<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:07 V75-4
V5-2
YESBOX.SE LØPET (HOPPELØP)
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 350.001 kr.
For alle 3-12-årige hopper.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -2 -0 -0 -1 -66 000 2018: -10 -0 -2 -3 -3 -46 000
Sparkling Credit 1 Plass 125 000
5 år MØRKBR HP v.Pine Chip* (US) K. Malmin Bjerke Travbane - 03/4 - 01 / 12 2100 dg a 483
e. Smart Credit (US) v. Credit Winner* (US) V. Drolsum Drammen Travbane 0 16/3 - 07 / 11 1700 16,9a 292
Team Sparkling V. Drolsum Bjerke Travbane 1 23/2 - 01 / 1 1609 15,7a 55
Vemund Madsen Drolsum (A) Aasmund Drolsum V. Drolsum Biri Travbane 5 02/2 - 04 / 7 2100 17,1a 134
Hvit m/brun sk.felt & stolp,gull ruter K. Malmin Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 04 / 3 2500 18,5a 219
2 2019: -6 -0 -2 -1 -1 -31 000 2018: -15 -3 -2 -6 -3 -90 000
S.J.'s All In All 2 Plass 121 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Caviar* (US) S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 08/4 - 05 / 7 1700 16,6a 56
e. Polca (S) v. Gigant Neo* (S) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 24/3 - 04 / 1 1700 18,0ag 15
Stall Blue Racing T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 07/2 - 05 / 10 1700 16,5a 43
Dag-Sveinung Dalen (T) Jan-Erik Kristensen T. Solberg Bjerke Travbane 2 23/1 - 03 / 10 2100 16,4a 21
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Solberg Bjerke Travbane 4 09/1 - 02 / 7 2100 15,8a 78
3 2019: -4 -4 -0 -0 -0 -66 000 2018: -17 -2 -1 -2 -4 -49 180
Sorella Rick* (S) 3 Plass 136 691
5 år BRUN HP v.Gentleman (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 08/4 - 05 / 1 1700 16,1a 25
e. Juicy Frontline (S) v. Lindy's Crown (US) E. Killingmo Biri Travbane 1 30/3 - 01 / 10 1609 16,8a 24
Sverige E. Killingmo Bjerke Travbane 1 20/3 - 09 / 7 2100 15,5a 38
Tom Erik Solberg (T) Erik Killingmo (T) E. Killingmo Biri Travbane 1 08/3 - 02 / 3 1609 15,1a 20
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Jansson Örebro P 07/12 - 14 / 6 2140 23,3 P
4 2019: -3 -2 -0 -0 -0 -56 000 2018: -12 -2 -1 -2 -3 -83 500
Muito Obrigada 4 Plass 139 500
4 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) P. Buer Sørlandets Travpark 1 09/3 - 07 / 11 2140 15,9a 65
e. Muito Bonita v. Felix Santana* (DE) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 28/2 - 02 / 9 1700 17,2a 36
Jim B. Kartevoll-Stein Grødem P. Buer Forus Travbane 2 25/12 - 03 / 3 2040 17,5a 46
Pål Buer (T) Jim B. Kartevoll F. Hamre Bjerke Travbane 0 28/11 - 06 / 6 2100 16,5a 73
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re F. Hamre Jarlsberg Travbane 6 15/11 - 04 / 6 2100 18,0a 31
5 2019: -3 -1 -2 -0 -0 -121 392 2018: -14 -5 -2 -3 -3 -44 630
Galaxy W. (NL) 5 Plass 236 226
6 år RØD HP v.Wellino Boko* (S) H. Langeweg Wolvega 2 01/2 - 05 / 2 2100 15,9a 39
e. Britt Boko (NL) v. Pearsall Hanover* (US) H. Langeweg Wolvega 2 18/1 - 01 / 2 2100 16,6a 31
Hegna Maskin AS /Stathelle H. Langeweg Alkmaar 2 29/12 - 08 / 10 2060 18,6a 38
Eirik Høitomt (T) Sigbjørn Kolnes (T) H. Langeweg Alkmaar 3 10/12 - 02 / 7 2060 18,3a 24
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Utenlandsk Alkmaar 2 19/11 - 04 / 5 2060 19,5a 24
6 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -17 000 2018: -14 -5 -0 -1 -4 -105 500
Pearl Street 6 Plass 146 500
5 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 08/4 - 05 / 6 1700 16,5a 65
e. Västerbo Mudcake (S) v. Infant Du Bossis* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane - 23/2 - 03 / 4 2140 dg 170
Stall Bacalao L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 07/2 - 05 / 1 1700 16,6a 24
Per Oleg Midtfjeld (T) Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 03/11 - 01 / 7 2140 16,6 22
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek M. Gundersen Bjerke Travbane 4 10/10 - 07 / 11 2100 15,9a 67
7 2019: -6 -1 -2 -1 -1 -41 000 2018: -17 -3 -2 -0 -4 -87 491
Onassis M.R. 7 Plass 149 491
5 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) M. Sørvik Bjerke Travbane 3 01/4 - 02 / 4 1609 13,8a 35
e. Onassis Neo (S) v. Lindy Lane* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 2 20/3 - 04 / 10 2100 15,9a 67
Arnold Søberg /Kløfta M. Sørvik Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 03 / 5 1700 16,3a 87
Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Momarken Travbane 2 26/2 - 03 / 5 2140 18,1a 42
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Jarlsberg Travbane 5 16/2 - 01 / 5 2100 18,7a 50
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -3 -1 -0 -4 -118 000
Exploitmyday 8 Plass 118 000
4 år BRUN HP v.Exploit Caf* (IT) Ø. Hegdal Forus Travbane 1 25/12 - 03 / 6 2040 17,5a 50
e. Faithfully Yours (US) v. Donerail* (US) Ø. Hegdal Forus Travbane 0 08/12 - 08 / 7 2040 16,4a 1725
Leon Larsen /Sandnes E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 21/11 - 02 / 4 2100 18,1a 22
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Hamre (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 17/10 - 10 / 1 2100 16,8a 54
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Bjerke Travbane - 03/10 - 02 / 3 2100 dg a 135
9 2019: -5 -1 -0 -2 -0 -26 000 2018: -17 -1 -2 -4 -5 -80 000
L.J.'s Sonador 9 Plass 146 500
5 år BRUN HP v.Donato Hanover* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 05 / 2 1700 16,1a 107
e. Movie Q.C. (S) v. Windsongs Legacy* (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 27/1 - 04 / 9 2140 19,1a 17
Stall We Never Learn E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 04 / 7 2100 16,9a 48
Gunnar Austevoll (T) Jørund Auråen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 04 / 5 1609 14,8a 54
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 4 12/12 - 02 / 5 2100 15,4a 116
10 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -53 500 2018: -14 -2 -1 -2 -3 -91 500
Denali 1 Plass 213 000
5 år RØD HP v.Revenue* (S) O. Mikkelborg Momarken Travbane - 23/3 - 11 / 12 2140 dg a 692
e. Delmerica (DE) v. Varenne* (IT) S. Wassberg Sørlandets Travpark 3 09/3 - 05 / 12 2140 15,6a 121
Eline Furuseth-Per Gunnar Furuseth O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 27/2 - 05 / 10 2100 16,5a 38
Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 08/2 - 06 / 8 2100 17,8a 45
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 23/1 - 05 / 9 2100 15,8a 60
11 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -50 500 2018: -18 -0 -4 -3 -9 -99 000
Ubet 2 Plass 232 500
6 år LYSBRUN HP v.Revenue* (S) J. Undem Bjerke Travbane 2 01/4 - 01 / 6 2100 15,9a 196
e. Sugarina Land v. Sugarcane Volo P. Kals Sørlandets Travpark 4 17/3 - 05 / 8 1609 15,2a 141
Team Undone P. Kals Bjerke Travbane 0 23/2 - 03 / 12 2160 16,8 208
Johan Herbjørn Undem (T) Petter Hvistendahl P. Kals Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 06 / 8 1700 15,5a 195
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek P. Kals Jarlsberg Travbane 2 12/1 - 07 / 5 2100 15,7a 468
12 2019: -8 -1 -0 -1 -3 -49 000 2018: -12 -2 -3 -1 -4 -157 500
Dreamy Queen 3 Plass 352 000
6 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 1 10/4 - 07 / 12 2100 15,4a 355
e. Queen Rhythm v. Uronometro* (IT) J. Hansen Momarken Travbane 6 23/3 - 04 / 10 2140 15,8a 369
Bjørn Brekke-Gunnvor Synnøve Brekke L. Kolle Biri Travbane 3 08/3 - 05 / 5 2100 15,8a 98
Lars Anvar Kolle (T) Bjørn Brekke J. Hansen Bjerke Travbane 6 27/2 - 06 / 12 2100 16,0a 752
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 05 / 7 2609 18,0ag 138
13 2019: -6 -0 -3 -1 -2 -113 000 2018: -7 -1 -1 -2 -0 -97 500
Balaine (DE) 4 Plass 310 248
5 år BRUN HP v.Algiers Hall (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 10/4 - 07 / 3 2100 15,9a 30
e. Mayrose v. Love You* (FR) E. Rennesvik Momarken Travbane 2 23/3 - 06 / 4 2140 14,7 73
Fredrik Holth /Granli E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 23/2 - 03 / 10 2160 16,2 62
Erlend Rennesvik (T) Kim Pedersen (T) E. Rennesvik Biri Travbane 6 02/2 - 03 / 7 2620 18,3 96
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 23/1 - 01 / 1 2100 15,0a 43
14 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -79 000 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -21 000
Gaia B.R. 5 Plass 280 000
5 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 11/4 - 02 / 8 2100 16,6a 19
e. Neshe (US) v. Malabar Man* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 05/4 - 01 / 2 2609 16,8a 248
Tor Olaf Halle /Larvik D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 28/1 - 06 / 1 1700 16,1a 57
Åsbjørn Tengsareid (T) Tor Olaf Halle (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 17/1 - 06 / 8 2100 17,2a 148
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Jarlsberg Travbane - 04/1 - 01 / 5 1609 dg a 69
15 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -23 633 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -161 808
Thai Goodwill 1 Plass 1 217 573
7 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) K. Kvasnes Momarken Travbane 5 23/3 - 03 / 1 2140 15,7a 106
e. Bether Always (US) v. Conway Hall* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane P 06/3 - 20 / 4 2140 19,4 P
Morten Langli /Oslo D. Thomain FRANKRIKE 2 02/4 - 02 / 4 2550 15,1a 35
Magnus Teien Gundersen (S) Elise Kristine Holt M. Collet Hippodrome de Vincennes 3 23/3 - 03 / 2 2200 13,5 180
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame C. Parys Cagnes Sur Mer 5 11/3 - 07 / 1 2925 15,9 180