Neste løp >>>
Start ca kl. 15:15 V5-1
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -1 999 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nytomthalva* (S) 1 Plass 1 999
5 år SVART HP v.Krageboen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 05/4 - 08 / 5 2100 35,8 102
e. Nytomtanna* (S) v. Järvsöfaks (S) G. Kylen Årjäng P 16/3 - 02 / 2 2140 38,4 P
Sverige P. Thuresson Färjestad P 28/10 - 15 / 7 2160 47,0 P
Gunnar Austevoll (T) Håkan Halvardsson (A)
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Odd Zevs 2 Plass 0
3 år MØRKBR H v.Åsajerven T. Solberg Jarlsberg Travbane P 10/3 - 20 / 8 2120 43,8 g P
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten
Stall Odd Team
Tom Erik Solberg (T) Lars O. Romtveit (T)
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
3 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -16 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kulingen 3 Plass 16 000
3 år MØRKBR H v.Stiv Kuling H. Holm Jarlsberg Travbane 6 05/4 - 08 / 2 2100 36,0 g 146
e. Lyssjø Eldi v. Elding H. Holm Drammen Travbane P 16/3 - 20 / 4 2120 38,7 g P
Else T. Parker-Terry Parker L. Kolle Bjerke Travbane 30/5 - 20 / 6 1660 50,2 B
Hans Chr. Holm (T) Else T. Parker L. Kolle Bjerke Travbane 09/5 - 20 / 1 1640 56,9 B
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Trollvilja 4 Plass 0
5 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) E. Schem Bjerke Travbane P 03/4 - 20 / 8 2160 38,3 g P
e. Boklitrolla v. Troll Jahn O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 27/4 - 07 / 4 2100 dg 137
Kjersti Løvseth /Algarheim O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 14/3 - 20 / 5 2160 39,2 P
Espen A. Schem (T) Kjersti Løvseth
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm
5 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -14 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Faste Prinsen 5 Plass 14 000
5 år SVART V v.Järvsöviking* (S) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 6 15/3 - 08 / 8 2100 36,0 255
e. Faste Lundi v. Lome Elden B. Steinseth Biri Travbane 6 08/3 - 08 / 11 2100 36,6 549
Ivar Limoseth /Bøverbru B. Steinseth Biri Travbane P 15/2 - 20 / 5 2120 41,0 g P
Bjørn Steinseth (T) A. Sjoner Leangen Travbane 07/11 - 20 / 1 1640 08,5 g N
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Turbo Tore 6 Plass 2 500
4 år MELL.BR. H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 19/8 - 03 / 4 2140 br g 166
e. Marine Stjerne v. Lome Elden J. Mjølnerød Momarken Travbane P 17/7 - 20 / 6 2160 41,3 g P
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 23/8 - 20 / 5 1660 03,3 g B
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 16/8 - 20 / 7 1660 54,5 B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
7 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -5 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Stolt Elma 7 Plass 7 500
4 år BRUN HP v.Åsajerven O. Sagholen Momarken Travbane 0 12/3 - 02 / 4 2140 42,4 g 945
e. Stolt Embla v. Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane 5 12/2 - 08 / 9 2140 40,5 335
Odin Viken /Høylandet O. Sagholen Momarken Travbane 0 11/12 - 08 / 11 2140 41,8 g 618
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Jarlsberg Travbane 7 25/11 - 08 / 9 2100 44,4 g 433
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane P 30/10 - 20 / 8 2160 46,3 g P
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Snotra A.K.* 8 Plass 0
4 år SVART HP v.Bork Odin D. Aarum Årjäng P 07/10 - 15 / 3 2140 40,2 P
e. Frøyu Tuva v. Sjefen R. Nilsen Årjäng 01/9 - 15 / 1 2160 57,6 N
Sverige D. Aarum Årjäng 20/8 - 14 / 2 2160 57,7 N
Per Oleg Midtfjeld (T) Roy Atle Ruud Nilsen (A)
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Silkesvarten Jo 9 Plass 0
5 år SVART H v.Troll Rigel A. Stensen Biri Travbane P 22/3 - 21 / 4 2100 41,1 g P
e. Tofte Gull v. Mentor Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane N 11/4 - 20 / 12 2180 45,3 g N
Håkon Jørund Bue /Maura G. Flåten Jarlsberg Travbane 23/8 - 22 / 4 2120 03,1 B
Åsbjørn Tengsareid (T) Jo Svenstad (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
10 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Diåmi Ø.K. 10 Plass 4 000
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Biri Travbane 3 12/4 - 07 / 7 2100 36,7 24
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 08 / 5 2100 37,5 44
Morten Einang /Våle A. Andersen Jarlsberg Travbane P 01/3 - 20 / 6 2120 39,1 g P
Dag-Sveinung Dalen (T) Anders Andersen (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane P 22/2 - 20 / 8 2160 39,4 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Biri Travbane 0 10/6 - 08 / 8 2100 br g 201