travbane 7 01/3 - 01 / 2 2100 31,6 679
e. Vik Kine v. Elding M. Finsand Sørlandets Travpark 0 24/2 - 06 / 7 2180 30,4 g 295
Vidar Finsand-Bjørn Ommundsen M. Finsand Sørlandets Travpark 5 10/2 - 02 / 3 2160 31,6 g 342
Martine Finsand (A) M. Finsand Klosterskogen Travbane 3 28/1 - 03 / 4 2120 32,8 207
Svart m/grått sk.felt og belte.rekl. M. Finsand Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 02 / 1 1700 33,1a 290