<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:35 V65-6
DD-2
HØYFJELL CHAROLAIS AS LØPET (POENG SPESIAL)
POENG SPESIAL
Varmblods 1640 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 360.000 kr. Også for 3-12-årige høyest 485.000 kr med høyest 250 poeng.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -5 843 2018: -15 -1 -1 -2 -6 -63 036
Walker Jade* (S) 1 Plass 271 059
8 år BRUN V v.Couch Doctor (US) P. Nilsen Årjäng 5 07/4 - 07 / 5 1640 12,8a 340
e. Nimble Fax* (DK) v. Malabar Circle Ås* (S) P. Nilsen Bjerke Travbane 0 28/2 - 04 / 3 2100 15,7a 93
Sverige P. Nilsen Momarken Travbane 7 22/1 - 06 / 3 1640 15,5a 31
Per Ludvig Nilsen (T) A. Valstad Momarken Travbane 1 11/12 - 06 / 3 2140 18,2a 29
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Bjerke Travbane 4 27/11 - 05 / 8 1609 13,8a 128
2 2019: -9 -0 -1 -0 -6 -29 000 2018: -18 -0 -2 -5 -9 -74 868
Noir Sun 2 Plass 315 368
7 år SVART H v.Ens Snapshot (US) C. Antonsen Drammen Travbane 4 11/4 - 01 / 5 2100 15,8ag 103
e. Poa Noir v. Staro Showbiz (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/3 - 04 / 4 2100 15,6a 99
Eirik Djuve /Sola C. Antonsen Momarken Travbane 4 12/3 - 06 / 8 2140 16,9a 785
Cato Antonsen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 28/2 - 04 / 5 2100 15,3a 237
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane 7 05/2 - 04 / 8 2140 17,8a 157
3 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -1 421 2018: -9 -1 -2 -0 -1 -24 353
Viktor på Knecken* (S) 3 Plass 425 376
12 år BRUN V v.Fill V. (CA) A. Bood Örebro - 04/4 - 07 / 10 2100 dg ag 1310
e. Haidi Ports (S) v. Little Devil (US) K. Oscarsson Eskilstuna 0 11/3 - 08 / 2 1640 17,9 g 354
Sverige N. Benzon Axevalla 0 25/2 - 09 / 2 2140 16,9a 653
Eirik Høitomt (T) Jeanette Skyman A. Bood Färjestad 2 28/5 - 03 / 4 2140 16,1a 73
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Bood Årjäng 0 20/5 - 11 / 7 2140 16,2a 505
4 2019: -8 -1 -0 -3 -2 -35 990 2018: -26 -1 -0 -4 -14 -112 280
Free Million 4 Plass 291 770
6 år SVART H v.Thai Tanic O. Østre Drammen Travbane 3 11/4 - 01 / 4 2100 15,6a 178
e. Free Gift (S) v. Gift Box* (US) V. Hop Årjäng 7 07/4 - 07 / 12 1640 13,7a 425
Monica Haugen /Greåker O. Østre Klosterskogen Travbane 0 28/2 - 05 / 5 2100 17,6a 118
Vidar Hop (T) Jan-Arne Raab (T) V. Hop Momarken Travbane 6 21/2 - 04 / 11 1640 16,3a 277
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Bjerke Travbane 3 31/1 - 03 / 4 1609 15,3a 193
5 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -22 000 2018: -16 -1 -2 -3 -6 -142 000
Andova 5 Plass 372 500
8 år SVART HP v.Andover Hall* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 10/4 - 07 / 4 2100 16,0a 396
e. Prestige November (DE) v. General November (DE) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 06 / 5 2100 16,8a 505
Lars Christian Larsen-Cecilie Jensen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 22/11 - 05 / 4 2100 15,1a 109
Åsbjørn Tengsareid (T) Bjørn Larsen (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 03/11 - 03 / 4 2140 15,7 904
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 25/10 - 06 / 1 1700 16,4a 131
6 2019: -8 -0 -1 -1 -4 -29 006 2018: -21 -2 -1 -1 -6 -84 188
Judys Sunrise 6 Plass 275 857
6 år MØRKBR HP v.Judge Joe* (US) T. Horpestad Solvalla 0 03/4 - 08 / 3 2640 15,9a 1122
e. Forever Sunrise (US) v. Andover Hall* (US) L. Sedström Momarken Travbane 3 23/3 - 04 / 6 2140 15,5a 114
Tor-Bjørn Horpestad /Kleppe T. Horpestad Bjerke Travbane 2 13/3 - 09 / 7 2100 16,7a 72
Tom Horpestad (T) T. Horpestad Bjerke Travbane 0 28/2 - 04 / 9 2100 15,6a 192
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Färjestad 5 30/1 - 03 / 7 2140 15,7a 380
7 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -11 348
Urlo Spritz (IT) 7 Plass 343 600
6 år BRUN V v.Pine Chip* (US) A. Valstad Momarken Travbane 4 09/4 - 08 / 1 2140 17,2a 404
e. My Fair D.L. (IT) v. Toss Out* (US) A. Valstad Bjerke Travbane 0 03/4 - 09 / 2 2160 19,1 g 1063
Finntack R&D AS /Vinterbro A. Valstad Jarlsberg Travbane - 01/2 - 05 / 4 2100 dg a 342
Anita Valstad Hagmann (S) Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Momarken Travbane 0 17/1 - 04 / 6 1640 16,7a 134
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Bjerke Travbane 6 12/12 - 08 / 6 2140 15,8 1123
8 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2018: -17 -0 -1 -2 -5 -56 815
Delamain 8 Plass 331 289
10 år BRUN H v.Herr Jægermeister* (S) J. Eilertsen Momarken Travbane - 09/4 - 08 / 4 2140 dg a 193
e. Madeline v. Putte Champo A. Valstad Momarken Travbane 4 23/3 - 04 / 7 2140 15,6a 800
Otto S. Gøperød-Anne B. Kristiansen J. Eilertsen Momarken Travbane 0 30/10 - 03 / 7 1640 17,1a 611
Josefine Eilertsen (S) Otto S. Gøperød J. Eilertsen Momarken Travbane 0 30/10 - 07 / 3 2140 18,1a 383
Svart m/grå sidefelt,turkis ermr.rekl. N. Holm Momarken Travbane 0 02/10 - 05 / 7 2140 17,0a 233
9 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -10 000 2018: -13 -1 -3 -1 -4 -117 000
Sander Invalley 9 Plass 351 095
7 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) T. Desserud Bjerke Travbane 3 01/4 - 05 / 4 2100 15,6a 719
e. Sara Invalley v. Deliberate Speed* (US) T. Desserud Momarken Travbane 6 12/3 - 06 / 3 2140 17,3a 107
Truls Desserud /Prestfoss G. Austevoll Bjerke Travbane 2 14/11 - 04 / 11 2100 16,0a 54
Truls Desserud (A) T. Desserud Drammen Travbane 1 30/10 - 05 / 5 2100 16,5a 24
mørkblå m/lysblå og hvit v. G. Austevoll Bjerke Travbane 4 17/10 - 03 / 5 1609 13,2a 242
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -2 -3 -6 -260 827
Felicity Sisu (S) 10 Plass 292 755
4 år SVARTBRUN HP v.Yankee Glide* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/3 - 09 / 8 2100 18,2a 32
e. Dream of Becca (US) v. Conway Hall* (US) C. Jepson Örebro 0 25/11 - 08 / 8 2100 14,2a 574
Ole Bjørn Hoppestad /Spydeberg G. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/11 - 01 / 3 2100 16,1a 178
Gunnar Austevoll (T) Ole Bjørn Hoppestad K. Widell Färjestad 6 09/11 - 04 / 11 2160 16,6 230
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 0 31/10 - 07 / 1 2100 17,0ag 98
11 2019: -7 -0 -0 -1 -5 -23 000 2018: -17 -1 -2 -0 -4 -52 476
Yankee Frecel 11 Plass 461 494
8 år SVART V v.Magnetic Power (US) A. Robertsen Momarken Travbane 3 09/4 - 08 / 5 2140 17,0a 112
e. She's A Mode L. v. Lindy's Crown (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 20/3 - 01 / 4 2100 14,6a 552
Johnny Antonsen-Martine Karlsen K. Johansen Momarken Travbane 7 12/2 - 05 / 1 1640 16,3a 84
Kai Johansen (T) Lars Martin Antonsen (A) K. Johansen Momarken Travbane 4 05/2 - 01 / 2 2140 15,8a 269
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Kjenner Momarken Travbane 8 22/1 - 01 / 7 2140 16,9a 534