<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:00 V65-4


Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 21.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -15 738 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Olu Dole 1 Plass 15 738
5 år SVART H v.Dotterud Teddy J. Mjølnerød Årjäng 4 07/4 - 02 / 15 2160 33,4 g 35
e. Olu Stjerna v. Sjefen J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 12/3 - 02 / 3 2140 33,8 18
Lena Mari Fjeld /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 12/2 - 08 / 2 2140 36,8 49
Ole-Christian Kjenner (S) Lena Mari Fjeld J. Mjølnerød Momarken Travbane P 08/1 - 20 / 3 2160 36,0 P
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek E. Høitomt Momarken Travbane 30/8 - 23 / 8 2160 57,9 B
2 2019: -5 -1 -2 -1 -1 -30 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hesby Vilter 2 Plass 30 500
4 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 03 / 4 2120 32,9 15
e. Lykkelinn v. Lykke Gutten G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 24/3 - 07 / 7 2100 31,8a 16
Gunnar Eirik Flåten /Sem G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 15/3 - 08 / 10 2100 35,0 g 40
Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 07/12 - 20 / 2 2120 37,6 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame S. Eilefsen Bjerke Travbane 26/7 - 20 / 5 1660 46,0 B
3 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 500
Myhreng Trym 3 Plass 14 500
5 år HUSKBRUN V v.Bork Odin T. Skofsrud Momarken Travbane 4 09/4 - 03 / 6 2160 34,0 g 481
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 20/2 - 08 / 4 2140 dg 296
Kjersti Skofsrud /Trøgstad T. Skofsrud Momarken Travbane 6 05/2 - 03 / 3 2140 34,3 1318
Trond Skofsrud (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 7 22/1 - 03 / 4 2140 37,1 g 68
rød m/grønn kule & ermer. røde ermring Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 11/11 - 08 / 7 2140 37,1 89
4 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -18 952 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Majors Stjerna* 4 Plass 18 952
5 år SVART HP v.Tekno Odin P. Nilsen Årjäng 1 07/4 - 02 / 6 2140 34,3 571
e. Mørtvedt Spanga v. Spang Best P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 30/10 - 08 / 2 2140 39,7 137
Sverige M. Andersson Årjäng P 07/10 - 15 / 5 2140 38,3 P
Per Ludvig Nilsen (T) Marita Arvidsson (A) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 09/11 - 20 / 8 1660 52,8 B
Blå, rött bröstband; blå O. Mikkelborg Färjestad 27/10 - 95 / 1 2160 59,8 B
5 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -24 500 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Frøken Helmine 5 Plass 28 000
4 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen M. Gløersen Momarken Travbane 0 09/4 - 03 / 10 2160 35,7 g 755
e. Bell Sona v. H.G. Balder M. Gløersen Momarken Travbane 7 05/2 - 03 / 2 2140 34,8 g 1096
Isabelle M. Gløersen /Nordre Frogn M. Gløersen Jarlsberg Travbane 4 18/1 - 07 / 3 2100 37,1 32
Eirik Høitomt (T) Isabelle M Gløersen M. Gløersen Jarlsberg Travbane - 23/12 - 08 / 2 2100 dg 112
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gløersen Momarken Travbane 3 11/12 - 08 / 8 2140 35,2 47
6 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -13 990 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500
Tangen Bjørg 6 Plass 18 490
4 år BRUN HP v.Særpefanten G. Austevoll Årjäng 6 07/4 - 02 / 13 2160 33,8 g 98
e. Slogum Bra v. Braute G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 29/3 - 03 / 3 2100 33,5 130
Gerd Johannessen /Fredrikstad G. Austevoll Momarken Travbane 0 12/3 - 02 / 2 2140 37,6 g 349
Gunnar Austevoll (T) Gerd Johannessen M. Gundersen Momarken Travbane 8 18/9 - 07 / 4 2140 38,2 g 87
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 4 24/8 - 09 / 12 2100 37,8 170
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -6 -15 000
Mykle Knekten 7 Plass 17 000
6 år MØRKBR V v.Troll Kos O. Rakstad Drammen Travbane - 22/9 - 03 / 6 2120 dg 530
e. Thess Mina v. Elding G. Antonsen Bjerke Travbane - 19/9 - 09 / 3 2140 dg 584
Jorun Nilsen /Mysen G. Antonsen Bjerke Travbane 4 05/9 - 01 / 1 2140 34,0 254
Ole L. Rakstad (A) Jorun Nilsen G. Antonsen Klosterskogen Travbane 9 22/8 - 03 / 6 2100 35,1 1361
Rød m/oransje skstk, kule & ermringer G. Antonsen Kala Landbane 6 12/8 - 04 / 10 1920 36,8 g 418
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -17 000
Turbo Teddy 8 Plass 17 000
4 år SVART V v.Dotterud Teddy O. Østre Bjerke Travbane 0 05/12 - 01 / 10 2100 34,0ag 399
e. Rapp Hege v. Pål Even T. Solberg Momarken Travbane 4 11/11 - 08 / 14 2160 35,3 g 88
Christine Johannessen-Erik Gunnar Hansen L. Kolle Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 3 2100 dg 96
Cato Antonsen (T) Christine Johannessen O. Østre Kala Landbane - 12/8 - 01 / 1 1900 dg 80
Blå m/gul hestesko & tre ermringer O. Østre Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 02 / 2 2100 33,1a 459
9 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -14 500 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -14 500
Hof Lodin 9 Plass 29 000
7 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 05/4 - 07 / 1 2100 33,7 631
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 24/3 - 08 / 6 2100 34,7 240
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 0 13/3 - 08 / 2 2140 34,1 296
Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Bjerke Travbane 4 07/3 - 07 / 2 2100 33,0a 228
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 02 / 13 2140 37,6 570
10 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -5 000
Høvding Viktor 10 Plass 14 000
9 år BORKET H v.Slogum Bjørn C. Antonsen Momarken Travbane - 09/4 - 03 / 7 2160 dg 678
e. Lydi Vår v. Pål Even C. Antonsen Momarken Travbane 4 12/3 - 02 / 7 2140 35,9 g 651
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther C. Antonsen Momarken Travbane - 05/2 - 03 / 1 2140 dg 845
Dag-Sveinung Dalen (T) Terje Mellemsæther C. Antonsen Momarken Travbane 5 22/1 - 03 / 2 2140 37,0 307
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 04/1 - 07 / 3 2100 39,4 g 74
11 2019: -3 -1 -0 -2 -0 -18 000 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -3 500
Mjølner Apollo 11 Plass 21 500
4 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 09/4 - 03 / 12 2160 33,2 28
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 15/3 - 08 / 1 2100 34,3 21
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 30/10 - 08 / 7 2140 36,7 26
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane P 23/9 - 20 / 4 2140 36,7a P
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 17/11 - 21 / 4 2120 51,9 B
12 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brødsjø Brisa 12 Plass 31 000
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Momarken Travbane P 09/4 - 20 / 4 2160 34,6 P
e. Brødsjø Blesa v. Bokli Eld O. Sagholen Bjerke Travbane - 19/4 - 03 / 4 2140 dg 388
Øyvind Ruud /Gan O. Sagholen Drammen Travbane 8 10/4 - 09 / 2 2100 36,8 g 314
Odd Arne Sagholen (T) Øyvind Ruud O. Sagholen Drammen Travbane - 19/3 - 02 / 5 2100 dg 97
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 08 / 1 2100 38,1 g 485