<<< Forrige løp
Start ca kl. 20:40 V5-5
CIRKLE K NENSET/TELEMARKSVEIENS LØP SPORTRAPP / GRUNNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 300.001 - 800.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -16 -3 -4 -3 -4 -163 000
Frier Birk 1 Plass 337 000
7 år BRUN V v.Lome Elden A. Frønes Sørlandets Travpark 5 17/3 - 01 / 2 2140 29,0a 98
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) A. Frønes Klosterskogen Travbane 4 07/3 - 02 / 8 2100 28,8a 32
Lene Gravklev Wiik-Ole Oddvar Wiik A. Frønes Drammen Travbane - 22/12 - 09 / 12 2100 dg a 57
Anette Frønes (A) Lene Gravklev Wiik A. Frønes Bjerke Travbane 6 15/12 - 06 / 10 2100 27,5a 91
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Leangen Travbane 2 24/11 - 06 / 12 2140 28,5a 35
2 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 2 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 10/4 - 05 / 1 2100 dg a 175
e. Lannem Stjerna v. Braute G. Gundersen Biri Travbane 0 30/3 - 05 / 3 2100 27,3ag 928
Horni AS-Hans Kristian Hoel E. Høitomt Biri Travbane 5 25/1 - 05 / 5 2140 28,4 67
Eirik Høitomt (T) Alf Stordal (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 16/1 - 07 / 1 2100 26,1a 323
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 6 02/1 - 06 / 10 1609 25,7a 136
3 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -6 000
Gurifax 3 Plass 517 000
12 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 6 24/3 - 05 / 2 1700 27,6a 286
e. Kos Jenta v. Troll Jahn D. Dalen Bjerke Travbane 0 08/2 - 05 / 10 1609 29,8a 147
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein M. Sørvik Momarken Travbane 0 22/1 - 05 / 11 1660 28,0 1947
Elsie Hafskjold (A) Jo Oxhovd Svalesen L. Nygård Biri Travbane 0 13/10 - 02 / 2 1600 35,3 g 636
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 03 / 1 1700 31,9ag 1868
4 2019: -8 -3 -2 -1 -1 -129 000 2018: -13 -3 -1 -2 -0 -317 200
Brenne Banker 4 Plass 578 200
5 år SVART H v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 2 10/4 - 05 / 6 2100 24,9a 18
e. Brenne Vinni v. Lome Elden V. Hop Biri Travbane 4 30/3 - 05 / 12 2100 26,7ag 46
Stig Flaata /Tinn Austbygd V. Hop Bjerke Travbane 1 13/3 - 07 / 11 2100 26,8a 54
Vidar Hop (T) Frode Hamre (T) V. Hop Forus Travbane 0 09/2 - 08 / 4 2040 br g 85
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 16/1 - 07 / 7 2100 25,5a 22
5 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 5 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Gaustad Bjerke Travbane 0 06/3 - 07 / 15 2160 28,5 g 236
e. Hjelset Edda v. Elding J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 24/2 - 01 / 3 2160 26,5 76
Team Hest J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 18/2 - 06 / 1 1700 28,4a 921
Dag-Sveinung Dalen (T) Rita Kaasa M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 06 / 7 2100 31,1 g 378
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 05 / 12 2100 29,4a 407
6 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -19 500 2018: -20 -0 -0 -2 -5 -30 491
Tallas 6 Plass 676 491
12 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Drammen Travbane 0 16/3 - 03 / 11 2100 30,1ag 839
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Jarlsberg Travbane 4 10/3 - 01 / 3 2100 28,3ag 220
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 10/2 - 03 / 4 1609 28,0a 121
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Bjerke Travbane 5 19/1 - 06 / 4 2660 27,9 638
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 0 22/12 - 06 / 7 2540 28,8 g 822
7 2019: -4 -1 -0 -0 -0 -18 000 2018: -23 -5 -2 -3 -6 -242 000
Eikfaksen 7 Plass 724 932
6 år SVART V v.Moe Odin G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 14/4 - 04 / 6 2180 27,1 36
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 03/4 - 07 / 8 1609 24,3a 197
Stall Eikfaksen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 10/3 - 01 / 7 2100 28,5ag 26
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Hamre (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 10/2 - 03 / 5 1609 27,6a 34
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv F. Hamre Bjerke Travbane 0 30/12 - 06 / 8 2100 br ag 392
8 2019: -8 -1 -2 -2 -1 -49 500 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -29 000
Røster 8 Plass 781 000
11 år BRUN H v.Røste Bo* (S) Ø. Hegdal Forus Travbane 1 26/3 - 06 / 7 2060 26,9 56
e. Rappspika v. Spikeld Ø. Hegdal Forus Travbane 5 19/3 - 01 / 4 2080 26,4 157
Kåre Refsland & Team Røster P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 09/3 - 09 / 5 2140 25,1ag 485
Åsbjørn Tengsareid (T) Kåre Refsland J. Eriksen Forus Travbane P 19/2 - 20 / 5 2060 28,2 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Ø. Hegdal Forus Travbane - 15/1 - 07 / 3 2060 dg 112
9 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -43 500 2018: -18 -5 -6 -1 -4 -355 500
Vetle Petter 9 Plass 729 500
7 år BRUN H v.H.G. Balder A. Røren Biri Travbane 5 30/3 - 09 / 2 3100 28,9 114
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Drammen Travbane 2 16/3 - 03 / 1 2100 27,5a 284
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 5 10/3 - 01 / 6 2100 28,3a 57
Arnt-Sverre Røren (A) A. Røren Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 07 / 10 1609 26,7ag 148
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Bjerke Travbane 6 30/12 - 06 / 4 2100 27,7a 107