Neste løp >>>
Start ca kl. 13:15 V4-1
TET LØPET

Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -8 000 2018: -12 -1 -2 -1 -1 -52 472
Rinde Rutha 1 Plass 118 472
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Drammen Travbane 0 04/4 - 02 / 3 1700 30,6a 490
e. Rosa Mi v. H.G. Balder V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/3 - 01 / 11 2100 br a 567
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 6 1640 31,8ag 407
Gunnar Austevoll (T) Kari Kristensen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 04 / 7 2140 33,3 130
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 05/1 - 07 / 4 2100 31,7a 487
2 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -23 000
B.B. Juventus 2 Plass 123 600
11 år RØD V v.Prins Juventus S. Heimdal Sørlandets Travpark 0 14/4 - 02 / 4 1660 31,1 388
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten V. Hop Drammen Travbane 6 04/4 - 02 / 2 1700 30,4a 367
Silje T. Heistad-Helge Heistad H. Holm Klosterskogen Travbane - 07/3 - 06 / 2 2100 dg a 311
Vidar Hop (T) Helge Heistad O. Østre Sørlandets Travpark 0 24/2 - 06 / 8 2180 30,7 g 383
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 7 18/2 - 05 / 1 2100 35,0 g 448
3 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -39 500
Bjønnum Jerka 3 Plass 143 500
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Gundersen Drammen Travbane 7 04/4 - 02 / 1 1700 30,5ag 290
e. Brødsjø Terna v. Elding D. Dalen Sørlandets Travpark 0 27/1 - 05 / 5 2140 33,0ag 102
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 17/1 - 05 / 4 2120 dg 196
Adrian Solberg Akselsen (S) Janne Aadna A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 05/1 - 07 / 8 2100 dg a 181
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 20/12 - 01 / 10 2100 32,9a 60
4 2019: -7 -1 -0 -2 -0 -24 000 2018: -22 -0 -4 -1 -8 -53 000
A.H. Svarten 4 Plass 98 000
5 år SVART V v.Skibber L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 08/4 - 03 / 6 2100 31,0a 93
e. Bø Katinka v. Vital Pil L. Kolle Drammen Travbane 0 04/4 - 02 / 12 1700 30,8a 305
Andres Hegna-Grethe Hegna L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 24/3 - 01 / 1 2100 29,9a 300
Lars Anvar Kolle (T) Arthur Bø (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 04 / 3 2100 33,9 g 141
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 24/1 - 02 / 4 1609 29,8a 59
5 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -28 000 2018: -6 -2 -2 -0 -2 -73 000
Grude Kalle 5 Plass 101 000
4 år LYSBRUN V v.Bork Odin E. Høitomt Momarken Travbane 1 09/4 - 02 / 5 2140 30,0a 16
e. Anna Dorotea v. Spikeld E. Høitomt Biri Travbane 1 22/3 - 02 / 7 2100 31,2ag 21
Terje Helle-Anette A. Helle G. Flåten Bjerke Travbane 2 14/11 - 01 / 1 1640 28,8 31
Eirik Høitomt (T) Terje Helle G. Flåten Bergen Travpark 4 27/10 - 04 / 1 2100 30,2 93
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 01/10 - 08 / 8 2140 32,2 38
6 2019: -7 -1 -0 -0 -2 -26 000 2018: -22 -0 -2 -6 -9 -79 500
Kilestjerna 6 Plass 138 500
5 år MØRKBR HP v.Alm Taragon J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 31/3 - 04 / 4 2180 29,6 252
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 17/3 - 03 / 1 2140 31,2 106
Stall 1.2.3. Kile J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 24/2 - 06 / 6 2180 29,7 128
Johan Kringeland Eriksen (T) Åge Jan Kile J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 18/11 - 08 / 10 2180 30,8 158
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Klosterskogen Travbane 3 01/11 - 02 / 5 1700 30,5a 20
7 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -22 -2 -2 -2 -9 -97 661
Idlava 7 Plass 114 661
7 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen K. Johansen Biri Travbane - 12/4 - 01 / 8 2100 dg a 247
e. Id Elida v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 5 31/1 - 05 / 3 2100 31,3a 85
Terese Aarlie /Hønefoss V. Hop Bjerke Travbane 4 24/1 - 02 / 1 1609 28,3a 34
Kai Johansen (T) Terese Aarlie V. Hop Bjerke Travbane 0 16/1 - 04 / 6 2100 30,3a 115
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Hop Drammen Travbane 2 22/12 - 03 / 1 2100 31,9 235
8 2019: -8 -0 -0 -3 -4 -30 000 2018: -8 -2 -3 -0 -3 -55 500
Lille Odin 8 Plass 85 500
9 år SVART V v.Moe Odin H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 3 31/3 - 04 / 2 2180 29,3 132
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 4 24/3 - 01 / 10 2100 30,0a 208
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen H. Tharaldsen Bjerke Travbane 4 06/3 - 04 / 9 2100 32,0a 116
Harry Tharaldsen (A) H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 3 10/2 - 02 / 2 2140 31,9 188
rød m/grønne ermer + reklame H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 3 27/1 - 03 / 6 2180 31,6 141
9 2019: -8 -1 -2 -0 -1 -36 000 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000
Hafell Storm 9 Plass 112 500
7 år BRUN H v.Moe Odin G. Gudmestad Forus Travbane 1 02/4 - 08 / 2 1600 27,6a 117
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars G. Gudmestad Bergen Travpark 2 14/3 - 02 / 8 2100 30,6a 25
Rune Ellingsen /Loddefjord G. Gudmestad Forus Travbane - 05/3 - 05 / 6 2040 dg a 55
Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Bergen Travpark 2 31/1 - 03 / 2 2120 30,8 22
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 4 21/1 - 02 / 6 2040 30,7ag 120
10 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -39 264 2018: -9 -0 -4 -1 -3 -45 000
Tronmar 10 Plass 135 764
7 år RØD V v.Dotterud Teddy K. Ødegaard Drammen Travbane 1 04/4 - 02 / 7 1700 30,1a 29
e. Hegglill v. Steinsvad Eld K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 21/3 - 05 / 5 1609 27,8a 26
Liv Thea Hanestad /Roverud K. Ødegaard Momarken Travbane 0 12/3 - 04 / 2 2140 32,2a 173
Henrik Kulblik (A) Liv Thea Hanestad T. Hanestad Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 03 / 4 1609 31,3a 76
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj T. Hanestad Drammen Travbane 6 26/11 - 05 / 8 1700 31,9a 212
11 2019: -9 -1 -1 -1 -4 -56 714 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -36 210
Thess Prinsessa 11 Plass 133 701
6 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Bjerke Travbane 5 17/4 - 08 / 9 2100 31,0ag 281
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Momarken Travbane 3 28/3 - 06 / 7 1640 28,2a 198
Stall Trekløveret H. Ydersbond Drammen Travbane 6 16/3 - 05 / 5 2120 33,5 744
Haakon A. Ydersbond (A) H. Ydersbond Färjestad 2 09/3 - 02 / 1 2140 31,9 294
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Momarken Travbane 6 26/2 - 04 / 10 2160 32,4 963