<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V75-6
DD-1
V5-2
LA NINAS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 85.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-9-3 Plass : 8-9-3

1 2019: -9 -2 -1 -0 -3 -44 000 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000
Crystals Star 2100 1 Plass 90 000
7 år RØD HP v.Cigar Bar (US) D. Dalen Biri Travbane 6 30/3 - 01 / 7 1609 17,4a 65
e. Crystal Act v. Crysta's Best* (US) D. Dalen Biri Travbane 2 22/3 - 05 / 2 1609 15,3a 189
Per Rustad /Nannestad G. Gundersen Momarken Travbane 5 12/3 - 03 / 6 2140 18,0a 318
M. Gundersen Per Rustad G. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/2 - 03 / 10 2100 16,9a 427
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame D. Dalen Bjerke Travbane 1 14/2 - 01 / 6 1609 16,3a 72
2 2019: -6 -0 -1 -3 -1 -37 000 2018: -10 -0 -3 -2 -4 -46 000
Gladys E.P. 2 Plass 83 000
6 år BRUN HP v.Donato Hanover* (US) R. Aarlie Bjerke Travbane 3 06/4 - 07 / 1 2140 16,2 152
e. Streetsmart* (US) v. Muscles Yankee* (US) R. Aarlie Jarlsberg Travbane 2 29/3 - 02 / 4 2609 19,3a 137
Stall Living My Dream R. Aarlie Bjerke Travbane 3 31/1 - 01 / 1 1609 15,8a 103
R. Aarlie R. Aarlie Momarken Travbane 4 22/1 - 04 / 5 2140 17,9a 263
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Biri Travbane 3 11/1 - 03 / 3 2100 18,1a 18
3 2019: -3 -0 -1 -2 -0 -18 000 2018: -17 -1 -4 -1 -3 -60 500
Remana 3 Plass 93 500
5 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) O. Østre Klosterskogen Travbane 2 08/4 - 05 / 4 1700 16,2a 56
e. Manita v. Tom Pedro H. Holm Bjerke Travbane P 27/3 - 20 / 2 2140 19,4 P
Arnold Søberg-Egil Olsen E. Høitomt Biri Travbane 1 09/11 - 05 / 5 1609 16,1a 147
O. Østre Erik Killingmo (T) H. Storås Drammen Travbane 2 30/10 - 02 / 3 2100 18,3a 120
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame H. Storås Bjerke Travbane 0 23/10 - 03 / 8 1609 17,3ag 70
4 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -29 131
Carte Cachet 4 Plass 83 131
5 år MØRKBR HP v.Cromwell (US) O. Østre Drammen Travbane 5 11/10 - 03 / 6 2100 16,8a 63
e. Pippi Laukko (FI) v. Black Laukko (FI) O. Østre Klosterskogen Travbane - 01/10 - 04 / 5 2100 dg a 48
Linda Vinjor-Svein Riise O. Østre Momarken Travbane 3 18/9 - 03 / 5 1640 15,4a 36
M. Sørvik Linda Vinjor O. Østre Bjerke Travbane 0 29/8 - 01 / 1 2100 15,1a 734
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek O. Østre Momarken Travbane 3 19/8 - 02 / 8 2140 17,4a 261
5 2019: -4 -1 -0 -2 -1 -35 500 2018: -4 -0 -2 -1 -0 -28 491
Sappho Wiking 5 Plass 63 991
4 år SVART HP v.Muscles Wiking B.R. Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 03/4 - 02 / 1 2100 16,6a 21
e. Athena B.R. v. Andover Hall* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 13/3 - 02 / 1 2100 17,6a 23
Stall All Inn Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 07/3 - 06 / 8 2100 17,1a 34
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 10/1 - 07 / 7 2100 17,7a 36
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 19/12 - 03 / 2 2100 18,8a 17
6 2019: -6 -0 -2 -0 -3 -30 000 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -53 591
Vicky Waiting 6 Plass 83 591
4 år MØRKBR HP v.Coktail Jet (FR) V. Hop Sørlandets Travpark 6 09/3 - 07 / 3 2140 16,6a 54
e. Chocolatique v. Chocolatier* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 27/2 - 03 / 1 2100 16,3a 19
Ove Hellekås /Hørte V. Hop Jarlsberg Travbane 2 04/1 - 02 / 2 2100 17,9a 42
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 19/12 - 06 / 5 2100 17,3a 21
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 01 / 7 2100 19,0a 19
7 2019: -4 -0 -1 -1 -1 -14 600 2018: -7 -0 -1 -0 -6 -42 926
Carmula One* (S) 7 Plass 57 526
4 år M.BRUN HP v.Formula One* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 3 28/3 - 03 / 5 2140 15,9a 289
e. Etoile de Rien* (S) v. Express Lavec* (S) O. Sagholen Momarken Travbane 0 21/2 - 02 / 6 2140 20,2a 88
Sverige D. Aarum Momarken Travbane 2 05/2 - 02 / 8 2140 18,9a 69
G. Austevoll Anders Johansson D. Aarum Färjestad 5 07/1 - 02 / 3 2140 19,3 502
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Aarum Färjestad 4 03/12 - 02 / 4 2140 19,2 185
8 2019: -5 -1 -1 -0 -0 -24 000 2018: -9 -0 -3 -1 -4 -70 000
Hekla B.R. 8 Plass 94 000
4 år MØRKBR HP v.Muscle Hill (US) E. Rennesvik Momarken Travbane - 09/4 - 04 / 2 2140 dg 264
e. Sugar Coated Lindy (US) v. Angus Hall* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 20/3 - 09 / 3 2100 15,6a 107
Ronny Rustad-Bente Thorp G. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/1 - 02 / 1 2100 19,6a 44
K. Johansen Ronny Rustad G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/1 - 02 / 2 2100 16,3a 204
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm E. Høitomt Bjerke Travbane 4 26/12 - 04 / 1 2100 17,8a 56
9 2019: -4 -2 -2 -0 -0 -61 000 2018: -6 -1 -0 -1 -1 -19 000
Mega Classic 9 Plass 80 000
4 år BRUN HP v.Megaman Neo (S) K. Malmin Biri Travbane 1 30/3 - 02 / 4 2100 16,0a 44
e. Baroness Kemp (S) v. Pine Chip* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 1 13/3 - 02 / 3 2100 17,4a 76
Stall Bergsund AS /Hønefoss K. Malmin Bjerke Travbane 2 07/3 - 06 / 5 2100 17,4a 78
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 05/12 - 03 / 7 2100 19,0ag 73
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 1 23/11 - 03 / 2 2100 18,8a 40
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -19 000
Dippin' Dots 10 Plass 60 000
5 år LYSBRUN HP v.Weingartner* (US) H. Storås Bjerke Travbane 0 25/7 - 05 / 7 2100 17,4a 531
e. Inlaid Pine (US) v. Pine Chip* (US) H. Storås Biri Travbane 0 29/6 - 02 / 3 1609 22,5ag 56
Stall Triple D. E. Høitomt Biri Travbane 6 08/6 - 03 / 1 2100 16,8a 67
E. Høitomt Hans Wilhelm Storås (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/5 - 03 / 11 2100 19,9ag 138
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 1 11/5 - 02 / 4 2100 18,4a 58
11 2019: -4 -0 -1 -0 -0 -6 512 2018: -8 -5 -0 -0 -2 -71 948
Cici Moseby (DK) 11 Plass 78 460
5 år SVARTBRUN HP v.The Liquidator (US) B. Svendsen Skive 2 18/2 - 03 / 7 2060 15,8a 14
e. Gine Moseby (DK) v. Wee Hjordal* (DK) B. Svendsen Aalborg 0 26/1 - 06 / 5 2140 20,4 g 16
Per Bjarte Løberg /Fusa B. Svendsen Aalborg 1 24/12 - 07 / 5 1640 14,8a 17
H. Tvedt B. Svendsen Aalborg 1 10/12 - 02 / 8 2140 16,0a 27
Hvit m/sort V og ermer, reklame. B. Svendsen Billund 1 18/11 - 08 / 5 1900 16,3a 19
12 2019: -5 -1 -1 -1 -1 -29 500 2018: -10 -1 -1 -2 -6 -49 000
Ballroom Queen 12 Plass 82 500
6 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 20/3 - 09 / 4 2100 16,0a 73
e. Pole Position v. Brief Encounter (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 12/3 - 03 / 2 2140 17,5a 71
Terje B. Røed /Husøysund Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 27/2 - 03 / 5 2100 16,6a 137
D. Dalen Hedda E. Assev (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 04/11 - 02 / 4 2140 17,5a 36
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 3 26/10 - 07 / 2 2100 17,5a 118