<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:47 V65-5
V5-2
DD-1
LANGANGEN MATS LØP

Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -12 750 2018: -8 -3 -2 -1 -2 -78 000
Åse Elden 1 Plass 303 750
8 år GRÅ H v.Lome Elden T. Erga Forus Travbane - 02/4 - 05 / 10 1600 dg a 62
e. Stumne Glad v. Frigg Mollyn T. Karlsen Sørlandets Travpark 4 25/8 - 03 / 4 2160 29,1 33
Alf Thu Salte /Bryne T. Karlsen Forus Travbane 2 14/8 - 01 / 3 2040 27,7 30
Tom Erga (T) T. Karlsen Sørlandets Travpark 1 29/7 - 06 / 1 2140 27,7a 35
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Karlsen Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 08 / 15 2140 27,0 g 164
2 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -13 000 2018: -8 -2 -1 -0 -2 -47 000
Vital Sjanell 2 Plass 259 000
11 år BRUN HP v.Elding O. Gjeruldsen Sørlandets Travpark 0 31/3 - 01 / 10 2160 30,5 878
e. Vital Prinsessa v. Norprins* V. Hop Sørlandets Travpark 5 09/3 - 04 / 10 2140 27,1a 213
Marita Johansen /Froland D. Dalen Sørlandets Travpark 5 24/2 - 03 / 8 2160 27,7 292
Ove Sigmund Gjeruldsen (A) Marita Johansen D. Dalen Sørlandets Travpark 7 03/11 - 04 / 12 2180 28,1 198
Mørkblå m/hvite ermer,røde kanter V. Hop Biri Travbane 0 13/10 - 05 / 2 2100 27,8a 96
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -3 -0 -8 -92 000
Brenne Balder 3 Plass 260 500
12 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 26/12 - 05 / 8 2100 28,9a 219
e. Gullterna v. Haakesjur K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 6 20/12 - 03 / 7 2100 30,4ag 37
Reidar Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Momarken Travbane 5 11/12 - 03 / 3 2160 30,3 g 64
Knut Arne Ødegaard (T) Line Marie Andersen (R) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 01 / 8 2100 28,0a 144
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 12 2100 30,8a 117
4 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -28 000 2018: -16 -2 -0 -1 -4 -63 500
Komnes Molla 4 Plass 194 500
6 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Bjerke Travbane 6 06/4 - 01 / 9 2140 28,9 194
e. Komnes Sol v. Moe Odin J. Gaustad Bjerke Travbane 3 06/3 - 02 / 9 1609 28,3a 54
Stall Eldo J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 28/2 - 06 / 6 2120 30,5 943
Hans Chr. Holm (T) Jan Rune Gaustad (T) R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 03 / 9 2140 35,2 r 882
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl I. Lamvik Bjerke Travbane 0 23/1 - 02 / 1 2140 32,7 192
5 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 5 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen G. Austevoll Drammen Travbane 4 11/4 - 04 / 6 2100 29,4a 54
e. Gylden Rappa v. Kal Luis G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 29/3 - 05 / 8 2100 27,5a 181
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Drammen Travbane 6 16/3 - 06 / 3 2500 31,5ag 941
Jan Inge Drageset (A) J. Dahl Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 01 / 4 2120 br g 678
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Sørlandets Travpark 0 10/2 - 04 / 6 2160 30,6 341
6 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -15 000 2018: -8 -0 -1 -1 -4 -34 000
Ty Svarten 6 Plass 233 000
9 år SVART V v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 09/1 - 06 / 7 2100 27,4a 175
e. Alm Robyn v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 26/12 - 05 / 7 2100 27,5a 51
Anette S. Holtan-Stian Holtan Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 16/12 - 09 / 7 2140 28,1a 379
Åsbjørn Tengsareid (T) Anette S. Holtan D. Dalen Momarken Travbane 6 02/10 - 04 / 11 1640 29,7a 117
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 03/6 - 06 / 6 2140 28,5a 51
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -2 -0 -4 -219 386
Lykkje Birk 7 Plass 285 386
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 0 16/2 - 09 / 10 2609 32,1a 69
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten V. Hop Jarlsberg Travbane - 01/2 - 01 / 4 2100 dg a 20
Jorunn Svensson-Tom Svensson V. Hop Bjerke Travbane 5 15/12 - 06 / 6 2100 27,0a 66
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Forus Travbane 2 08/12 - 02 / 6 2080 28,9 94
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 17/11 - 02 / 5 2100 28,7a 17
8 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -6 -0 -1 -2 -0 -20 368
Ty Venn 8 Plass 242 868
7 år MØRKBR V v.H.G. Balder D. Dalen Sørlandets Travpark 0 09/3 - 02 / 4 2180 29,4 137
e. Alm Robyn v. Braute G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 28/2 - 01 / 2 1700 26,8a 468
Stall S & M G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 01 / 5 2100 br a 174
Gunnar Austevoll (T) Margrethe Nilsen D. Dalen Biri Travbane 0 08/6 - 01 / 7 2100 br a 620
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Robertsen Bjerke Travbane 0 02/5 - 04 / 8 2180 32,7 175
9 2019: -6 -3 -1 -0 -2 -90 250 2018: -13 -3 -1 -1 -3 -75 850
Harald 9 Plass 248 100
6 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 1 27/3 - 03 / 8 1609 25,8a 33
e. Haralds Linnea v. Lykkefot O. Østre Bjerke Travbane 1 13/3 - 05 / 6 1609 26,3a 38
Stall AnBeRa O. Østre Bjerke Travbane 5 20/2 - 02 / 6 2100 28,1a 26
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) O. Østre Bjerke Travbane 2 30/1 - 05 / 7 2100 28,9a 35
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 06 / 6 1609 25,9a 24
10 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -42 000 2018: -10 -2 -1 -0 -3 -46 000
Sølv Gutt 10 Plass 191 000
8 år RØDBRUN V v.Bork Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 05/4 - 05 / 5 1609 27,8ag 43
e. Kraftsol v. Alm Svarten T. Solberg Bjerke Travbane 0 13/3 - 05 / 9 1609 29,6ag 159
Sissil Pedersen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 28/2 - 06 / 3 2120 31,5 g 57
Tom Erik Solberg (T) Sissil Pedersen T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 06 / 1 1700 29,5a 71
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Sørlandets Travpark 0 06/10 - 01 / 7 2160 br g 129
11 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -47 500 2018: -26 -0 -5 -5 -10 -111 500
Hellestvedt Trym 11 Plass 292 400
7 år SVART V v.Voje Faks E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 05 / 1 2100 27,3a 48
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin E. Høitomt Drammen Travbane 4 16/3 - 06 / 9 2500 31,2a 185
Kirstine Barth /Herre E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 07/3 - 02 / 7 2100 28,0a 49
Eirik Høitomt (T) Jostein Barth (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 28/2 - 01 / 4 1700 27,0a 93
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 18/2 - 05 / 11 2140 31,7 g 160
12 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -51 000
Ånei 12 Plass 299 858
9 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 5 06/4 - 01 / 10 2160 27,8 140
e. Polar Fortuna v. Braute D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 29/3 - 05 / 7 2100 27,2a 268
Sonja Hansen /Hokksund D. Dalen Drammen Travbane 0 16/3 - 06 / 8 2500 31,7a 377
Dag-Sveinung Dalen (T) Sonja Hansen D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/2 - 09 / 5 2160 29,7 638
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 01/2 - 01 / 2 2100 29,1a 154