<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:18 V4-4
SPAREBANK1 TELEMARKS HOPPELØP (SPORTRAPP / GRUNNLAG)
HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 600.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -20 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -264 500
Ruskeli Blesa 1 Plass 345 000
6 år SVART HP v.Tekno Odin V. Hop Momarken Travbane 4 09/4 - 05 / 2 2140 26,2a 513
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Biri Travbane 0 30/3 - 03 / 3 2100 28,4 511
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 5 24/3 - 05 / 11 1700 27,5a 128
Vidar Hop (T) Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 17/1 - 04 / 8 2120 29,9 49
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 8 1609 29,1a 363
2 2019: -8 -0 -3 -0 -2 -33 000 2018: -19 -0 -3 -3 -9 -121 780
Torpa Oda 2 Plass 352 702
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bjerke Travbane 6 27/3 - 06 / 4 2100 28,4a 205
e. Prinsessa v. Røder G. Austevoll Bjerke Travbane 2 14/3 - 07 / 8 2100 30,1a 189
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik L. Kolle Bjerke Travbane 0 06/3 - 07 / 9 2140 29,3 655
Gunnar Austevoll (T) Lovise Mohaugen V. Hop Bjerke Travbane 4 20/2 - 06 / 8 2140 29,1 589
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 2 12/2 - 01 / 10 2160 30,6 40
3 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 3 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Eilertsen Drammen Travbane 6 11/4 - 04 / 7 2100 29,6a 86
e. Storeng Silva v. Elding J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 03/4 - 05 / 1 2100 28,0a 394
Lovise Mohaugen-Knut Andresen A. Akselsen Momarken Travbane 0 23/3 - 02 / 7 2160 28,9 g 243
Adrian Solberg Akselsen (S) Lovise Mohaugen A. Akselsen Bjerke Travbane - 06/3 - 07 / 3 2140 dg 309
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Eilertsen Bjerke Travbane 3 20/2 - 06 / 2 2140 29,0 648
4 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -13 -0 -1 -3 -2 -31 000
Hovsjerka 4 Plass 381 721
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 24/3 - 05 / 3 1700 27,2a 230
e. Hovsrosa v. Spang Best K. Østerholt Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 04 / 3 2100 32,1a 448
Einar Aasen /Skien K. Østerholt Momarken Travbane 7 22/1 - 05 / 7 1640 28,7 737
Jan Rune Gaustad (T) Einar Aasen K. Østerholt Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 04 / 7 2120 30,0 710
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl K. Østerholt Sørlandets Travpark 0 16/12 - 05 / 4 2140 28,8 531
5 2019: -9 -5 -0 -1 -1 -102 000 2018: -31 -8 -3 -2 -10 -271 972
Troll Ronja 5 Plass 464 472
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 0 06/3 - 07 / 13 2160 28,8 79
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Bjerke Travbane 0 23/2 - 09 / 6 2160 31,8 g 105
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Momarken Travbane 1 12/2 - 06 / 2 2140 29,0 34
Ole Johan Østre (T) Trond Solskau O. Østre Bjerke Travbane 1 08/2 - 04 / 4 1609 26,3a 125
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane 3 22/1 - 05 / 1 1640 26,9 80
6 2019: -8 -0 -2 -0 -4 -34 000 2018: -17 -1 -1 -4 -5 -98 500
Prinsesse Sølv 6 Plass 428 000
8 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Wassberg Bergen Travpark 0 11/4 - 05 / 11 1640 27,6 135
e. Marina Lill v. Marine Svarten S. Wassberg Forus Travbane 2 26/3 - 06 / 2 2040 27,9 82
Tor Ivar Hagen /Vormedal S. Wassberg Forus Travbane 7 19/3 - 06 / 15 2080 28,3 140
Svein Ove Wassberg (T) Tor Ivar Hagen (T) E. Høitomt Bergen Travpark 6 02/3 - 09 / 8 1620 26,4 g 527
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Forus Travbane 6 09/2 - 04 / 9 2080 28,2 108
7 2019: -6 -0 -1 -2 -2 -54 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -361 550
Mine 7 Plass 510 604
6 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 7 30/3 - 03 / 10 2120 27,3 351
e. Minti v. Minpil E. Høitomt Drammen Travbane 3 16/3 - 08 / 7 2120 29,4 439
Hovel Helmen /Gran E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/2 - 09 / 7 2160 29,1 393
Eirik Høitomt (T) Hovel Helmen (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 13/2 - 06 / 5 2160 27,5 148
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Leangen Travbane 3 26/1 - 05 / 7 2180 28,1 24
8 2019: -5 -2 -1 -0 -2 -136 500 2018: -16 -3 -2 -1 -6 -179 000
Lykkje May 8 Plass 559 500
5 år SVART HP v.Norheim Svenn M. Gundersen Bjerke Travbane 4 23/2 - 09 / 8 2160 27,5 60
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin K. Djøseland Forus Travbane 1 09/2 - 04 / 10 2080 27,5 26
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 05 / 15 2140 29,0 30
Kjetil Djøseland (T) K. Djøseland Drammen Travbane 1 22/12 - 03 / 12 2140 29,1 50
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 7 2160 27,5 231
9 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 9 Plass 424 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks T. Solberg Bjerke Travbane 3 03/4 - 05 / 10 2100 27,8a 377
e. Komnes Sol v. Moe Odin A. Valstad Bjerke Travbane - 13/2 - 06 / 6 2160 dgp 823
Merete Viksås /Roa O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 05 / 10 2120 31,5 g 239
Tom Erik Solberg (T) Merete Viksås T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 9 2100 30,8a 484
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 8 2100 28,2a 389
10 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -20 000 2018: -14 -0 -4 -2 -5 -63 500
Will Lita 10 Plass 422 250
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) C. Roland Sørlandets Travpark 9 31/3 - 06 / 14 2200 26,4 394
e. Willtilla v. Braute C. Roland Sørlandets Travpark 2 17/3 - 01 / 6 2140 27,2a 188
Rudolf Roland-Caroline Roland C. Roland Sørlandets Travpark 0 24/2 - 01 / 2 2160 26,5 422
Rudolf Roland (A) C. Roland Sørlandets Travpark 4 10/2 - 03 / 1 1609 28,2a 327
lysblå m/lysgrønn hestesko og rr C. Roland Sørlandets Travpark 4 13/1 - 01 / 6 2180 29,0 365
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -1 -0 -5 -28 500
Aine G.L. 11 Plass 543 102
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) V. Tjomsland Forus Travbane 0 25/9 - 01 / 3 2040 31,3 404
e. Tangen Mari v. Lome Kongen S. Lode Forus Travbane 5 21/8 - 03 / 8 2080 27,9 149
Rose-Marie Henriksen /Borgenhaugen V. Tjomsland Bjerke Travbane 0 08/8 - 06 / 4 1640 26,8 299
Ole-Christian Kjenner (S) Rose-Marie Henriksen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 29/7 - 03 / 1 2140 25,9a 656
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek S. Wassberg Forus Travbane 2 24/7 - 02 / 1 2040 27,1 638
12 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -1 -1 -4 -3 -285 262
Haugestad Alma 12 Plass 561 262
5 år BRUN HP v.Moe Odin L. Kolle Momarken Travbane 1 04/12 - 07 / 5 2200 28,3 45
e. Mille v. Spang Best L. Kolle Bjerke Travbane 0 14/11 - 03 / 3 2140 27,9 54
Vaidas Rimsa-Justina Rimsiene L. Kolle Momarken Travbane 2 20/10 - 07 / 2 1640 25,1a 71
Lars Anvar Kolle (T) Vaidas Rimsa V. Hop Färjestad 4 22/9 - 02 / 6 2180 26,8 202
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 3 09/9 - 04 / 11 2100 26,7a 1013