<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:20 V5-4
V65-2
SINOU MADRIKS LØP (MAIDEN SPESIAL - FORMLØP)
MAIDEN SPESIAL - FORMLØP
Varmblods 1640 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 70.000 kr. Også for 3-12-årige som ikke har seiret, som har tjent maks 15.000 kr i de 5 siste starter.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -0 -2 -2 -1 -47 348 2018: -13 -0 -2 -0 -2 -19 236
Karen Victory* (S) 1 Plass 66 584
5 år BRUN HP v.Crown Kemp (S) L. Sedström Färjestad 0 25/3 - 09 / 11 2140 16,7a 188
e. Ticket to Victory (S) v. Mystique Lobell (US) T. Uhrberg Åby 3 07/3 - 07 / 1 2140 18,9 57
Sverige M. Andersson Åby 2 22/2 - 09 / 7 2140 18,6a 251
Ole Johan Østre (T) Tony Magnusson O. Østre Momarken Travbane 5 12/2 - 02 / 8 2140 19,1a 242
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame K. Widell Färjestad 2 30/1 - 02 / 2 2140 19,4 226
2 2019: -8 -0 -2 -1 -1 -22 000 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -4 000
David K. (S) 2 Plass 54 622
6 år MØRKBR V v.Sebastian K.* (S) O. Østre Drammen Travbane - 04/4 - 03 / 1 2100 dg a 89
e. Rasta (S) v. Jag De Bellouet* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 21/3 - 03 / 3 2100 17,2a 124
Jan Simenstad /Dombås H. Holm Bjerke Travbane 0 28/2 - 01 / 2 2100 18,1ag 87
Cato Antonsen (T) Martine O. Sørvik (T) E. Høitomt Momarken Travbane 2 21/2 - 02 / 8 2140 18,5a 68
Blå m/gul hestesko & tre ermringer E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/2 - 07 / 3 2100 18,0a 235
3 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -11 -0 -1 -2 -6 -36 250
Stand Up 3 Plass 78 250
7 år BRUN H v.Gigant Neo* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 08/4 - 04 / 5 1609 15,6a 71
e. Lovely Lexby v. Speedy Tomali (US) J. Revheim Momarken Travbane - 27/12 - 02 / 2 2140 dg a 378
John Revheim /Ramnes E. Høitomt Drammen Travbane 4 13/12 - 02 / 4 1700 17,7a 113
Eirik Høitomt (T) John Revheim (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 27/11 - 01 / 4 2100 17,6a 77
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Revheim Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 03 / 5 2100 18,1a 252
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -20 -0 -0 -0 -15 -45 500
O.M. Erinus (S) 4 Plass 71 500
5 år BRUN V v.Improve Ås* (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 17/1 - 01 / 4 2140 21,3a 322
e. Impatient Paige (US) v. Donerail* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 05/12 - 06 / 4 2100 17,0a 954
Karianne Hasselgård /Aremark E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 27/11 - 01 / 2 2100 17,5a 783
Gunnar Austevoll (T) Kari M. Hasselgård E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 17/11 - 12 / 6 1609 17,0a 238
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 13/11 - 04 / 11 2100 17,4a 560
5 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -13 000 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -2 491
Sally Doc (S) 5 Plass 143 292
9 år BRUN HP v.Zerberus* (DE) M. Davidsen Momarken Travbane 0 23/3 - 01 / 12 1640 16,2a 523
e. Scarlets Crown (S) v. Lindy's Crown (US) M. Davidsen Biri Travbane 3 08/3 - 02 / 1 1609 15,5a 257
Mikkel Davidsen /Eidsberg M. Davidsen Klosterskogen Travbane 5 28/2 - 08 / 9 2100 19,0 460
Mikkel Davidsen (A) M. Davidsen Momarken Travbane 4 12/2 - 07 / 7 1640 17,8a 263
Turkis m/limegrønne hestesko&mansj,rek M. Davidsen Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 05 / 4 2100 19,2a 1016
6 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -23 000 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -37 771
Lily Bourbon 6 Plass 60 771
4 år MELL.BR. HP v.Coktail Jet (FR) G. Antonsen Bjerke Travbane 6 13/3 - 02 / 9 2100 18,1a 234
e. Light of Day (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) G. Antonsen Momarken Travbane 6 26/2 - 08 / 2 2140 17,4a 49
Stall Lily Bourbon G. Antonsen Bjerke Travbane - 13/2 - 03 / 1 2100 dg a 115
Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Momarken Travbane 1 08/1 - 07 / 5 2140 18,4a 78
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 4 19/12 - 03 / 6 2100 19,0a 248
7 2019: -5 -0 -1 -0 -0 -13 740 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -39 799
Listas Snövit* (S) 7 Plass 53 539
4 år SVARTBRUN HP v.Global Glide* (US) M. Hultman Axevalla 0 05/4 - 02 / 6 2160 21,4 g 68
e. She's for Me (S) v. Supergill* (US) H. Rudqvist Färjestad 0 25/3 - 05 / 6 2140 16,8a 1069
Sverige B. Daggert Färjestad 0 18/3 - 10 / 4 2160 19,5 g 261
Henrik Rudqvist (S) Maritha Hansson B. Daggert Färjestad 2 14/1 - 05 / 7 2160 19,0 215
svart m/grønt loddrett felt M. Hultman Romme 0 06/1 - 07 / 2 1640 18,9a 73
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -21 206
Allenie's Love* (S) 8 Plass 54 768
10 år FUKS HP v.Love You* (FR) P. Thuresson Momarken Travbane 0 11/12 - 05 / 9 1640 17,1a 541
e. Allenie (S) v. Super Arnie* (US) P. Thuresson Biri Travbane 6 30/11 - 04 / 9 2100 25,5a 1006
Sverige P. Thuresson Bjerke Travbane 5 17/11 - 12 / 4 1609 16,8a 280
Per Anders Thuresson (A) P. Thuresson Biri Travbane 0 09/11 - 05 / 3 1609 16,9a 978
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Drammen Travbane 3 22/10 - 06 / 6 2100 18,3a 224
9 2019: -7 -2 -4 -0 -0 -57 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -7 432
Kinky Boots 9 Plass 64 432
4 år BRUN HP v.Ken Warkentin (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 09/4 - 07 / 5 2140 16,5a 17
e. Zoya's Dream v. Silver Pine* (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 23/3 - 12 / 8 2140 20,1a 82
Per Gøsta Jacobsen-Tove Jacobsen Å. Tengsareid Biri Travbane 2 08/3 - 07 / 6 2100 17,2a 39
Åsbjørn Tengsareid (T) Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 21/2 - 06 / 2 2140 18,0a 22
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 12/2 - 02 / 1 2140 18,9a 42
10 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -42 500 2018: -4 -1 -1 -1 -1 -27 500
Al Gothi De Chene 10 Plass 70 000
5 år BRUN V v.Jetstile O. Kjenner Bjerke Travbane 0 27/3 - 01 / 8 2100 15,6a 188
e. Susie Vic v. Rockaroundtheclock* (US) O. Kjenner Momarken Travbane 1 23/3 - 12 / 1 2140 16,6a 125
Camilla Ek /Saltnes O. Kjenner Momarken Travbane 4 12/3 - 03 / 5 2140 17,7ag 59
Ole-Christian Kjenner (S) Camilla Ek O. Kjenner Momarken Travbane 3 21/2 - 02 / 1 2140 18,6a 29
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 1 12/2 - 02 / 3 2140 18,8a 77
11 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -13 000 2018: -10 -0 -1 -1 -4 -50 101
Difficult To Catch 11 Plass 63 101
4 år SVART HP v.Dream Vacation* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 3 10/4 - 02 / 5 2100 16,1a 512
e. Cemayaz v. Gate Open (S) D. Dalen Jarlsberg Travbane - 29/3 - 02 / 3 2609 dg a 146
Birgit Meland /Askim E. Høitomt Momarken Travbane 4 23/3 - 12 / 9 2140 17,1a 327
Bjørn Steinseth (T) Ivar Engevold E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/3 - 01 / 12 2100 18,7a 732
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj O. Østre Momarken Travbane 0 27/12 - 02 / 6 2140 br a 503
12 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -11 -0 -0 -0 -2 -5 000
Lucie De Chene 12 Plass 66 224
8 år BRUN HP v.Olimede* (FR) O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 04 / 3 1609 17,3a 742
e. Susie Vic v. Rockaroundtheclock* (US) D. Dalen Momarken Travbane 6 23/3 - 12 / 5 2140 18,5a 443
Camilla Ek-Per Steinar Myren O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 02 / 12 2100 18,0a 564
Dag-Sveinung Dalen (T) Camilla Ek O. Kjenner Momarken Travbane 3 12/2 - 07 / 5 1640 17,6a 165
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Drammen Travbane 6 13/12 - 02 / 1 1700 17,9a 362