<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:30 V75-5
V5-3
MEGAFLIS LØPET
ÅPEN KLASSE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 525.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-9.000-7.000-5.000 (7 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -8 -0 -1 -1 -3 -26 500 2018: -25 -3 -3 -4 -7 -186 000
Kemas Starlight (S) 1 Plass 469 892
8 år M.BRUN HP v.Credit Winner* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 10/4 - 06 / 3 2100 14,3a 418
e. Varna Boko (S) v. Viking's Way* (FR) D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 24/3 - 06 / 3 2100 16,2a 52
Stall Kristin & Håkon E. Høitomt Bjerke Travbane 6 13/3 - 01 / 5 1609 14,5a 74
Dag-Sveinung Dalen (T) Kristin Wattum Haugen (A) D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 01/3 - 06 / 6 2100 14,4a 78
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 08 / 5 1609 14,6a 282
2 2019: -5 -2 -0 -1 -2 -54 500 2018: -17 -2 -1 -3 -3 -81 000
Marchetti 2 Plass 507 500
7 år BRUN H v.Jetstile H. Storås Bjerke Travbane 3 20/3 - 01 / 1 2100 14,2a 89
e. Casablanca D. (DE) v. Rise And Shine (NL) H. Storås Jarlsberg Travbane 5 01/3 - 06 / 9 2100 14,5a 51
Ragnar Hagelund /Auli H. Storås Momarken Travbane 1 12/2 - 05 / 5 1640 15,1a 22
Hans Wilhelm Storås (T) H. Storås Biri Travbane 5 02/2 - 06 / 1 2100 15,5a 84
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Biri Travbane 1 11/1 - 04 / 4 2100 14,0a 83
3 2019: -4 -3 -0 -1 -0 -124 000 2018: -13 -3 -2 -2 -4 -126 000
Dream Builder 3 Plass 390 555
6 år RØDBRUN V v.Joke Face* (S) E. Høitomt Momarken Travbane 3 23/3 - 09 / 8 2140 13,7a 154
e. Elvira Arvells v. Dream Vacation* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 20/2 - 07 / 14 2160 15,6 39
Team Torp E. Høitomt Bjerke Travbane 1 13/2 - 07 / 5 2100 15,5a 40
Eirik Høitomt (T) Lars Gunnar Torp E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 06 / 10 2100 17,0a 48
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 19/11 - 06 / 12 2120 15,8 50
4 2019: -7 -0 -2 -2 -0 -40 006 2018: -17 -1 -2 -3 -6 -85 798
Fighting Joe* (S) 4 Plass 481 448
7 år SVART H v.Judge Joe* (US) T. Horpestad Färjestad 2 01/4 - 04 / 5 2640 16,3a 46
e. Forever Sunrise (US) v. Andover Hall* (US) T. Horpestad Färjestad - 09/3 - 11 / 7 2140 dv1 ag 766
Sverige T. Horpestad Åby 0 27/2 - 08 / 7 3160 16,7 g 323
Tom Horpestad (T) T. Horpestad Färjestad 2 30/1 - 04 / 8 2140 15,4a 154
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Momarken Travbane 3 22/1 - 01 / 5 2140 16,2a 57
5 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -25 000 2018: -13 -3 -1 -0 -5 -124 560
Jefferson Dotcom 5 Plass 537 940
7 år BRUN V v.Olimede* (FR) S. Werder Momarken Travbane 5 18/9 - 02 / 3 2140 16,9a 40
e. Sunshine Meadows v. J.R. Broline* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 05/9 - 08 / 12 1609 13,5a 124
Stine-Merete Gundersen-Gert Magne Gundersen C. Hande Drammen Travbane 4 11/8 - 05 / 6 2100 15,1a 35
Kristian Malmin (T) Stian Eilefsen (T) S. Werder Årjäng 2 14/7 - 01 / 9 1640 12,9a 73
Mørkblå med gul reklame/bånd A. Robertsen Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 11 / 7 1100 10,7 a 91
6 2019: -5 -1 -0 -0 -4 -80 000 2018: -9 -0 -4 -3 -0 -55 000
Frascati B.R. 6 Plass 521 500
6 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) T. Solberg Sørlandets Travpark 6 09/3 - 08 / 2 1609 13,6a 95
e. Patsy Fed (US) v. Muscles Yankee* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 16/2 - 06 / 7 1609 14,0a 98
Team Frascati T. Solberg Bjerke Travbane 6 19/1 - 07 / 8 1609 13,5a 184
Tom Erik Solberg (T) Alexander Heisholt (T) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 08 / 8 2520 19,1 87
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Heisholt Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 06 / 10 1609 14,3a 103
7 2019: -7 -0 -2 -1 -2 -38 000 2018: -12 -1 -4 -3 -2 -93 000
Spenda Muscle 7 Plass 462 500
7 år BRUN V v.Muscle Mass* (US) E. Nedrebø Forus Travbane 3 02/4 - 06 / 7 1600 13,7a 59
e. Spenda Luckygirl v. Lucky D'hilly* (FR) E. Nedrebø Forus Travbane 4 19/3 - 02 / 1 2040 13,9a 177
Maylen Lode-Stine Lode E. Nedrebø Forus Travbane 2 05/3 - 06 / 7 2040 15,2a 64
Einar Nedrebø (A) Elin Lode (T) R. Wiig Forus Travbane 0 09/2 - 09 / 3 2040 16,7a 89
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek E. Nedrebø Forus Travbane 2 21/1 - 01 / 9 1600 14,2a 64
8 2019: -8 -2 -1 -1 -2 -59 000 2018: -17 -7 -4 -3 -3 -203 438
Seaborn Titanic 8 Plass 353 438
7 år BRUN H v.Thai Tanic O. Wassberg Bergen Travpark 1 28/3 - 05 / 10 2100 16,7a 28
e. Nora Frazer v. Buvetier D'aunou* (FR) O. Wassberg Bergen Travpark 1 21/3 - 05 / 4 1600 14,3a 77
Arne Raa /Rådal O. Wassberg Bergen Travpark 4 14/3 - 06 / 3 1600 15,6a 74
Ove Wassberg (T) O. Wassberg Bergen Travpark 5 02/3 - 04 / 8 2120 17,5 46
Rød m/blå ermer, reklame O. Wassberg Bergen Travpark 3 14/2 - 06 / 8 1600 15,0a 58
9 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -59 856 2018: -16 -3 -2 -2 -7 -201 472
Darco (DE) 9 Plass 504 957
9 år BRUN V v.Joker de Rozoy (FR) P. Midtfjeld Färjestad 1 01/4 - 04 / 1 2640 16,3a 20
e. Pine Spirit (US) v. Pine Chip* (US) P. Midtfjeld Färjestad 1 25/3 - 08 / 5 2640 15,0a 42
Ottar Sætre /Nittedal P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 23/2 - 08 / 5 2640 17,3 g 173
Per Oleg Midtfjeld (T) Sigbjørn Kolnes (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 19/1 - 03 / 1 2140 15,8 189
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek I. Lamvik Momarken Travbane 8 08/1 - 08 / 6 2160 21,1 g 78
10 2019: -7 -0 -1 -2 -3 -88 980 2018: -9 -2 -2 -1 -2 -226 287
DontbreakthebankÅs* (S) 10 Plass 391 075
5 år M.BRUN V v.Break the Bank K.* (US) A. Kolgjini Åby 5 10/4 - 06 / 11 1640 11,3a 118
e. Donella Ås (S) v. Donerail* (US) A. Kolgjini Jägersro 3 13/3 - 09 / 2 2140 13,9a 36
Sverige A. Kolgjini Halmstad 0 02/3 - 09 / 4 2140 13,9a 133
Adrian Kolgjini (T) A. Kolgjini Axevalla 5 16/2 - 11 / 3 2140 15,0ag 115
Svart, vinrødt sk.stk & ermring A. Kolgjini Åby 2 06/2 - 08 / 2 1640 13,7a 25
11 2019: -4 -1 -0 -1 -1 -45 201 2018: -12 -2 -6 -1 -1 -282 212
Baxo Epice* (DK) 11 Plass 454 810
6 år BRUN V v.Trophy Catch (US) J. Juel Jägersro 1 11/4 - 03 / 1 2140 14,2a 23
e. Gipsy Dancer (DK) v. Rudolf Le Ann* (DK) J. Juel Åby 3 21/3 - 09 / 6 1640 11,8a 44
Danmark J. Juel Jägersro 5 20/2 - 08 / 7 2140 14,2a 110
Jeppe Juel (T) J. Juel Jägersro - 30/1 - 07 / 1 2640 dg a 81
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek J. Juel Åby 2 15/12 - 10 / 1 2140 13,9a 79
12 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -135 000 2018: -11 -5 -2 -3 -0 -225 014
Faust Boko (S) 12 Plass 479 716
7 år SVARTBRUN V v.Ready Cash* (FR) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 01/4 - 05 / 8 2100 15,0a 23
e. Rae Boko (S) v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Momarken Travbane 2 23/3 - 04 / 12 2140 14,6a 16
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/11 - 09 / 9 2600 15,7a 27
Magnus Teien Gundersen (S) Geir Vegard Gundersen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 17/11 - 08 / 8 2100 13,4a 202
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Momarken Travbane 1 04/11 - 06 / 10 2140 16,3a 15