Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1
ROLF GROHS MASKINENTREPRENØR AS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -0 -2 -3 -17 000
Wik Stjerna 1 Plass 50 000
5 år SVART HP v.Norheim Svenn J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 29/3 - 04 / 9 1609 29,1a 133
e. Marthe Røder v. Røder J. Hansen Bjerke Travbane 0 21/3 - 06 / 1 2100 35,3ag 79
Børre Larsen-Hege Rollstad J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 03 / 12 2120 36,2 119
Joakim Hansen (S) Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Sørlandets Travpark 0 25/8 - 05 / 1 2140 31,9 335
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 13/8 - 03 / 12 2100 31,1a 325
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -20 000
Land Mann 2 Plass 39 000
5 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Klosterskogen Travbane - 17/1 - 03 / 5 2100 dg 94
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Momarken Travbane - 27/12 - 04 / 1 2140 dg 760
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 09/12 - 04 / 8 2100 34,5a 111
Dag-Sveinung Dalen (T) Hans Landsverk D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 02 / 1 2100 33,3a 85
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 9 2120 36,3 153
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -9 -0 -2 -2 -3 -34 500
Mo Oda 3 Plass 48 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane 4 09/1 - 04 / 5 2140 33,2 79
e. Schudona v. Spikeld H. Holm Bjerke Travbane 2 30/12 - 01 / 1 2140 33,5 g 93
Monica Borge-Knut-Erik Moe H. Holm Biri Travbane 0 21/12 - 02 / 1 2100 33,5a 42
Eirik Høitomt (T) Monica Borge H. Holm Drammen Travbane 0 04/12 - 04 / 7 2100 34,4a 142
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 03 / 3 2100 32,2 206
4 2019: -13 -1 -3 -2 -4 -72 817 2018: -4 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sæther Lomen 1 Plass 88 817
4 år SVART H v.Lome Elden A. Blihovde Bergsåker 6 03/4 - 04 / 4 2160 29,7 99
e. Hornnes Tiril v. Pålex K.* (S) O. Østre Bjerke Travbane 7 27/3 - 05 / 4 2140 30,6 g 33
Arve G. Blihovde /Svingvoll O. Østre Bjerke Travbane 2 20/3 - 02 / 4 2160 29,3 136
Tom Erik Solberg (T) Arve G. Blihovde (A) O. Østre Momarken Travbane 4 12/3 - 07 / 5 2160 32,9 g 101
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Blihovde Biri Travbane 5 22/2 - 03 / 7 2120 34,2 72
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -9 000
Tangen Tora 2 Plass 86 253
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Momarken Travbane 6 11/11 - 02 / 6 1660 32,3 123
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk V. Hop Bjerke Travbane 6 31/10 - 09 / 1 1640 30,5 187
Bjørn-Vidar Rød-Asbjørn Rød V. Hop Momarken Travbane 0 20/10 - 01 / 6 2180 32,0 g 106
Gunnar Austevoll (T) Bjørn-Vidar Rød K. Johansen Drammen Travbane 0 04/10 - 04 / 6 1700 30,3a 175
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 10 1700 30,2a 158
6 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -15 -2 -0 -1 -9 -59 000
Hippoline 3 Plass 70 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 08/4 - 05 / 7 2100 31,8ag 185
e. Troll Molly v. Spang Best D. Dalen Momarken Travbane 5 29/11 - 02 / 6 2140 35,3ag 51
Ine Elisabeth Dahl /Skien T. Solberg Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 3 2140 32,9 g 76
Svein Ove Wassberg (T) Ine Elisabeth Dahl (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 02 / 1 2140 31,4 14
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 03 / 15 2140 32,5 g 32
7 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -17 -1 -1 -1 -8 -44 000
Gyri Jerven 4 Plass 66 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane 0 07/3 - 01 / 2 2100 32,1ag 250
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 18/2 - 03 / 8 2120 34,1 g 88
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Drammen Travbane 0 13/12 - 03 / 10 2100 35,0a 26
Vidar Hop (T) Olav Kaasin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 04 / 3 2100 33,5 g 164
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 5 22/11 - 03 / 3 2100 31,3a 97
8 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -42 000
Jæger N.A. 5 Plass 104 500
6 år BRUN V v.Wik Stjernen B. Larsen Drammen Travbane 5 04/4 - 02 / 10 1700 30,3a 458
e. Buer Dina v. Elding B. Larsen Klosterskogen Travbane 0 24/3 - 01 / 8 2100 30,6ag 514
Inger Nygård-Øyvind Aske Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 6 1700 32,1ag 151
Åsbjørn Tengsareid (T) Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 15/11 - 05 / 11 1609 dg a 188
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 02/11 - 08 / 2 2609 dg a 28
9 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -26 000 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -45 000
Bjørnemyr Tore 6 Plass 71 000
4 år LYSBRUN H v.Horgen Tore G. Gundersen Bjerke Travbane 2 03/4 - 04 / 7 2160 28,9 22
e. Bjørnemyr Fresa v. Moe Odin G. Gundersen Momarken Travbane 1 26/2 - 07 / 4 2160 31,3 27
Stall Tore På Sporet G. Gundersen Bjerke Travbane 6 21/11 - 01 / 9 2160 34,9 g 44
Adrian Solberg Akselsen (S) Andreas Opheim (T) G. Gundersen Biri Travbane 2 16/11 - 03 / 12 2120 32,3 409
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Gundersen Bjerke Travbane 2 24/10 - 09 / 8 2160 33,0 40
10 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -15 000 2018: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000
Eiklands Faks 7 Plass 55 000
6 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Sørlandets Travpark 6 17/3 - 07 / 6 2180 32,8 191
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Klosterskogen Travbane 6 28/2 - 04 / 6 2120 33,4 g 46
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Sørlandets Travpark 3 24/2 - 06 / 2 2140 30,0 265
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Klosterskogen Travbane 7 18/2 - 03 / 10 2120 34,2 g 748
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane - 07/2 - 03 / 9 2120 dg 500
11 2019: -4 -2 -1 -1 -0 -66 904 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -32 419
Lygna Gutten 8 Plass 99 323
5 år SVART V v.Åsajerven K. Ødegaard Romme 2 29/3 - 02 / 5 1640 30,1a 21
e. Lygna Larsi v. Elding K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 06/3 - 04 / 12 2100 31,9a 161
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Momarken Travbane 3 05/2 - 03 / 12 2180 32,2 59
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Färjestad 1 21/1 - 03 / 1 2140 32,8 40
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Färjestad 1 05/11 - 08 / 1 2140 33,9 64
12 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000 2018: -9 -6 -1 -0 -1 -116 472
Kaptein Kuling 1 Plass 140 472
6 år RØD V v.Stiv Kuling J. Gaustad Bjerke Travbane 4 06/4 - 04 / 12 2100 28,1ag 42
e. Kapfrøkna v. Järvsöfaks (S) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 24/3 - 01 / 12 2100 29,2a 21
Stall Eldo J. Gaustad Bjerke Travbane 1 12/12 - 05 / 5 2100 29,2ag 16
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Momarken Travbane 1 04/12 - 02 / 7 2140 31,7a 13
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bergen Travpark 1 27/10 - 02 / 10 2120 30,9 15