<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:35 V5-2


Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -7 500 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -13 656
Sandra's Boy Resa 1 Plass 30 156
5 år BRUN V v.More Chips (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane - 08/4 - 02 / 5 2100 dg a 813
e. Cool Match v. Armbro Plush (CA) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 12/10 - 02 / 9 2100 18,9a 2729
Sandra Buurskov-Regine Buurskov O. Kjenner Arvika 0 26/6 - 02 / 3 2100 22,1 g 132
Eirik Høitomt (T) Sonja-Irene Johansen K. Johansen Bjerke Travbane 0 18/6 - 02 / 10 2100 21,2ag 107
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek I. Stoum Östersund - 16/4 - 01 / 2 1640 dg 193
2 2019: -5 -0 -0 -0 -4 -10 000 2018: -4 -0 -0 -1 -3 -12 000
Effi's Wonder 2 Plass 22 000
4 år MØRKBR HP v.Rite On Line (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 4 05/4 - 02 / 7 2100 18,7a 560
e. French Image v. Cigar Bar (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 8 24/3 - 02 / 8 2100 20,2a 677
Guro G. Hals /Hokksund D. Dalen Bjerke Travbane 6 09/1 - 08 / 8 2100 19,3a 205
Dag-Sveinung Dalen (T) Guro G. Hals D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 28/12 - 07 / 11 2100 22,0 335
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 5 19/12 - 01 / 1 2140 21,3 53
3 2019: -5 -1 -1 -1 -1 -27 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Primero Greentown 3 Plass 27 000
5 år BRUN V v.Cantab Hall (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 28/2 - 07 / 10 2100 17,5a 67
e. Magnifique S.E. (S) v. Love You* (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 08/2 - 02 / 6 2100 dg a 40
Stall Greentown P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 22/1 - 07 / 2 2140 19,0 r 25
Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane P 08/1 - 20 / 1 2140 20,0 P
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 24/2 - 20 / 4 2100 23,5 g P
4 2019: -4 -0 -0 -0 -4 -11 490 2018: -6 -0 -1 -0 -4 -18 000
Revenue Speed 4 Plass 29 490
4 år BRUN V v.Revenue* (S) O. Sagholen Årjäng 7 07/4 - 08 / 3 2140 19,5 g 223
e. Chip Lady v. Chipmate* (US) O. Sagholen Momarken Travbane 5 28/3 - 05 / 5 2140 18,0a 194
Arild Langseter-Kristine Skaug O. Sagholen Bjerke Travbane 4 28/2 - 07 / 2 2100 17,6a 617
Odd Arne Sagholen (T) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 26/12 - 08 / 10 2100 19,1a 376
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Biri Travbane 4 30/11 - 07 / 8 2100 23,4a 83
5 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -9 000 2018: -7 -0 -0 -1 -4 -18 000
Blue Gift 5 Plass 27 000
4 år BRUN HP v.Blue York Yankee* (US) O. Østre Bjerke Travbane 3 03/4 - 08 / 5 2140 18,4 223
e. Free Gift (S) v. Gift Box* (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 02 / 7 2100 20,0a 186
Monica Haugen /Greåker O. Østre Momarken Travbane 5 22/1 - 07 / 3 2160 20,7 154
Ole Johan Østre (T) Jan-Arne Raab (T) O. Østre Bjerke Travbane 6 19/12 - 03 / 1 2100 19,4a 374
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane 0 11/12 - 02 / 7 2140 19,8a 182
6 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -10 000
Carljetjager 6 Plass 23 500
7 år MØRKBR V v.Coktail Jet (FR) O. Østre Bjerke Travbane 0 21/3 - 07 / 1 2100 18,0a 380
e. Thai Angela v. Angus Hall* (US) H. Holm Biri Travbane - 08/3 - 07 / 2 2100 dg a 202
Lill Andersen Aasheim /Romedal H. Holm Bjerke Travbane - 14/2 - 01 / 4 1609 dg a 116
Hans Chr. Holm (T) Lill Andersen Aasheim H. Holm Bjerke Travbane 3 31/1 - 07 / 3 2100 20,2a 104
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 5 11/1 - 09 / 3 2100 20,0a 261
7 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -19 000
K.B.'s Rubina 7 Plass 24 000
8 år BRUN HP v.Rubintor Pri (DE) E. Skaug Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 02 / 10 2100 21,2a 700
e. Nirvana E.P. v. Super Arnie* (US) L. Kolle Biri Travbane 0 11/1 - 09 / 4 2100 23,4a 58
Lisbeth Gjerden-Odd Erik Berg E. Skaug Bjerke Travbane 0 26/12 - 08 / 9 2100 21,1a 223
Erik Skaug (A) Lisbeth Gjerden L. Kolle Bjerke Travbane 5 06/12 - 02 / 4 2100 17,7a 209
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe L. Kolle Bjerke Travbane 5 22/11 - 02 / 10 2100 18,4a 558
8 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -17 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Pallaton 8 Plass 17 000
4 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 08/4 - 02 / 10 2100 16,3a 146
e. Royale v. Joyau d'Amour* (FR) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 29/3 - 07 / 6 2100 18,4a 64
Team Pallaton B. Larsen Jarlsberg Travbane 4 15/3 - 07 / 5 2100 20,2a 89
Åsbjørn Tengsareid (T) Bjørn Larsen (T) B. Larsen Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 5 2100 20,0 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
9 2019: -4 -3 -0 -0 -0 -38 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Thai Knight 9 Plass 38 000
4 år BRUN V v.Scarlet Knight* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane - 08/4 - 02 / 4 2100 dg a 15
e. Caitlin Ås (S) v. Conway Hall* (US) V. Hop Momarken Travbane 1 28/3 - 05 / 6 2140 17,4a 13
Jan Svello /Gol V. Hop Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 07 / 7 2100 19,5a 18
Vidar Hop (T) Fredrik Solberg (B) V. Hop Bjerke Travbane P 06/3 - 20 / 5 2140 19,3 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl S. Weberg Bjerke Travbane 04/10 - 20 / 1 1640 32,1 g N
10 2019: -7 -1 -0 -0 -5 -25 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
I.D. Masterofspeed 10 Plass 25 000
4 år BRUN V v.Main Wise As* (IT) S. Hogner Bjerke Travbane 5 10/4 - 09 / 7 2140 20,5 308
e. Valle of Garland (US) v. Garland Lobell (US) S. Hogner Biri Travbane 8 22/3 - 07 / 5 2100 21,6ag 71
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 10/3 - 08 / 2 2100 20,9 g 50
Louise Vebostad Trudvang (A) Finn Arne Bakkeberg G. Austevoll Bjerke Travbane 4 27/2 - 09 / 8 2140 18,5 108
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek M. Sørvik Momarken Travbane - 09/10 - 08 / 6 2140 dg a 58