<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:17 V75-7
V5-5
DD-2
KLOSTERSKOGEN GRAND PRIX
KLOSTERSKOGEN GRAND PRIX
Varmblods 2100 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige minst 300.001 kr.
Premier: 250.000-125.000-60.000-30.000-15.000-(10.000) kr.
11. Løp
Orange Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -63 538 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -66 416
Target Kronos* (S) 1 Plass 2 949 610
7 år LYSBRUN V v.Raja Mirchi* (S) L. Kolgjini Momarken Travbane 7 23/3 - 10 / 10 1640 12,0a 214
e. Ebony Kronos (IT) v. Pine Chip* (US) L. Kolgjini Färjestad 0 09/3 - 07 / 2 2140 14,8a 124
Sverige L. Kolgjini Axevalla 3 16/2 - 07 / 6 2640 15,3a 747
Adrian Kolgjini (T) A. Kolgjini Hippodrome de Vincennes 0 27/1 - 07 / 1 2100 12,1a 1070
Svart, vinrødt sk.stk & ermring L. Kolgjini Jägersro 7 12/1 - 07 / 9 1640 13,0a 478
2 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -13 024 2018: -11 -1 -3 -3 -3 -484 857
Pingus Vang (DK) 2 Plass 3 140 053
12 år LYSBRUN V v.S.J.'s Photo* (US) M. Nielsen Aalborg 3 07/4 - 05 / 6 2140 14,7a 178
e. New Wonder* (US) v. Meadow Road (S) M. Nielsen Billund 3 14/12 - 06 / 2 1900 13,7a 14
Marie Søndergaard M. Nielsen Odense 3 02/12 - 05 / 1 2140 13,1a 109
Marc Bæk Nielsen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 27/6 - 06 / 6 2100 11,6a 47
Blå/grå, reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 10/6 - 05 / 15 3180 14,7 109
3 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -106 065 2018: -17 -6 -2 -1 -6 -602 968
Floris Baldwin (NL) 3 Plass 892 800
7 år BRUN V v.Passing Renka (NL) K. Malmin Åby 5 27/3 - 05 / 1 3140 15,1ag 37
e. Tanja de Bruin (NL) v. Dante Buitenzorg (NL) K. Malmin Bjerke Travbane 1 23/2 - 08 / 11 2660 14,5 36
Egil Andre Roa /Jessheim K. Malmin Bjerke Travbane 1 06/2 - 04 / 5 2100 14,6a 31
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 4 30/12 - 11 / 9 1609 12,8a 47
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 6 05/12 - 07 / 12 2100 14,1a 38
4 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -49 005 2018: -11 -3 -1 -0 -3 -350 617
Montdore* (S) 4 Plass 2 564 160
9 år FUKS H v.Love You* (FR) P. Vercruysse Hippodrome de Vincennes 4 29/3 - 03 / 2 2100 13,1a 300
e. Self Made Woman* (US) v. Self Possessed* (US) B. Goop Hippodrome de Vincennes 7 02/3 - 04 / 1 2100 12,2a 270
Sverige G. Gelormini Cagnes Sur Mer 0 01/2 - 03 / 1 2925 16,3 83
Eirik Høitomt (T) Robert Bergh (T) F. Desmigneux FRANKRIKE - 16/1 - 08 / 3 2625 dv 290
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 1 30/12 - 10 / 7 2100 13,2a 93
5 2019: -6 -2 -0 -1 -2 -151 000 2018: -15 -3 -3 -1 -4 -222 500
Jet Voice 5 Plass 1 230 500
8 år BRUN H v.Jetstile L. Kolle Momarken Travbane 1 23/3 - 05 / 15 3180 15,0 30
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 09/3 - 03 / 13 3200 15,1 66
Team Øverdal L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 18/2 - 01 / 7 2120 17,9 17
Lars Anvar Kolle (T) Jan Kristian Øverdal (B) L. Kolle Bjerke Travbane 5 19/1 - 03 / 9 2160 14,3 116
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 12/1 - 08 / 9 2100 14,6a 162
6 2019: -3 -1 -0 -1 -1 -30 500 2018: -12 -4 -2 -3 -2 -358 360
Gigant Invalley 6 Plass 1 157 269
9 år MØRKBR H v.Gigant Neo* (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 05/4 - 06 / 8 2100 12,8a 149
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 15/3 - 01 / 7 2100 16,4ag 12
Truls Desserud /Prestfoss G. Austevoll Bjerke Travbane 3 06/3 - 01 / 4 1609 13,0a 40
Gunnar Austevoll (T) Truls Desserud (A) J. Sjunnesson Åby 1 15/12 - 05 / 4 2640 13,9a 100
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 08 / 7 2100 16,3a 101
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -1 172 2018: -11 -2 -2 -1 -3 -658 811
Tripolini V.P.* (DK) 7 Plass 3 357 694
9 år SVARTBRUN V v.Archduke Kemp (S) J. Juel Odense 6 24/3 - 04 / 1 1640 14,6a 15
e. Lady Magic (DE) v. Shane Scottseth (US) P. Vercruysse Hippodrome de Vincennes 6 12/11 - 03 / 2 2850 14,0 311
Danmark J. Juel Hippodrome de Vincennes 0 05/11 - 02 / 10 2100 nc a 120
Jeppe Juel (T) J. Juel Hippodrome de Vincennes 4 19/10 - 02 / 11 2875 12,7 52
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek P. Vercruysse Hippodrome de Vincennes 2 05/10 - 02 / 9 2850 14,3 82
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -2 -0 -5 -1 672 161
Balfour* (FR) 8 Plass 3 424 681
8 år FUKS V v.Scipion du Goutier (FR) D. Locqueneux Cagnes Sur Mer - 31/12 - 08 / 1 2925 dv 23
e. Pay the Bill* (FR) v. Sancho Panca* (FR) P. Masschaele FRANKRIKE 1 10/12 - 01 / 1 2675 14,4 26
Sverige G. Gelormini Hippodrome de Vincennes 0 02/12 - 05 / 1 2850 nc 160
Robert Bergh (T) D. Locqueneux FRANKRIKE 2 21/11 - 02 / 1 2850 14,5 43
svart G. Gelormini Hippodrome de Vincennes 7 12/11 - 02 / 1 2700 13,9 31
9 2019: -8 -2 -1 -0 -4 -127 111 2018: -30 -6 -6 -6 -8 -634 525
Deep Sea Dream 9 Plass 2 475 636
11 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) T. Solberg Bergen Travpark 1 11/4 - 02 / 5 1600 11,7a 18
e. Nightlight v. Super News (US) T. Solberg Momarken Travbane 6 23/3 - 10 / 8 1640 11,8a 721
Bente Hvidsten /Alversund B. Goop Färjestad 4 09/3 - 07 / 8 2140 14,0a 371
Svein Ove Wassberg (T) Gaute Lura (T) R. Wiig Forus Travbane 2 09/2 - 03 / 12 2080 14,4 43
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. Å. Tengsareid Biri Travbane 5 02/2 - 08 / 7 2100 14,9a 45
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -5 -2 -2 -6 -524 701
Photo Lavec 10 Plass 1 814 678
7 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) T. Solberg Bergen Travpark 0 27/10 - 09 / 2 2100 br ag 82
e. Joyful Lavec (US) v. Enjoy Lavec* (S) T. Solberg Färjestad 5 22/9 - 07 / 1 2140 12,2a 214
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Bjerke Travbane 1 09/9 - 10 / 2 2100 13,7a 48
Tom Erik Solberg (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 23/8 - 09 / 2 1609 12,2a 30
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 1 04/8 - 06 / 6 2100 11,8a 142