<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:10 V65-6
V5-3
DD-2
DUESTIEN SPILL OG KIOSKS LØP
DELINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 50.000 - 400.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -1 -1 -0 -2 -41 000 2018: -15 -4 -0 -3 -3 -127 718
Draco Braz Minto 1 Plass 250 304
5 år BRUN V v.Nu Pagadi* (DE) V. Hop Bjerke Travbane 0 03/4 - 06 / 6 2600 17,1a 77
e. M.T. Big Applegirl (S) v. Pine Chip* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 10/3 - 06 / 2 2609 17,7a 116
Ove Hellekås /Hørte V. Hop Bjerke Travbane 4 23/2 - 07 / 7 1609 13,5a 283
Vidar Hop (T) Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Forus Travbane 4 09/2 - 07 / 7 2040 15,9a 164
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 1 17/1 - 03 / 2 2140 17,0a 23
2 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -60 000 2018: -17 -3 -4 -3 -5 -167 491
Make Me 2 Plass 410 491
7 år BRUN HP v.Make It Happen (US) T. Solberg Bjerke Travbane 4 03/4 - 03 / 2 2100 14,9a 114
e. Sceptre Boko (S) v. Alf Palema* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 2 27/3 - 04 / 9 2100 15,4a 27
Stall Precise A. Akselsen Bjerke Travbane 2 27/2 - 06 / 11 2100 15,4a 73
Tom Erik Solberg (T) Alexander Heisholt (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 01/2 - 06 / 9 2100 15,3a 137
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 23/1 - 07 / 10 2100 14,8a 249
3 2019: -5 -1 -1 -0 -1 -27 000 2018: -19 -1 -6 -3 -6 -110 148
Zeen av Ekbacka (S) 3 Plass 304 572
8 år BRUN V v.Olimede* (FR) A. Akselsen Momarken Travbane 0 09/4 - 06 / 4 2140 15,6a 300
e. Memory of Rags (S) v. Shan Rags A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 06 / 8 1609 13,7a 102
Laila Thue /Steinsholt A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/3 - 06 / 5 1609 13,9a 161
Adrian Solberg Akselsen (S) Laila Thue (A) A. Akselsen Biri Travbane 1 08/3 - 05 / 3 2100 15,7a 41
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Sørlandets Travpark 2 24/2 - 04 / 8 2140 14,3a 37
4 2019: -11 -0 -0 -2 -3 -38 000 2018: -20 -2 -1 -4 -6 -199 000
Lightning 4 Plass 365 000
7 år RØD HP v.Gentle Star* H. Hagen Bergen Travpark 0 11/4 - 06 / 11 2120 18,3 176
e. Leca S. v. Lasting Tribute (US) H. Hagen Forus Travbane 5 26/3 - 03 / 7 2040 16,7a 559
Harald Inge Hagen /Avaldsnes T. Solberg Bergen Travpark 5 02/3 - 10 / 5 2600 18,1 43
Harald Inge Hagen (A) D. Dalen Bjerke Travbane 0 20/2 - 07 / 13 2160 16,2 144
Blå m/hvite ermer, hvit kule med HIH D. Dalen Bjerke Travbane 3 13/2 - 07 / 10 2100 15,9a 139
5 2019: -8 -3 -0 -1 -1 -55 500 2018: -15 -3 -3 -0 -5 -111 000
Lady Lara 5 Plass 255 500
5 år BRUN HP v.Viking Frecel O. Østre Sørlandets Travpark 4 31/3 - 03 / 5 1609 14,1a 65
e. Lovely Lady v. Hr. Siem (DK) V. Hop Bjerke Travbane 1 13/3 - 09 / 4 2100 16,4a 24
Janne Rahd /Sandefjord Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 05 / 10 1609 14,5a 143
Åsbjørn Tengsareid (T) Lars M. Søvik (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 06 / 6 1700 18,2ag 40
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Bjerke Travbane 0 16/1 - 01 / 6 1609 15,5a 88
6 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -64 500 2018: -15 -1 -2 -1 -7 -79 500
The Trooper 6 Plass 393 261
9 år MØRKBR V v.Quite Easy (US) E. Nedrebø Forus Travbane 7 26/3 - 03 / 11 2040 16,9a 87
e. Atlantica (DE) v. L.V.Glory Bound* (US) E. Nedrebø Bergen Travpark 2 02/3 - 10 / 2 2600 17,7 91
Tor Inge Skretting /Kleppe E. Nedrebø Forus Travbane 1 19/2 - 04 / 1 2040 15,6a 203
Einar Nedrebø (A) Geir Stangeland (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 6 09/2 - 03 / 6 2060 15,8 512
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek E. Nedrebø Forus Travbane 5 29/1 - 06 / 6 2550 17,5a 176
7 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -29 000 2018: -18 -9 -3 -2 -2 -249 032
Cool Canadian (S) 7 Plass 347 153
5 år BRUN V v.From Above* (S) D. Dalen Momarken Travbane 0 09/4 - 06 / 9 2140 16,5a 96
e. Athena Sund (S) v. Scarlet Knight* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 6 12/12 - 07 / 6 2100 14,9a 79
Stall S&M og Stall Cool Canadian T. Solberg Bjerke Travbane 3 28/11 - 09 / 3 2600 15,0a 107
Dag-Sveinung Dalen (T) Margrethe Nilsen D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 08/11 - 06 / 11 1700 14,8a 25
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bergen Travpark 1 27/10 - 01 / 6 2100 15,3a 20
8 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -13 500 2018: -22 -0 -3 -5 -7 -80 000
Swinging Face (DK) 8 Plass 277 634
10 år BRUN V v.Varenne* (IT) R. Hop Bergen Travpark 4 04/4 - 05 / 1 2100 17,0ag 430
e. Erato F.R. (FR) v. Workaholic (US) R. Hop Bergen Travpark 6 21/3 - 04 / 5 2120 20,4 g 344
Paal Terje Hamre /Bergen M. Gjermundrød Bergen Travpark 0 31/1 - 04 / 9 2140 18,2 368
Eirik Høitomt (T) Paal Terje Hamre M. Gjermundrød Bergen Travpark 0 24/1 - 06 / 8 2140 18,0 354
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gjermundrød Bergen Travpark 5 10/1 - 07 / 1 2100 16,9a 70
9 2019: -9 -2 -0 -3 -2 -55 000 2018: -25 -3 -6 -2 -8 -144 500
Garfieldz Prinze (S) 9 Plass 344 944
8 år SVART V v.San Pellegrino* (US) J. Landaas Bergen Travpark 1 04/4 - 04 / 1 2100 14,7 329
e. Petite d'Aunou (S) v. Defi D'aunou* (FR) J. Landaas Bergen Travpark 3 28/3 - 05 / 9 2100 17,2a 364
Paal Terje Hamre /Bergen H. Høyland Bergen Travpark 3 21/3 - 01 / 6 2140 17,1 171
Kristine Kvasnes (T) Paal Terje Hamre J. Landaas Bergen Travpark 3 14/3 - 06 / 4 1600 15,4a 464
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek J. Landaas Bergen Travpark 8 14/2 - 06 / 10 1600 15,5a 284
10 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 10 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 6 24/3 - 06 / 9 2100 17,0a 448
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) M. Berdalen Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 05 / 6 2100 17,9a 179
Lise Therese Halvorsen /Seljord M. Berdalen Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 06 / 4 1609 15,1a 1551
Malene Berdalen (T) Lise Therese Halvorsen M. Berdalen Klosterskogen Travbane 4 07/2 - 01 / 3 2100 17,6a 473
Sort m/hvitt felt+ermri.orange søm+rek M. Berdalen Klosterskogen Travbane 5 28/1 - 01 / 1 2100 17,9a 228
11 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -20 000 2018: -6 -0 -1 -2 -0 -20 000
Rebella Mystic L. 11 Plass 385 500
6 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) J. Undem Bjerke Travbane 2 01/4 - 05 / 3 2100 15,5a 241
e. Mystical News v. Super News (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 2 07/3 - 05 / 6 1700 15,5a 99
Petter Hvistendahl-Birgit Hvistendahl J. Undem Klosterskogen Travbane - 26/7 - 04 / 3 1700 dg a 31
Johan Herbjørn Undem (T) Petter Hvistendahl H. Holm Klosterskogen Travbane - 24/5 - 06 / 8 1700 dg a 169
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek H. Holm Klosterskogen Travbane 3 10/5 - 06 / 5 2100 16,1a 74
12 2019: -8 -1 -0 -0 -2 -20 500 2018: -16 -1 -0 -0 -6 -35 000
Doremi (S) 12 Plass 319 553
10 år M.BRUN HP v.Thai Tanic A. Andersen Jarlsberg Travbane 5 08/4 - 03 / 12 1609 14,0a 546
e. Super Mollie (S) v. Super Arnie* (US) A. Andersen Jarlsberg Travbane 5 29/3 - 06 / 4 1609 14,0a 313
Anette Larsen /Våle A. Andersen Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 05 / 2 1700 15,5a 290
Anders Andersen (T) A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 05 / 1 2100 17,0a 593
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Bjerke Travbane 0 08/2 - 06 / 6 2100 18,3a 558